Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wytrych

Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wytrych

 1. Czy wiecie jak wygląda naprawa gwarancyjna Tudora w Polsce ? Oddałem w w.kruk 5 tygodni temu zepsutego Rangera. Stawał pomimo nakręcenia po ok 2 godzinach. 3 tygodnie temu dostałem smsa że odsyłają go do ekspertyzy. Nikt na infolini nie umiał odpowiedzieć po co. Wysłałem email tydzień temu brak odpowiedzi, infolinia nie dziala. Martwię się żeby zegarek odzyskać, nie kosztował mało a teraz łatwo splajtować
 2. Bulova jest super. Ma klimat, historię i fajny wygląd.
 3. Zgadza się, ten NATO z zestawu jest max na nadgarstek 17,5 cm lub nawet mniej.
 4. Zegarek na zielonym pasku z shell cordovanu. Ręka na psie.Fajny zapach skóry. Mam na myśli pasek.
 5. Miałem trochę czasu na lotnisku i porównywałem Tudora Rangera z Omegą Railmaster. Moim zdaniem na korzyść Tudora. W Omedze drażniły mnie wskazówki - robiły budżetowe wrażenie.
 6. Przeszukałem kilka ostatnich stron i nie widzę Rangera. Już się znudziły ?
 7. Swieżynka, akurat przy biurku ale generalnie zegarki noszę a nie leżakuje więc cieszę się że jeszcze bez rys.
 8. Ciekawe czy projektant czymś się inspirował ? Znajomo wygląda.
 9. Kupowałem dziś pasek w Tempusie w Łodzi i byłem świadkiem następującej sytuacji. Przyszedł człowiek żeby zweryfikować autentyczność zegarka. Zamienilem z nim kilka słów i rzuciłem okiem na zegarek Iwc chronograph z jasną tarcza i czarnym skórzanym paskiem. Jego kolega znalazł go w taksówce a on chce odkupić od kolegi. Z tego co zrozumiałem zegarmistrza zegarek oryginalny - był otwierany. Nieprzyjemna sytuacja bo powinni zwrócić ten zegarek, ktoś pewnie na niego pracował. Człowiek kupować miał pasek więc jeżeli płacił karta pewnie jest do odnalezienia, przyjechał też charakterystycznym autem. Sprawa najważniejsza, czy jest tu, albo ktoś zna właściciela.
 10. A co takiego jest w zakupach na eglobal że potrzeba odwagi ?
 11. Ciężko sobie wyobrazić co dzieje się w toaletach mniej prestiżowych lokalizacji.
 12. Hmm, to jest niski samochód a Krzysztof ledwo widzi dach. Ktoś wie ile wzrostu ma czołowy polski detektyw ? Bez grzywki. Ech nie ma zdjęcia. Opis: Krzysztof Rutkowski stoi przy Porsche Panamera.
 13. W bonusie fajny filmik z epoki słusznie minionej. https://youtu.be/bl8uiFvW8wM U Pana Kobuszewskiego na ręku radziecka Elektronika ?
 14. Spodziewałem się dużej liczby perełek. Bo w końcu tak właśnie reklamowales wydarzenie . A co do stanu prezentowanych tam zegarków.... Z całą pewnością nie zobaczysz tutaj takich. Było sporo "rolexow" też kwarcowych, dużo "omegów" poskładanych z wszystkiego co pasowało rozmiarem , najbardziej rzucały się w oczy świecące kwarcowe Perfecty. Za to królowały zegarki rosyjskie w stanie dawców części. Ciężko mi ocenić inne rzeczy tam prezentowane, oglądaliśmy z córką fajne figurki z porcelany. Jednak nic nie kupiliśmy bo ceny były wysokie a pomyślałem że jeżeli inny towar jest podobnej jakości jak zegarki to ....
 15. Szmelc i jeszcze raz szmelc . Jeżeli chodzi i zegarki szkoda czasu i monet na bilet.
 16. Świetnie czyta się ten temat po prawie 3 latach. Czy ktoś zainwestował w Glycine ?
 17. Casio Gw5610 od 11 lat trzyma poziom akumulatora na H.
 18. Chodziło mi o to czy na zakupy z ebay.com też jest zniżka. Jest, sprawdziłem.
 19. A kupowałeś u międzynarodowego sprzedawcy ?
 20. Mały to on nie jest ... Proszę o dopisanie do listy.
 21. Tissot ma świetną cenę. Z powyższych propozycji kolegów wybrałbym Alpinista . Miałem, rewelacyjny. Pomyslalbym też nad Glycine. Ceny bardzo spadły za granicą, co widać też na tutejszym bazarku.
 22. Jeżeli nie był to oryginał to Rolex powinien cofnąć sprzedawcy autoryzację. Dla mnie wielkie rozczarowanie, nie zagłosowałbym swoimi pieniędzmi na żaden z Tudorów.
 23. Tudor na żywo bardzo mnie rozczarował. Wskazówki wydały się wręcz tandetne. Breitling jest świetny, moze nie każdy ale ten jest cacy. Duży plus za antyrefleks.
 24. Wskazówka chronografu chyba nie przesuwa się tak płynnie jak sekundowa. Na seagull 1963 I na eternie na ETA było widać to wyraźnie, również sporadyczne skoki. Na 7750 w longinesie i w Fortisie skoków nie widzę natomiast tak jak napisałem w pierwszym zdaniu.
 25. Dubai outlet mall. Parter, sklep pod marką Rivoli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.