Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Election

Zamieszki 11.11 i Omega Constellation

Recommended Posts

Witam,

Na stępie od razu mówię, że temat absolutnie nie jest stricte na temat wczorajszych zamieszek (i zdecydowanie proszę o podarowanie sobie jakichkolwiek komentarzy na tle polityczno-światopoglądowym) tylko o zegarkach ;)

Godzina ~ 15:00, w oddali słychać huki i nawoływanie policji do spokoju. Po jednej stronie kilkadziesiąt radiowozów, kilkuset policjantów i 2 armatki wodne, po drugiej - blokada środowisk lewacko-lewicowych (czy jakoś tak, nie wiem jakiego zwrotu się oficjalnie używa - nie chcę nikogo urazić), którzy trzymają takie coś:

aacf6eca39166765.jpg

(przepraszam, za jakość)

Dla mnie wyglądało to straszliwie komicznie - wszędzie ubrani na czarno, zamaskowani ludzie trzymający bannery z lewackimi hasłami a tu jedna grupa trzyma banner z Omegą Constellation - omegawatches.com ;) Oni to skądś zerwali, zabrali (jeśli tak, to na jaką cholerę oni to trzymają?) czy też Omega wprowadza nową strategię marketingową na naszym rynku ;)

Pozdrawiam,

Wojtek

[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

To oczywiste, że zniszczyli reklamę .

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,
.................................................................

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

Przecież było ogłoszenie o spotkaniu podstolika warszawskiego

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Guest jaro19591

Jeśli to byli lewacy, to może chcieli zaprotestować przeciwko burżuazyjno - kapitalistycznej firmie produkującej drogie zegarki. Zamiast nich mogliby na przykład wytwarzać łopaty, którymi P. Ochojska mogła by wykopać ileś tam studni w Sudanie.

to są nowi ambasadorzy marki OMEGA....niedługo poznamy ich nazwiska w wyrokach sądowych ;)

Jako że Warszawie bywam nieczęsto, to może po prostu się zgubiłem i tak jak napisał STARUSZEK - trafiłem na spotkanie podstolika i błędnie założyłem że to marszo-anty-marsze ;)

kto wie, może za rok będą powiewały flagi kmziz ;)

[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Witam,

Na stępie od razu mówię, że temat absolutnie nie jest stricte na temat wczorajszych zamieszek (i zdecydowanie proszę o podarowanie sobie jakichkolwiek komentarzy na tle polityczno-światopoglądowym) tylko o zegarkach :)

Godzina ~ 15:00, w oddali słychać huki i nawoływanie policji do spokoju. Po jednej stronie kilkadziesiąt radiowozów, kilkuset policjantów i 2 armatki wodne, po drugiej - blokada środowisk lewacko-lewicowych (czy jakoś tak, nie wiem jakiego zwrotu się oficjalnie używa - nie chcę nikogo urazić), którzy trzymają takie coś:

aacf6eca39166765.jpg

(przepraszam, za jakość)

Dla mnie wyglądało to straszliwie komicznie - wszędzie ubrani na czarno, zamaskowani ludzie trzymający bannery z lewackimi hasłami a tu jedna grupa trzyma banner z Omegą Constellation - omegawatches.com :D Oni to skądś zerwali, zabrali (jeśli tak, to na jaką cholerę oni to trzymają?) czy też Omega wprowadza nową strategię marketingową na naszym rynku ;)

Pozdrawiam,

Wojtek

;) ;) :( :( :):(

padlem ze smiechu.

pozdrawiam

A mi się wydaje, że to bojówki zbrojnego ramienia KMZiZ. laugh.gif

"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Auto reklama za pośrednictwem zamieszek... Oj oj :P nie spodziewałem się iż omega musi się reklamować w środowiskach bojówkarskich... Kiepska zagrywka marketingowa, a myślałem że mogę się spodziewać lepszej przykrywki na reklamę... kiepściutko... :).

to był symbol :P zegarmistrz światła purpurowy (tylko się walnęli w kolorystyce)

Bo to nasi drodzy goście z Niemiec, im zawsze mylą się kolory... Purpurowy to dla nich brunatny, a że tego koloru nie ma u nich w oficjalnej sprzedaży, to muszą używać czarnego..

Ciech, tekst o wskazówkach...mistrzostwo!

No to bardzo proste, manifestacja zawiera produkty lokowane czy jak to się teraz pisze :(

pamiątki marki Omega do kupienia zaraz po manifestacji, z grawerem okazjonalnym :rolleyes:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.