Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

ML Pontos Chronograph

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-50463900-1331852231.jpg<

post-27475-0-68296000-1331852220.jpg

post-27475-0-10377600-1331852222.jpg

post-27475-0-81544400-1331852223.jpg

post-27475-0-42880600-1331852225.jpg

post-27475-0-02303800-1331852227.jpg

post-27475-0-76880500-1331852228.jpg

post-27475-0-32840400-1331852230.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koperta rewelacyjna! pasek również :D czy tarcza jest czarna, czy wpada delikatnie w brąz?


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna, choć czasami mam wrażenie, że ma dwa rodzaje koloru czarnego :D

 

Co do koperty, to rzeczywiście jest rewelacyjna. Linia Pontos, to bardzo udane MLe...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie .coraz piękniej :D

Hirsch super.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się, ale coś mam wrażenie, że wciąż mi nie wychodzi tak jakbym tego chciał :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał wszystkie Twoje zegarki są w stanie gablotowym ? No nic ani muśnięcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w większości są to zegarki bez najmniejszych nawet micro-rysek :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek i świetne zdjęcia. Gratulacje!


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te zdjęcia Waszym zdaniem są przyzwoite technicznie? Jeżeli nie, to nad czym mam popracować?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są Ok...chociaż czasem operujesz zbyt dużym rozmyciem...tak jak na pierwszej fotce. Dobrze że wreszcie focisz zegarki z wszystkich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze zdjęcie faktycznie jest "dziwne", nie tak miało to wyjść :D

 

No i w końcu nie zmniejszam paintem ! :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno idzesz w dobrym kierunku. Popracuj jeszcze nad odbicziami w szkłach zegarków. Filtr polaryzacyjny pomoże. Najlepiej obrotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytasz technicznie - więc technicznie zdjęcia są bardzo przyzwoite. Mocne kadry, fajna ekspozycja, dobra gra światłem, jest ostro ale nie przesadnie więc ok. Co do rozmycia, wole pisać o głębi ostrości, to nie można generalnie stwierdzić, że mała GO jest niepożądana w tego typu zdjęciach. Od fotografa zależy jak chce przedstawić dany zegarek i jak ma wyglądać kadr.

Postaraj się urozmaicać kadry, planować je przed naciśnięciem spustu i przede wszystkim stawiaj na wyobraźnię ;) bo przy Twoich umiejętnościach na technice wiele nie poprawisz, natomiast na autorskim podejściu sporo.

Popracuj jeszcze nad odbicziami w szkłach zegarków. Filtr polaryzacyjny pomoże. Najlepiej obrotowy.

ja tam polara nie używam i generalnie nie jestem zwolennikiem dokręcania czegokolwiek na obiektyw


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem ML i ten model bardzo mi sie podoba. Pasek dobrałeś do niego rewelacyjnie a ze zdjęć najbardziej mi się podoba przedostatnie ale wszystkie trzymają dobry poziom. ;)

 

Jakim obiektywem robisz te fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady i wskazówki.

 

Bartek, eLka 24-105.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogratulowac fotek i zegarka ;) ....chociaz przyznam szczerze ze chcialbym ten model zobaczyc bez chrono.......a pasek rewelacyjny :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady i wskazówki.

 

Bartek, eLka 24-105.

 

Ooo to ona ostrzy z tak bliska? Musze spróbować kiedyś ;) w makro nie siedzę kompletnie i tego szkiełka używam do innych celów :) chyba że używasz jakiegoś konwertera dodatkowo albo kadrujesz? :)

 

Tak czy tak jest dobrze z fotami a wierze że będzie jeszcze lepiej.

Na forum jestem stosunkowo niedługo a Ty przez ten czas mocno poszedłeś do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadruje.

 

Ja tak naprawde dopiero zaczynam pstrykać, więc myśle, że bedzie napewno lepiej, mam nadzieje. Chciałbym sobie też kupić jakis obiektyw macro, ale to już temat na osobny wątek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare nadgarstkowych :

 

img59642.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img59452.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img60242.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img59982.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img59902.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi polar do niego nie pasuje... ale poza ty zdjęcia jak zwykle pierwsza klasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał fotki bardzo dobre,zazdroszczę Ci tych umiejętności, co do zegarka,pasek ok,reszta mnie nie bardzo przekonuję,może na żywo robi "lepsze" wrażenie.

 

Pozdrawiam


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy, staram się ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fotki pierwsza klasa, zresztą jak zwykle ;) . Zegar też niczego sobie, chętnie bym go przytulił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.