Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy recordmaster 

Jest niesamowity 😍

20230915_122032.jpg

Btw wie ktoś dlaczego tak płyty wyglądają? W bardzo wielu etach 1100 dla delban spotykam się z tym efektem

20230915_122445.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2023 o 12:21, Kacperek_77u napisał(-a):

Pierwszy recordmaster 

Jest niesamowity 😍

 

Btw wie ktoś dlaczego tak płyty wyglądają? W bardzo wielu etach 1100 dla delban spotykam się z tym efektem

 

 

 

To ten z Alledrogo?
Zastanawiałem się nad nim, ale zdawało mi się, że ma odnawianą kopertę. Twoje zdjęcia potwierdzają moje podejrzenia. Mimo to, jest to bardzo urodziwy zegarek :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Walter_87 napisał(-a):

 

 

To ten z Alledrogo?
Zastanawiałem się nad nim, ale zdawało mi się, że ma odnawianą kopertę. Twoje zdjęcia potwierdzają moje podejrzenia. Mimo to, jest to bardzo urodziwy zegarek :)

Nie, zamieniłem się z kolegą za atlantica 

Z ciekawości podeślesz go?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2023 o 12:21, Kacperek_77u napisał(-a):

Pierwszy recordmaster 

Jest niesamowity 😍

20230915_122032.jpg

Btw wie ktoś dlaczego tak płyty wyglądają? W bardzo wielu etach 1100 dla delban spotykam się z tym efektem

20230915_122445.jpg

Całkiem fajna ta Delbanka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rezyduje taka Delbanka stareńka, ładnie ,,cyka", spóźnia się ze 2 minutki na dobę, niby ,,nauczycielski populares" a wcale niełatwo znaleźć drugą taką z tak gliszowaną tarczą 😁

Del02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr-p40 napisał(-a):

U mnie rezyduje taka Delbanka stareńka, ładnie ,,cyka", spóźnia się ze 2 minutki na dobę, niby ,,nauczycielski populares" a wcale niełatwo znaleźć drugą taką z tak gliszowaną tarczą 😁

 

Ładna

Ale tą chińską koronke zmień


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Ładna

Ale tą chińską koronke zmień

 

A widzisz, to dlatego tak mało przyjemnie się go nakręca 😉 i serio piszę, ze wszystkich moich mechanicznych u tego koronka najgorzej w paluszkach leży.

Dzięki za spostrzegawczość, gdy będę mu robił przegląd pogadam o nowej koronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I może wypełnienie wskazówek przy okazji koronki 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, puma napisał(-a):

I może wypełnienie wskazówek przy okazji koronki 😁

Wskazówek nie ma co ruszać, są git


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Wskazówek nie ma co ruszać, są git

 

 Też myślę, że nie ma sensu ich ruszać, nie ma w nich ubytków a te ,,wypłowienie" dodaje całości charakteru ☺️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Piotr-p40 napisał(-a):

nie ma w nich ubytków

są wyraźne ubytki lumy, ale również myślę, że lepiej nie ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zadra napisał(-a):

są wyraźne ubytki lumy, ale również myślę, że lepiej nie ruszać.

Hahaha, ta ,,luma" już nie zaświeci nawet po naświetleniu przez Czarnobyl, lata robią swoje.

Zresztą nie jestem pewien czy to była w oryginale luma, wnętrze wskazówek jest wypełnione jakby półprzezroczystym materiałem/folią i nie wygląda na materiał luminescencyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli kolor, jest jak dla mnie zbyt jaskrawy,nienaturalny.

Ale o gustach się nie dyskutuje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, puma napisał(-a):

Miałem na myśli kolor, jest jak dla mnie zbyt jaskrawy,nienaturalny.

Ale o gustach się nie dyskutuje

 

Na żywo wygląda na dużo bardziej stonowany, jednak foto z dużym makro pewne detale uwypukla, stąd zapewne ta złośliwa zieleń 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co ma w środku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie spełnia kryteriów do tego aby uznać że jest sprawny i kompletny. Cały urok tego zegarka to wrażenie jakie robi obracający się pierścień ( w tym przypadku czerwony).

"Brakuje obrotowego ringu. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadka i w ładnym stanie. Gratuluję

Fajnie się nosi te większe Delbaniarz 


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajna koronka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, loituma napisał(-a):

Rzadka i w ładnym stanie. Gratuluję

Fajnie się nosi te większe Delbaniarz 

 

3 godziny temu, puma napisał(-a):

I fajna koronka 

Dziękuję. Kupiłem ją za całe 5 stówek ze 3-4 lata temu. Być może przepłaciłem, ale chciałem mieć koniecznie dużą, starą Delbanę w przyzwoitym stanie. No i ta tarcza ma też dużego plusa. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.