Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Władek Meller

Latający Aviator

Recommended Posts

Wspólnie z Poljot Euro i patronami medialnymi zorganizowaliśmy konkurs ?Latający Aviator?.

Zachęcam: Latający Aviator

Pełna zapowiedź konkursu brzmi tak:

Przy okazji odbywającej się do końca września w salonie odCzasu doCzasu wystawy ?Aviator na Radom Air Show 2011?, jej organizatorzy i wspierający wystawę patroni medialni przygotowali konkurs dla sympatyków zegarków i awiacji.

Salon odCzasu doCzasu w swojej szerokiej ofercie marek zegarkowych, posiada także grupę zegarków rosyjskich, w tym markę Aviator. Jej zaangażowanie w organizację Radom Air Show 2011, w naturalny sposób stworzyło okazję do specjalnej prezentacji, nowych i wyjątkowych ? po raz pierwszy wykonanych w Szwajcarii i noszących oznaczenia ?Swiss made? zegarków marki Aviator. Także naturalną, dalej idącą konsekwencją tejże wystawy, jest zorganizowanie konkursu dla przyjaciół salonu odCzasu doCzasu, dystrybutora zegarków Aviator ? firmy Poljot Euro, miesięczników: Manager MBA i Pilot Club Magazyn, kwartalnika Chronos i portalu Polska Biżuteria.

Uczestnicy zabawy muszą wykonać zdjęcie współczesnego, czy też historycznego zegarka produkcji rosyjskiej lub radzieckiej w ?ujęciu lotniczym?. Tolerancja zakresu zgodności przedstawianych zdjęć z określeniem ?ujęcie lotnicze?, jest zdaniem organizatorów bardzo duża.

Niezależnie od konkursowych upominków ufundowanych przez firmę Poljot Euro, ciekawa formuła i możliwość porównania różnych zegarków i różnego ich odbioru przez swoich właścicieli, zachęca do wzięcia udziału w zabawie.

Więcej informacji o wystawie: http://www.zegarki.i...l/czas_aviatora

i konkursie: http://www.zegarki.i...tajacy_aviator/

Odnośnie samych zegarków to naprawdę warto je zobaczyć na żywo. W mojej opinii jednym z najciekawszych rozwiązań jest wahnik w kształcie śmigła. Niestety nie można tego obejrzeć w katalogu dlatego wrzucam zdjęcie.

Wahnik

Wygląda naprawdę nieźle. A wy co o tym myślicie ?

Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

pomysł świetny. Pytanie tylko jak wygląda w rzeczywistości bo z tego co pamietam wahnik w aviatorach wygładam jakby był z plastiku, ale to moze być jedynie moje wrażenie.

No i druga rzecz ktora mnie zastanawia to jak z jego efektywości - czy jest w stanie w szybkim czasie naciągnąć sprężyne? Masz może jakieś dane w tym zakresie?

pozdrawiam

pd

Piotr

pomysł świetny. Pytanie tylko jak wygląda w rzeczywistości bo z tego co pamietam wahnik w aviatorach wygładam jakby był z plastiku, ale to moze być jedynie moje wrażenie.

No i druga rzecz ktora mnie zastanawia to jak z jego efektywości - czy jest w stanie w szybkim czasie naciągnąć sprężyne? Masz może jakieś dane w tym zakresie?

pozdrawiam

pd

Odpowiem, bo się mocno przyglądałem wahnikowi i macałem te zegarki u nas w salonie.

W modelu PVD jest czarny, w stalówkach stalowy. Wygląda to ok, szczególnie, że werk jest bez zdobień, wahnik rekompensuje to i całość ma mocno techniczny wygląd. Masa jest rozłożona pod śmigłem na połowie wahnika, więc nakręca - czy efektywnie, nie wiem, wydaje mi się, że tradycyjny zdecydowanie żwawiej śmiga, ale to trzeba by zrobić porównanie nosząc dwa różne zegarki przez taki sam czas.

Bremont to kompletnie inna bajka, inna półka ;)

No, niestety tu juz z cena zupelnie przegieli. Ale zegarek fajny...

ChronoDB (aplikacja dla twoich zegarków): Windows, macOS, Android

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.