Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Diving Watches

  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

kolega zorka-5 opisał kwestie, które i mi po cześci się nasuwały.

mój wybór to corum.

 

poza tym design mi odpowiada, ładny ci on.

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W REALU WIDZIAŁEM TYLKO NR.2 I NR.5 UN JEST ZJAWISKOWY . POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith - fajne zestawienie nurek - chrono


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith i Rolex z klasą wodoszczelności 10 ATM ciężko zaliczyć do Diving Watches.

Pomijając ten fakt i nie sugerując się kryterium "nurkowym" - serce podpowiada Zenith lecz rozum mówi Rolex :P


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam rozum mówi JLC :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a serce ?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex - sentyment od dawien dawna.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pozostało Ci tylko zdecydować czy posłuchać serca czy rozumu :P


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie musze założyć ankiete :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzić na forum miesięczne ograniczenie w ilości zamieszczanych ankiet - dla Carlita1 :P


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z prezentowanych zegarków jest na swój sposób świetny,ja jednak postawiłem na Zenitha-lubię zegarki z chronografem a ten model prezentuje się wyjątkowo dobrze,to zegarek zdecydowanie dla mnie .UN zaraz na 2-gim-jest tu najbardziej oryginalny i ma swój wyjątkowy styl i charakter :P


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaskakujące dla mnie głosowanie. Zagłosowałem na UN. Pomyślałem, że jestr zdecydowanie najbardziej oryginalny. Najbardziej wakacyjny. Nie ma tu słabych zegarków, ale Rolex np. jest dość poważny. A JLC - jest ekstremalnie super poważny. Jeśli ktoś utożsamia się z komandem foki, albo go to po prostu kręci - JLC to idealny wybór. UN kojarzy mi sie z Karaibami, reagge i nurkowaniem w ciepłym morzu. Jest przy tym równie świetny jak pozostałe. Na drugim miejscu Corum - i jest to bardzo nieznaczna przegrana. Jego wygląd i konstrukcja wydają mi się najlepsze w grupie. Ogólnie - każdy zegarek wydaje sie wspaniały. Wybór - to kwestia charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.