Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

[22-gi LIPIEC] Panowie, Dziękuję - było .....

Rekomendowane odpowiedzi

Władku, Darku - dziękuję a wasz wkład i zaangażowanie, wykonaliście wspaniałą robotę, przepraszam, ze dopiero teraz, ale było tyle wrażeń.

 

Koleżanki i koledzy - ciesze się że się spotkaliśmy, było rewelacyjnie - normalnie Dzień Dziecka :)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do podziękowań dla Darka i Władka.

Miło było spotkać się w realu.

Dla mnie bomba :!:

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Władku, Darku - dziękuję a wasz wkład i zaangażowanie, wykonaliście wspaniałą robotę, przepraszam, ze dopiero teraz, ale było tyle wrażeń.

 

Koleżanki i koledzy - ciesze się że się spotkaliśmy, było rewelacyjnie - normalnie Dzień Dziecka :)

 

Jak ja Wam zazdroszczę tego spotkania.

Może jakiś reportaż ktoś popełni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się podpisuję pod powyższymi postami.

Dziękuję za takie zorganizowanie imprezy. Miło spotkać na żywo osoby z klubu... no ale jeszcze milej poprzymierzać osobiście zegarki na nadgarstku. A było co :)

 

Pozdrawiam

Ogre2000 - Marek


=====================

DW-6900BD-6T + G-303B-3AVER + GW-9200-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

przyłaczam się i ja do podziękowań - to była naprawdę świetna impreza. Żałuję, że nie mogłem zostać do końca (części nieoficjalenej, a pewnie się działooo...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo super. Dzieki Panowie za organizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze za świetną zabawę i potwierdzenie, że wrażenia z wirtualnej rzeczywistości nie myliły.

 

"Jesteście zajebiści" , jak mawia Mandaryna :)

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wrazen :shock: Tyle zegarkow :shock: A najwazniejsze tyle wspanialych osob :shock: :shock: :shock:

Ciesze sie, ze moglem Was poznac, pogadac i poprzymiezac wasze wspaniale zegarki.

Wladkowi i Darkowi, gratuluje swietnej organizacji i dziekuje!

 

Dzieki jeszcze raz Zbyszkowi i Adamowi za super podroz! :)

 

 

PS: Panowie trzeba sie bedzi podzielic zdjeciami!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować za to ,że tak licznie przybyliście ( ale wiem ,że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej ) , strasznie się cieszę ,że się udało i Wasze przybycie ( super był tez wieczorek zapoznawczy ) inspiruje mnie do tego aby dalej działać w kierunku organizacji następnej imprezy ! :)

 

Stworzyliście tak świetną atmosferę,że aż sie chce dalej ( piszę dziś trochę nieskładnie , bo żyję jeszcze wrażeniami z wczorajszego dnia)

 

Dziękuję Panu Profesorowi i wszystkim ,ktorzy mieli referaty , Joannie i Władkowi oraz Sponsorom .

 

Było super i musimy to powtarzać poki "chodzą " zegarki ( i jedn dzień dłużej :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze dla tych co nie byli, jakis krotki reportaz by ktos napisal? Fotki jakies, cos... bo nie wierze, zeby bez fotek sie obeszlo! Czekam niecierpliwie i pozdrwiam szczesciarzy, ktorzy mogli byc wczoraj na tej imprezie...


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze dla tych co nie byli, jakis krotki reportaz by ktos napisal? Fotki jakies, cos... bo nie wierze, zeby bez fotek sie obeszlo! Czekam niecierpliwie i pozdrwiam szczesciarzy, ktorzy mogli byc wczoraj na tej imprezie...

 

A nie miałeś czkawki Piotrze, bo wspominaliśmy Cię i to nie raz :wink:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR-S

bylo zajefajnie :)

 

tylko szkoda ze trzeba czekac caly rok :)

 

ps

jeszcze raz dziekuje. jako mlodziak na forum nie spodziewalem sie takiego przyjecia.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie jakies zdjecia ze spotkania

jak zaluje ze niemoglem byc :)(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również serdecznie dziękuję!

Pomimo faktu, że byłem jednym z nielicznych, który swój wiek jeszcze zawyża, to atmosfera spotkania była naprawdę świetna. Ciekawe referaty, świetni wystawcy i perfekcyjna organizacja spotkania. No i przy okazji dowiedzieliśmy się także, że "na zegarkach można zarobić" :) :wink:

Już nie mogę się doczekać następnego spotkania, jeszcze raz wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję organizatorom :) Było naprawdę super i w piątek i w sobotę. Fajnie było spotkać wielu ciekawych ludzi, pogadać, napić się, poprzymierzać wiele ciekawych maszyn :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i Wam zazdroszcze takiego 'zegarkowo-piwnego' spotkania; zaluje, ze nie moglem w nim partycypowac (niestety, do Warszawy mam troche za daleko... :) ).

Ale, jako ze planuje w przyszlym roku (lub za dwa lata) wyskok do Europy, fajnie byloby zapartycpowac w takim spotkaniu (w przypadku gdybyscie zdecydowali spotkac sie ponownie i gdyby mozliwym byloby dla mnie skoordyniowanie z takim spotkaniem mojego pobytu w Europie i z tej okazji w Polsce).

W miedzyczasie, jak macie jakies fotki ze spotkania to wrzuccie je na forum do obejrzenia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję, w kolejności:

Pomysłodawcom

Organizatorom

Uczestnikom

oraz Sponsorom

A tak na marginesie - jakże wielka różnica pomiędzy tym, a poprzednim spotkaniem... no i posty oraz opinie jakby znacznie pochlebniejsze...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władku, Darku- wielkie dzięki za pracę jaką wykonaliście, a przede wszystkim za jej efekt końcowy- było naprawdę cudownie!

 

Koleżanki, koledzy- dzięki, jesteście super, bardzo się cieszę, że Was poznałem, żałuję, że jednak nie wszystkich, ale to się z pewnością prędzej czy później zmieni :wink:

 

Jeszcze raz dziękuję, bawiłem sie świetnie, a piszę dopiero dziś, bo wiecie, wczoraj to rączki jakby jeszcze pamiętały piątkowy wieczór... :oops:

 

 

Marcin :)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przede wszystkim dziękuję "sierotce" za szczęśliwą rękę do mojego losu, a Władkowi za piękne etui na zegarki. :):):)

 

Było bardzo fajnie i przyjemnie. Mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie...

 

Pozdrawiam Władka, Sierotkę, pracowników Pracowni Czasu i Poljot Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super, pewnie tylko organizatorzy wiedzą ile trzeba było włożyć wysiłku. Na przyszły rok tylko jedna prośba: więcej zegarków. Dziękuję jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom, było naprawdę super !

 

Żałuję tylko, że IWC Grande Complication okazało się kwarcem z melodyjkami :wink:

 

To co, następne spotkanie, może w przyszłym tygodniu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również dołączam się do WIEELKICH podziękowań dla panów Darka i Władka było naprawdę "dziarsko". I choć spodziewałem się, że będzie dobrze to rzeczywistość znacznie przewyższyła oczekiwania.


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Żałuję tylko, że IWC Grande Complication okazało się kwarcem z melodyjkami

 

aż tak żle?

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo melodyjek mial cos. :twisted:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.