Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

[22-gi LIPIEC] Panowie, Dziękuję - było .....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc

moge prosic o dokładniejsze info

?

:roll: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
moge prosic o dokładniejsze info

?

:roll: :?

 

Chodzi o repetycję minutową. Widać koledzy nie przepadają za tą komplikacją :(. Dobrze, że nie było żadnego zegarka z karilonem, bo Tessio byłby jeszcze bardziej zdegustowany :D :twisted: :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety nie zachwyciłem się IWC Grande Complication "na żywo" .

 

Owszem - komplikacja arcytrudna i tu należy docenić kunszt wykonania zegarmistrzów z IWC ale

 

a) sam wygląd ( oprócz tego ,że strasznie ciężki - ale wiadomo platyna ) hmm taki trochę nędzny ( w porównaniu np z portuguese automatik 7days to jakby zegarki dwóch róznych firm , z przeciwnych biegunów cenowych )

:( gruba obwódka tarczy przypomina na niekorzyść tę z Pasha Cartier - taki trochę jakby malowany plastik na srebrno

 

c) dekiel - PORAŻKA - zamiast pokazać przepiękny mechanizm - taka patelnia z wygrawerowanym nr.

 

Konkluzja nr1 osobista - jak miałbym tyle pieniedzy na zegarek - to na pewno nie kupiłbym tego modelu ( ale np inne IWC takie jak np Slivera kładą na kolana )

konkluzja nr 2 - spotkaniowa - pomimo narzekań na ten model na pewno warto było go zobaczyć , bo taka okazja nie zdarza się czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

DZIĘKUJĘ za:

- wyjątkowe i niezapomniane przeżycie,

- przyjemność uczestniczenia w tym "ŚWIĘCIE PASJI",

- możliwość osobistego poznania WAS,

- wspaniałą atmosferę,

- profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie spotkania :!: :!: ,

- absolutnie wyjątkowe emocje wynikające z konfrontacji netowych nickow z rzeczywistością (tessio ale mnie wkręciłes :oops: ).

 

cały czas nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż mimo wszystko to WY (paradoksalnie!) - a nie zegarki - stanowiliście największy akcent tego święta.

 

ps. na razie jest czas i miejsce po temu aby dawać wyraz swoim emocjom, ale sądzę, iż już za chwilę pokusimy się wspolnie o jakieś konstruktywne wnioski i na ich bazie sklaryfikujemy cele następnego spotkania (podróby & walce 3xTAK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też niestety nie zachwyciłem się IWC Grande Complication "na żywo" .

 

Owszem - komplikacja arcytrudna i tu należy docenić kunszt wykonania zegarmistrzów z IWC ale

 

a) sam wygląd ( oprócz tego ,że strasznie ciężki - ale wiadomo platyna ) hmm taki trochę nędzny ( w porównaniu np z portuguese automatik 7days to jakby zegarki dwóch róznych firm , z przeciwnych biegunów cenowych )

 

konkluzja nr 2 - spotkaniowa - pomimo narzekań na ten model na pewno warto było go zobaczyć , bo taka okazja nie zdarza się czesto

 

Zgadzam sie z Toba Darku w 100%. Mechanizm bomba! Ale wyglad wlasnie w porownaniu z portugalczykiem cienki! :?

 

Szczegolnie warto bylo go przymiezyc, chodzby raz w zyciu :(


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, GC warto go było zabaczyć. Podejrzewam, że jego "niepozorny" wygląd (ciężar już nie :( ) właścicielowi rekompensuje świadomość posiadanego zegarka z takim mechanizmem :D


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ za:

- absolutnie wyjątkowe emocje wynikające z konfrontacji netowych nickow z rzeczywistością (tessio ale mnie wkręciłes :oops: )

:(:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uuuuu, miażdżąca ta Wasza krytyka GC. Nie wiem czy można ten czasomierz porównywać z Portuguese Automatic. Chociaż sam noszę PA to uważam, że ten zegarek do Grande Complication po prostu się nie umywa. Mechanizm w Portuguese Automatic jest świetny, ale brakuje mi w nim komplikacji. Poza wskaźnikiem rezerwy chodu - bieda. Fajnie by było gdyby IWC wzorem Mosera dorzuciło jeszcze wieczny kalendarz, ale wizualnie z zachowaniem prostego wskazania daty (tak jak jest obecnie). Co do "melodyjek", to oczekuję, że w przyszłości zegarmistrzowie IWC opracują karilon. Podobno - informacja nie została potwierdzona przez producenta - obecnie trwają pracę nad własnym mechanizmem pod chronograf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz kolej na moje podziękowania :(

 

Po pierwsze bardzo dziękuję za tak liczne przybycie oraz świetną atmosferę. Po drugie, niemniej ważne - dziękuję wszystkim osobom, które włożyły swój czas i energię w przygotowanie swoich referatów oraz wszystkim, którzy po ich wygłoszeniu zadawali ciekawe pytania :)

 

Tłumaczenie super ;) i za to dziękuję serdecznie.

 

Na koniec ale jak mawiają "at least not at last" :D dziękuję wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację spotkania - przede wszystkim za profesjonalizm, zapał i słowa otuchy w chwilach słabości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem pogratulować organizatorom wspaniałej imprezy i podziękować wszystkim uczestnikom, którzy dojechali aby się osobiście poznać i na luzie porozmawiać o naszej "dewiacji" oraz pooglądać na żywo to co widzimy w katalogach i na zdjęciach. Było super.

Mam nadzieję, że za rok Lolek i Westin nas wszystkich nie pomieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trochę spóźniłem się z udziałem w dyskusji po spotkaniu, ale wybaczcie to ta piekna pogoda nie dała mi usiąść przy komputerze. Tyle tematów: podziękowania, wrażenia, relacje, nie wiadomo w którym temacie się wypisać.

Myślę, że po prostu wypada w tym :!:

Jak wszyscy przedmówcy załączam serdeczne podziekownia dla organizatorów: Darka i Władka.

Darek już dziś pyta się o pomysly na następne spotkanie. Ja się o to nie boję, że następne będzie jeszcze lepsze niż obecne. Wynika to z tego, że drugie spotkanie było moim zdanie o wiele lepsze niż pierwsze.

Bardzo dobrym pomysłem był wieczorek wstępny w piątek. Myślę, że bardzo dobrze zrobił dla atmosfery w całym spotkaniu.

Klub internetowy nareszcie pozyskał ludzką twarz. :!:

To pomogło w atmosferze oficjalnego spotkania, kuluarowych spotkań z przymierzaniem zegarków z prywatnych kolekcji kolegów.

Bardzo jestem usatysfakcjonowany trym, że nie jesteśmy już tak anonimowi i tylko internetowi.

Jestem przekonany, że jeżeli dojdzie do nastęnych spotkań, to będą one coraz to lepsze.

Z pozdrowieniami dla wszystkich koleżanek i kolegów uczestników Spotkania,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na koniec ale jak mawiają "at least not at last" :(

A bardziej precyzyjnie (czyli tak, jak wymagalaby tego precyzja w posiadajacym COSC certyfikat szwajcarskim zegarku) to 'and last, but not least' :wink:

 

Pozdrawiam

:twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było SUPER :) Gorąco dziękujemy (wraz z moją "lepszą połową", która przyjechała z ciekawości - a wróciła zachwycona :) ) wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanego spotkania. Myślę jednak, że dwa dni to zbyt mało, żeby dobrze poznać wszystkich... Apeluję więc o zwiększenie częstotliwości spotkań Klubu, przedłużenie czasu ich trwania oraz zorganizowanie wyjazdu na targi do Genewy lub Bazylei :):):)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.