Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Oris Titan 'C' Small Second

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-41243900-1331849685.jpg<

post-27475-0-90416400-1331849670.jpg

post-27475-0-59878500-1331849672.jpg

post-27475-0-33406500-1331849674.jpg

post-27475-0-70949000-1331849675.jpg

post-27475-0-25354000-1331849678.jpg

post-27475-0-85084400-1331849680.jpg

post-27475-0-81892900-1331849682.jpg

post-27475-0-00283700-1331849684.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sikorek na fajnych fotkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za...iste foty!!!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co lepsze, zegarek czy foty! Gratuluje jednego i drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek i zdjęcia super.

 

Tylko słówko "small", nawet jeżeli dotyczy sekundy, nie powinno znaleźć się w nazwie tego zegarka. Jakoś nie pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o orisa to jedynie divery trafiają w moje gusta, może jeszcze jeden z modeli chronoris :)

Jak juz Ci pisałem kilka razy - lubi Cię światło i to widać na zdjęciach. Praca przy świetle zastanym wymaga więcej pracy i wysiłku, jednak odwdzięcza się plastycznością fotek i nie "spłaszcza" modela :)

Tak więc Brawo Panie Michale! :)

ps. odciski palców to jedyny minus :), wiem pewnie pojawiły się już po wytarciu, kiedy w trakcie fotografowania obracałeś zegarek - jednak jeśli tak przykładasz się do fotek to polecam obracać przez rękawiczkę lub lub szmatkę :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Świetnie wyszło Michale!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny ten Oris :lol: Foty może nie takie jak przy PAMie ale widać że się szybko uczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek.Zdecydowanie jeden z moich diverowych faworytów.

No i zdjęcia extraklasa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopaki, nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, czytając te miłe słowa, na temat tych zdjęć ;) Jest to dla mnie wielkie wyróżnienienie, i wynagrodzenie za włożoną prace nad tymi fotkami. Oczywiście te krytyczne uwagi również są przeze mnie mile widziane, gdyż jak wiadomo dopiero się ucze.

 

Karol, to prawda, co ja się nadenerwowałem na te odciski paluchów, to moje :lol: Utrapienie ! Muszę sobie gdzieś kupić takie specjalne, białe, cieniutkie rękawiczki... Dzięki za uwagę :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał- i zegar i foty.......świetne. gratulacje

 

Zrób zdjęcie ( jak możesz) wszystkich sikorów, któe posiadasz na dzień dzisiejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się postaram w przyszłości takiego popełnić, tylko musze mieć wizje :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał już kiedyś popełnił takie foto... :lol:

To też prawda.

 

Tomek, zadałem Ci pytanie na CW ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się postaram w przyszłości takiego popełnić, tylko musze mieć wizje ;)

no misję już masz :lol:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, zadałem Ci pytanie na CW :lol:

 

Michał, odpowiem wieczorem, jeśli pozwolisz, bo teraz nie mam już czasu tam wchodzić.

 

EDIT: Jednak jeszcze zdążyłem odpisać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o orisa to jedynie divery trafiają w moje gusta, może jeszcze jeden z modeli chronoris ;)

Nie zgapiaj :lol:

 

 

Bardzo sympatyczny ten diverek- zresztą już Ci kiedyś pisałem, a i fotki bardzo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre fotki, nareszcie mogłem się dobrze przyjrzeć temu Orisowi, świetny nurek - bardzo charakterystyczny.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowa, a zegarek rzeczywiście jedyny w swoim rodzaju, chciałbym też zauważyć, że jest to jedna z najlepszych bransolet jakie widziałem przy zegarkach - strasznie mi się podoba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste śliczny zegar, chociaż pewnie gigant skoro należy do Carlita :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie taki gigant , Orisy mają to do siebie, że są zwężane ku dołu koperty, co optycznie je pomniejsza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare nadgarstkowych :

 

img55692.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img56102.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img56032.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img55992.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img55942.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img55752.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.