Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam że chińskie trampki to jest właśnie to.Kosztują tyle ile są warte, nikt mi nie wmawia że mam w nich bliżej do np. Ronaldo no i najważniejsze - nie reklamuję żadnego logo kiedy je zakładam.KJ

Jest tylko jedna ale istotną wada. Śmierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś podobnego do Ecco Biom Lite.

 

Nie za ciężkie, sportowe, ażurowe...

Zna ktoś coś z Kolegów? :)

 

Miałem Ecco Biarritz, bardzo dobre buty, jednak przy budżecie około 500zł, polecam Timberland. Mam już 3 pary i każda jest bardzo komfortowa + doskonale się starzeją - brak jakichkolwiek oznak zużycia, nawet w parze noszonej przez 3 zimowe sezony.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne. gdzie kupiłeś i w jakiej cenie oraz jak zweryfikować czy model jest brytyjski lub amerykański czy tez chiński?  Będzie napisane made in....? czy patrzeć po konkretnych modelach i ich oznaczeniach?

 

Muszę przyznać, że są bardzo fajne : )

Tak jak już Jacek napisał masz to wszyte na języku.

Poza tym wersje UK czy USA kosztują swoje (niestety). Swoje kupiłem na stronie NB ponieważ nie było rozmiaru w salonach ale dostaniesz je w salonach NB. 

Jedyny ich minus to cena : / Za modele UK trzeba zapłacić 550 pln a za USA nawet 700 pln.

 

 

Wersja UK i USA mają to wyszyte na języku.

 

Piotrek 576 - zarąbiste!

 

No są kozackie. Dziękuję. To Ty mnie zainspirowałeś : )

 

Kupiłem też 373 i muszę przyznać, że różnica w materiałach użytych w 373 a w modelu UK jest miażdżąca (na korzyść modelu UK). Zamsz i jego jakość to zupełnie inna liga.

 

Komfort chodzenia chyba jeden z lepszych jakie kiedykolwiek w butach doświadczyłem!!

 

 

Ciekawi mnie czy ktoś używa NB i Nike AirMax i jak ma się porównanie tych dwóch??


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Ecco Biarritz, bardzo dobre buty, jednak przy budżecie około 500zł, polecam Timberland. Mam już 3 pary i każda jest bardzo komfortowa + doskonale się starzeją - brak jakichkolwiek oznak zużycia, nawet w parze noszonej przez 3 zimowe sezony.

 Ecco Biarritz nie mają nic wspólnego z tym co szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjechany za te buty, trudno ;). Dzisiaj mi je znajomy przywiózł, jestem w siódmym niebie :)

post-49157-0-61508400-1401475089_thumb.jpg


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanotti :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjechany za te buty, trudno ;). Dzisiaj mi je znajomy przywiózł, jestem w siódmym niebie :)

Niezłe...takie "depeszowe" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook, nie lubisz depeszów? a buty fajne.

Jestem fanem.:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dostaję hopla na punkcie tych butów i zaraz pewnie kupię drugą parę... A do najtańszych niestety nie należą.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe...takie "depeszowe" ;)

No właśnie miałem to samo skojarzenie - ale po lekkiej penetracji tematu, zorientowałem się, że może i depeszowe, ale chyba średnio Gahanowe ;) :

 

http://www.depechemode-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=19791


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was używa(ł) butów Cat (Caterpillar)?

Jak z jakością/wytrzymałością?

Bardzo mi się spodobało kilka modeli i pytanie czy są warte około 300PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to się wypowiem bo jestem fanem catów ;)

Mam aktualnie z chyba 10 par ( zarówno na lato jak i na zimę ) i złego słowa nie mogę powiedzieć

Ani jedna para jeszcze mi się nie popsuła  - wiadomo jak ma się większą ilość butów to ciężko je zajechać ale niektóre sztuki mam z 5 lat i nadal trzymają się kupy

Ja polecam - są wartę swojej ceny

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie się zdecyduje.

A jak z rozmiarówką wg Ciebie? Ja zazwyczaj noszę 43, a Caty które mierzyłem w tym rozmiarze były dla mnie jak kajaki.

Niestety nie mieli rozmiaru 42 dlatego ich jeszcze nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką stopę ;) i mi pasuję zawszę 41 - dlatego łatwo mi się kupuje buty przez neta ( bo zawsze pasują ) , porównując do np lacoste jest troszkę różnicy u nich 41 jest troszkę chyba większe ,

Generalnie 41 podaję Cat że to 26 cm wkładka  a jak mierzyłem wkładkę to pokazuję 27 cm

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem.:-)

 coraz  bardziej Cię lubię ;)

co do tematu butów: policzyłam swoje i mam 54 pary butów. Ostatnio kupiłam 2 pary Conversów, stare przeszły na emeryturę po zasłużonych 5ciu latach ( znudziły mi się, a nie rozwaliły), tak więc Conversy polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Cię lubię :) ,tylko ciekawe co na to mąż? :D;)

przyzwyczajony chyba :) ( po latach studiów z samymi mężczyznami, mieszkaniu w akademiku Polibudy- chyba się już przyzwyczaił ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was nosi może męskie buty Louboutina? Jest kilka par które mnie interesuje, niestety jedyne buty tej firmy z którymi obcowałem to szpilki mojej kobiety :(


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie nie ma sensu. Nie znam jego butów, prócz tego, że oglądałem film dokumentalny z procesu produkcji z jego pracowni i nie umywa się do Crockett&Jones Handgrade z cordovanu, John Lobb William I, Church's Grafton, Church's Perth, Jan Kielman bespoke, George Cleverley semi-bespoke, Edward Green Berkeley, Januszkiewicz bespoke - wszystkie te buty kupisz w granicach 1800-3200zł, a będziesz miał buty na LATA, czyli jakieś 6 lat przy intensywnym, a 20 lat przy mało intensywnym użytkownaiu ;) W dodatku, gdy już się trochę zfatygują za 100£ wymienią Ci wszystko co trzeba by buty były znów jak nowe i tak kilka razy.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan Kielman bespoke, Januszkiewicz bespoke

Patrząc po ostatnich prezentowanych tu zakupach panowie szewcy prędzej przeszyją mu serce szydłem niż zrobią buty jakie lubi.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym coś w stylu Zanotti które powyżej wstawiłem :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.