Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janek Sarnowski

Doxa Sub 5000T

Rekomendowane odpowiedzi

No nikt nie mówi że bez problemów. Wskazówki, tarcze do Soxy robią, identyczne z Doxowymi, więc pewnie by Ci dorobili... Poza tym nowa Miyota 9xxx podobno ma być niemal kompatybilnym zamiennikiem Ety (tego nie jestem pewny).... problemy problemami, ale pomyśl jaką sławą byś się okrył. Wcześniej nikt jeszcze nie pomyślał żeby szwajcarski werk wymienić na japoński albo chiński :D Byłbyś sławny na cały świat. Pomyśl, wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy... W dalekowschodnich wioskach pieśni patriotyczne by o Tobie układali ;)

 

 

No więc jak Ci kółka automatu padną, to zdejmiesz moduł auto, i już będziesz lubiał :)

Jakbym chcial Soxe,to zrobilbym sobie Soxe a nie wydawal grube pieniadze na pierwowzor ; )

Pomyslec pomysleli,ale ze wzgledu na powyzsze problemy jest ciezko ze zmiana.Dlatego tez nie zrobie tego ja. : P


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ten zegarek podoba. ( Ta ciemna tarcza bardzo very ) - niebieska (na stronie ) też O.K.

Szczere gratulację.

Przy okazji mam pytanie może ktoś wie. Dlaczego u polskiego dystrybutora nie można kupić takiego zegarka ( gdzie tkwi problem ) - a w Europie są tylko dwa używane egzemplarze.

Doxa to jest dla mnie jedna z tych firm która mnie interesują.

D.B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic tylko prosto od Doxy, nie ma sieci dystrybucyjnej.

Tylko musisz uwazac na ceny - dla europy sa inne niz na stronie.Mi proponowali ponad 1700 funtow brytyjskich,dalo rade zbic na 1500. No i wysylaja fedexem, wiec musisz doliczyc sobie 20% vatu.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nikt jeszcze nie pomyślał żeby szwajcarski werk wymienić na japoński albo chiński

 

 

Aż dziwne :D;)

Przeca chińskie nie dość, że lepsze - to jeszcze obficie zdobione. Niepojęte.

 

 

A Doxa - świetna - wreszcie dobry zegarek masz. Choć podejście obsługi ostudziłby mój zapał. Dobrze, że Ci się udało bez większych cyrków z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic tylko prosto od Doxy, nie ma sieci dystrybucyjnej.

Tylko musisz uwazac na ceny - dla europy sa inne niz na stronie.Mi proponowali ponad 1700 funtow brytyjskich,dalo rade zbic na 1500. No i wysylaja fedexem, wiec musisz doliczyc sobie 20% vatu.

Janek, oczywiście nie chce polemizować i broń boże nie podważam tego o czym piszesz, ale ja nie miałem takich problemów zamawiając na stronie zegarek. Sytuacja taka miała miejsce tylko w przypadku promocji na rynek USA i Kanada - na pozostałe kraje cena była wyższa. w innych przypadkach dokładnie to co na stronie


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek, oczywiście nie chce polemizować i broń boże nie podważam tego o czym piszesz, ale ja nie miałem takich problemów zamawiając na stronie zegarek. Sytuacja taka miała miejsce tylko w przypadku promocji na rynek USA i Kanada - na pozostałe kraje cena była wyższa. w innych przypadkach dokładnie to co na stronie

Zamawialem przez telefon.Najpierw dostalem polecenie zaplaty normalnie, na ok. 2000 dolarow plus 45 wysylki. Po ok. tygodniu (dzien przed dniem wysylki) dostalem zwrot i nowe polecenie na kwote bodajze (nie pamietam dokladnie) 1796 funtow brytyjskich.Po paru telefonach, opuscili mi cene na 1500 funtow brytyjskich.Tlumaczyli sie tym,ze to cena dla osob w USA.

Moj przypadek nie jest jedyny,pare razy bylo juz o tym na WUS (takie same triki robia w euro).

wreszcie dobry zegarek masz

Znajdzie sie u mnie pare zegarkow lepszych mechanicznie,niekoniecznie Chinskich : )


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy również dodać ,że z dniem 1.07.2011 Doxa wraca do cen fabrycznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chcial Soxe,to zrobilbym sobie Soxe a nie wydawal grube pieniadze na pierwowzor ; )

 

Raczej na wariację - do pierwowzoru mu daleko.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy również dodać ,że z dniem 1.07.2011 Doxa wraca do cen fabrycznych...

skąd masz takie info waldii?? :rolleyes:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby jest :rolleyes: jednak ciekawe, czy wychodzą z założenia, że kto ma doxę kupić ten i tak to zrobi bez względu na cenę? z drugiej jednak strony pewnie liczą na wyczyszczenie magazynów do lipca 2011 :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temat

Chyba zachorowałem na Doxe, mam nadzieje, że po antybiotykach mi przejdzie :lol:


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.