Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pagan

Użytkownik
 • Content Count

  1,319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Pagan

 1. Dziękuję za informacje. Dodam kilka innych zdjęć.Może bardziej pomogą w ident,
 2. Cześć.Mam pytanie . Kolega wszedł w posiadanie takiego zegara.Chciałby się dowiedzieć co nieco o nim. Dostał go gdzies na starociach,dał do odnowienia (400pln) i chce puścić gdzieś dalej. Proszę o jakiekolwiek informacje.
 3. Ooo,zapomniałem o nim,dzięki....napewno się nad nim pochylę
 4. Cześć ,dawno mnie tutaj nie było ,pozdrawiam zatem wszystkich serdecznie Szykuje mi się rodzinna ,większa iimpreza w czerwcu (65 urodziny mojego Ojca i 40 rocznica ślubu rodziców ). Mam więc kilka miesięcy na znalezienie odpowiedniego prezentu. Cel to zegarek klasyczny,garniak max 40mm. Tarcza biała lub srebrna,indeksy obojętne. Mam juz dwie propozycje : Omega De Ville Prestige Co-Axial oraz IWC Portofino Automatic Czy macie jeszcze jakieś pomysły? Budżet to ok.15.000 PLN +/- 10 % lub ok. 4000-4200 CHF Zegarek będę kupował tutaj,tzn w Szwajcarii. Z góry dziękuję za wszystkie propozycje. Oto moje pomysły :
 5. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku W okresie świątecznym zostałem obdarowany kilkoma butelczynami single maltów. Powiem od razu,nigdy nie piłem maltów,zawsze tylko blendy (z colą). Chciałbym zacząć...ale nie wiem od którego,tak by się nie zrazić Próbowaliście? Poradzicie?
 6. To standardowa dla tego modelu guma Alpiny.Ostatnie dni,bo juz coś nowego w drodze
 7. Cześć. Daaaawno mnie nie było tutaj na KMZ...no ale że wpadł mi dziś na rękę nowy nabytek to się pokażę
 8. Zasada dzialania zegarka
 9. Potwierdzam....prosta historia,wielkie kino! Dzis też obejrzalem "Złodziejkę ksiązek" i "Witaj w klubie".Szczególnie ten drugi polecam.Matthew McConaughey ostatnio wznosi sie na wyzyny aktorstwa (vide True Detective)
 10. Pagan

  Jest okej

  Jest OK....za 20 godzin wyjeżdzamy do PL na Święta
 11. Motyw z dzieciakiem wylatującym przez okno podczas baraszkowania rodziców to chyba w "Antychryście" był. Rówenież z W.Dafoe....film zajmujący jedno z czołowych miejsc w moim osobistym rankingu filmów z kategori ' WTF?" Dla miłośników sci-fi."Europa Report" -świetny klimat i ciut starszy "Sunshine" (W stronę słońca) z rewelacyjnym Cillianem Murphy i genialnym soundtrackiem.
 12. Śmieszne....i prawdziwe Wszyscy zastanawiają się nad powodami dla których wielu muzułmanów popełnia samobójstwa. Spójrzmy na powody: - Brak Bożego Narodzenia - Brak telewizji - Brak nagich kobiet - Brak piłki nożnej - Brak kotletów - Brak hot-dogów - Brak burgerów - Brak piwa - Brak bekonu - Ubierają się w szmaty - Ręczniki służą im za czapki - Ciągle wycie jakiegoś debila na wieży - Więcej niż jedna zona - Więcej niż jedna teściowa - Nie mogą się golić - Ich zony nie mogą się golić - Nie mogą się pozbyć zapachu osła - Swoje jedzenie pieką na wielbłądzim gównie - Twoja zona jest ci przez kogoś wybrana - i na dodatek śmierdzi gorzej od osła A potem mówią ci, ze gdy umrzesz, będzie lepiej? No nie gadaj! Gorzej być nie może MUZUŁMANIE NIE SĄ SZCZĘŚLIWI! Nie są szczęśliwi w Strefie Gazy... Nie są szczęśliwi w Egipcie... Nie są szczęśliwi w Libii... Nie są szczęśliwi w Maroku... Nie są szczęśliwi w Iranie Nie są szczęśliwi w Iraku... Nie są szczęśliwi w Jemenie... Nie są szczęśliwi w Afganistanie... Nie są szczęśliwi w Pakistanie... Nie są szczęśliwi w Libanie A GDZIE SĄ SZCZĘŚLIWI? Są szczęśliwi w Australii... Są szczęśliwi w Kanadzie... Są szczęśliwi w Anglii... Są szczęśliwi we Francji. Są szczęśliwi we Włoszech. Są szczęśliwi w Niemczech. Są szczęśliwi w Szwecji. Są szczęśliwi w USA. Są szczęśliwi w Norwegii. Są szczęśliwi w Holandii. Są szczęśliwi w w Danii. Czyli są nieszczęśliwi w każdym państwie muzułmańskim, a są szczęśliwi w każdym państwie niemuzułmańskim! I KOGO ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ? Nie islam... Nie ich przywódców... Nie siebie samych. ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ KAŻDE PAŃSTWO, W KTÓRYM SĄ SZCZĘŚLIWI! NA DODATEK. Chcą zmienić każde państwo w ten sposób, by byli JAK PAŃSTWA, W KTÓRYCH BYLI NIESZCZĘŚLIWI!
 13. Na zdrowie !..Nie ma jak piffko w takie upalny dzień Wys.około 2100
 14. Dzisiejszy wypad z familją nad Lac Noir (okolice Fribourga )
 15. Pagan

  Jest okej

  Hmmm....może z nowym nabytkiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.