Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzywy

Zakupy na mywatcheshub.com

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Spokojnie moja została wysłana z SG 07.05 i tez jej nie ma. Zacznij się martwić jak minie 3-4 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy powinienem się martwić, że jeszcze jej w Polsce nie ma (od 09.05.2014) czy to raczej normalne i uzbroić się w cierpliwość ?

wybrałeś list ekonomiczny więc będzie szła i szła i płynęła i jechała ...

najpierw tragarz do portu, statek, kolej, rower i ponownie tragarz czyli listonosz....

jak nikt po drodze nie zgubi, to dojdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktował się ktoś na ostatnich dniach ze sprzedawcą watchhubs? bo piszę do nich maile od 5 dni i zero odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź spam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety też nic. Mam tam tylko maile zwrotne o potwierdzeniu wysłania wiadomości do nich i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Ja miałem dobry kontakt z nimi zawsze odpowiadali na maila, ale koleżanka która kupowała tam zegarek też narzekała że ani razu do niej nie napisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zostałem wybrany:) W zasadzie chciałem tylko zapytać o dostępność pewnych modeli w najbliższym czasie, bo większość "chodliwych" jest już wyprzedana. Wie ktoś może, czy w miarę często mają tam dostawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to różnie bywa. Czasem kilka razy w miesiącu, czasem rzadziej.

Bierz pod uwagę, że jak przyjdzie nowa dostawa to i cena może się zmienić.

Może lepiej kupić gdzie indziej, nawet troszkę drożej. I nie czekać, i nie zastanawiać się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szczerze mówiąc moje wybrane modele praktycznie we wszystkich sklepach azjatyckich wyprzedane:) w jednym jest ale różnia 50 dolarów aż więc bardzooo. Nie spieszy mi się więc poczekam:) Gdyby tylko mi odpisali na maila to bym wiedzial na czym stoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robicie przelewy, bo jak wchodze przez shipping cart na paypala to nie moge zaplacic jakis błąd wyskakuje. Placicie wpisujac maila na paypalu czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wyskakuje mi takie coś jak probóje zalogować do paypala przez mywatchhubs:

Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności.

Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności
 

Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Spróbuj zmienić przeglądarkę lub poczekaj, może to chwilowy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innej przeglądarce dalej to samo, moze rzeczywiscie maja jakas awarie , ale trwa ona od rana juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś mógł sprawdzić czy ma to samo, byłbym wdzięczny. Pokazuje mi się ten błąd po wyboru zegarku i próbie zalogowania sie i zapłacenia przez paypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi jedynie odpisali po tygodniu z watchhubs, z pozostałych portali azjatyckich nie raczyli odpisac:) jak juz sie zdecydowalem na zegarek to nie moge go kupic bo jakis blad wyskakuje:) troche to irytujace... jak ktoś ma chwilę  niech sprawdzi czy moze zrobic zamowienie w mywathchubs, bo nie wiem, czy to globalny problem, czy to coś u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jeszcze śmieszniejsze jak wybieram kazdy inny zegerek niż Seiko SNN079P2 to mogę go zamówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem czemu wyskakiwał błąd:) zmienili teraz status na sold out...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdamB dostałeś swoją paczkę? Mi też wysyłali 7.05 i jak narazie ani widu ani słychu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Hej ale ja zamawiałem z innego sklepu ale z SG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdamB dostałeś swoją paczkę? Mi też wysyłali 7.05 i jak narazie ani widu ani słychu :/

 

Ja swojego Seiko zakupiłem 07.05.2014 i wczoraj zastukał listonosz :)


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku sprawdzają moją cierpliwość:) A tak na poważnie, to w najgorszym przypadku za 2 tygodnie założę im spór na paypal'u :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widze koledzy sie tez niecierpliwia, chyba poczta ma jakis poslizg, ja zamowilem 05.05, paczka wyslana 07.05 i ani widac listonosza. Poprzednia doszla w 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wytrych U mnie tak samo, kupiony 5.05, paczka wysłana 7.05. Jak coś się u Ciebie zmieni, tzn. będzie na trackingu w Polsce to pochwal się bo mi to już ręce opadają od tego czekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowie, doszły już paczki ? Chciałem dziś zamówić kolejną i nie wiem jak długo przyjdzie mi czekać.


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.