Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Decyzja o zakupie monków jeszcze nie podjęta a tymczasem dojechały brogsy 

qzzrNE.jpg

Edited by Drake

Sneakersy diadora dojechały :) gęba się cieszy. Nie wiem jakiej jakości mają buty robione poza Włochami, ale te co kupiłem "Made in Italy" to jest ekstraklasa. Skóra, wykonanie, kształt są fantastyczne. To jest poziom NB z USA, a może w niektórych aspektach lepiej. Pamiętam, jak kiedyś Adi napisał, że w moich NB997 wyszycie na języku i butach jest takie sobie. Ja na to nie zwróciłem nigdy uwagi, ale jak widzę jak to jest zrobione w butach diadora to tak, w NB jest to dużo gorsze :D W diadorze jest idealnie, jakby nie było wyszywane. Co do wygody - miałem na nogach 2 minuty, bo dziś w pracy ale jest ekstra. Nie jest to ten typ miekkości co NB, bliżej im do Asics Tiger Gel Lyte V.

Jeśli chodzi o wady - nie do końca podoba mi się kształt wkładek, wyglądają ja z tanich chińskich butów z placu za 50zł i nie do końca gada do mnie materiał z którego wykończono środek. Jest ok, bardzo OK, ale wolę ten z NB. Jest milszy i bardziej premium. Wydaje mi się też, że buty są mega szerokie jeśli chodzi o tęgość. Czy bym dał za nie 699zł nie wiem. Na ślepo chyba nie, po tym co dziś zobaczyłem raczej tak. Ja zapłaciłem 420zł a w tej cenie te buty są fantastyczne.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Mam w pralce taki program specjalne na buty sportowe. On trwa 30 minut i pierze w 30 stopniach, ale nie zawsze dopiera. NB997 prałem na 40 stopni, program 1h15min. Nie wkładam do worków, ale wrzucam zawsze z jakimś dużym miękkim ręcznikiem. Po wyjęciu nabijam na prawidła, żeby się zamsz nie odkształcił i tyle. Czasem, jak podeszwy są mocno brudne to przed praniem myję szczotką i detergentem i dopiero potem pranie.

Dajesz proszek czy jakiś płyn?

Proszek

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

30-40 w zależności od stopnia zabrudzenia, ale raczej 30. Wirowanie wyłączone.

Miałem już Reeboka nie kupować, ale że LX 8500 kocury i za pół ceny, nie mogłem przejść obojętnie :)

buty-reebok-lx-8500-met-coal-v67561-5702

Chwilę później dostałem wiadomość Łatsapa od żony "naprawdę potrzebna Ci 50 para butów" :D

PS

53, nawet liczyć nie umie ;)

Edited by Jash

Miałem już Reeboka nie kupować, ale że LX 8500 kocury i za pół ceny, nie mogłem przejść obojętnie :)

Chwilę później dostałem wiadomość Łatsapa od żony "naprawdę potrzebna Ci 50 para butów" :D

PS

53, nawet liczyć nie umie ;)

Załóż jakiegoś bloga, insta, pinareta to może na za jakieś buty ci się zwróci...

Albo dostaniesz jakieś buty czy środki do przetestowania.

Mi czasem trafiały się jakieś pasje, ale nigdy nie przeginałem...

Wszystko w granicach rozsądku...

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Ja z tymi 53 parami żartuje. Maks 20-25 mam :)

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Edited by Jash

mam do sprzedania loblany kowbojki ręcznie robione , rozmiar 43 miałem je może 6-7 razy na nogach . Buty szyte ręcznie w Wenezueli , Nie są krzykliwe , po prostu klasyczne , czarne bez dupereli typu cekiny czy jakieś tandetne ozdoby .

Osobiście najbardziej lubie ten model ale 2\3 wysokości można śmigać nawet latem . Obcasy bardzo mało wytarte , spokojnie do podkucia czego nie zrobiłem . TOWAR UŻYWANY Buty przeleżały ze 3 lata cena 150zł cena bardzo niska, bo ten model nowy waha sie od 800 do nawet 1700zł

więcej fotek jak ktoś będzie chętny

14y94c2.jpg

2vdpmad.jpg

Edited by artiplast

Nie są krzykliwe , po prostu klasyczne , czarne bez dupereli...

Przepraszam, ale buty kowbojskie nie są krzykliwe chyba jedynie na rodeo ;)

Stylistycznie? Masakra do entej potęgi.