Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Dziadkowe trochę :))

Gdyby nie granatowe nakładki wyglądałyby jak klasyczne mokasyny.

dc62f6953671d53c83ba040b801d0b92.jpg

Moje ulubione, udało się jeszcze zdobyć w UK...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

No... a jakie wygodne :P ... Kiedyś miałem momo spirit 1 i dreptałem w nich chyba ze trzy lata...  To jest ten rodzaj buta, który zakładasz po raz pierwszy i nie chcesz zdejmować :) ...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Bardzo często tak jest, że jak but ma bardzo "oryginalny " wygląd to jest niesamowicie wygodny

Mariusz

mnie najbardziej odpowiadaja klasyki jeżeli chodzi o krój , zaczynając od lewej 3 x puma ( biłe to trinomic )i to moim zdaniem najlepsze modele , ten trzeci z ochroną na kostke , świetne do prowadzenia sportowego auta i dynamicznej jazdy , z prawej białe nike udany model ale pumy lepsze , następne to nike z wkładką air huarache , następne to pumy też z wkładką air  model puma fox..... wnioski te 2 ostatnie modele dobre do biegania po parkiecie , zbierają błoto na podeszwy i wyglądają chujo..wo nie polecam chociarz są wygodne

dla mnie n1 to pumy first round czyli te podwyższane trzecie z lewej ... zresztą pumy są ciekawsze od adidasów w tym wypadku , no ale to moje zdanie po za tym te trzy modele mają jedną cechę płaską delikatną podeszwę , jak ktoś lubi chodzić cicho i nie hałasować przy stawianiu kroków to ten typ podeszwy jest najlepszy ( ja bym to okreslił współczesnym butem ninji a do kompletu pasuje kusza lub pistolet z tłumikiem ...D), puma ma przody wykonane z jednego kawałka jest przetłoczony dopasowany do stopy i optycznie nie poszerza buta jak się na niego patrzy....

mmeq2q.jpg

No... a jakie wygodne :P ... Kiedyś miałem momo spirit 1 i dreptałem w nich chyba ze trzy lata...  To jest ten rodzaj buta, który zakładasz po raz pierwszy i nie chcesz zdejmować :) ...

warto jednak zdjąć by nogi umyć, od czasu do czasu .... D

Edited by artiplast

But trzeci od prawej też o szczotkę i wodę się prosi ;)

Gdyby nie granatowe nakładki wyglądałyby jak klasyczne mokasyny.

Dzięki. Bez nakładek miały inne szycie i dlatego te wziąłem.

Maleno- sam jesteś dziadek Fraku szlafmyce lepiej kup :)

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Panowie, mam może dosyć nietypowe pytanie, ale tylko do użytkowników obuwia GYW.

Mam double monki Berwicka, kupione w grudniu 2015r. Buty noszone około 10 godzin dziennie, co drugi trzeci dzień. Tylko w pracy (salon z zegarkami). Dworu nie widziały :)

Obuwie o ile z zewnątrz wygląda jak nowe to w środka już nie. Powycierały się podpiętki i pojawił się dziwny zapach i biały nalot......tak buty i prawidła spleśniały.

Czy to jest normalne, że buty GYW pleśnieją? Sklep twierdzi że ta, bo są tylko z naturalnych materiałów, a prawidła dodatkowo powodują złe odprowadzanie wilgoci.

To dziwne bo jak buty kupowałem to zalecono prawidła, żeby wolniej odprowadzały wilgoć przez co but nie przesusza się i nie traci kształtu.

Polecono wymianę podpiętek i odkażanie co 2 -3 miesiąca butów i prawideł u szewca który ma do tego maszynę.

Czy komuś z kolegów, noszących obuwie GYW zdarzyło się coś takiego, bo pomimo, że mało się znam na takim obuwiu, nie wydaje mi się to normalne?

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Nie jest to normalne, mi na dwadzieścia parę par to się nigdy nie zdarzyło, to raczej przypadek losowy niż wina danej marki/obuwia. Na Twoim miejscu wyslalbym buty do Rafała (szewc24.pl).

Edited by eye_lip

Mam kilka par ale mi się nie zdarzyło.

Może gdzieś do worka wrzuciłeś i zapleśniały.

O ile prawidła masz cedrowe to on ponoć działają przeciwgrzybicznie.

Czytałem kiedyś o jakiejś maszynie, która pozwala usunąć pleśń.

Edited by Remy

Guest Spatz

Może coś nie tak z PH? Wiadomo, że noga sie poci...

Olejek cedrowy ma. Prawidła z drewna cedrowego w którym owego olejku od dawna nie ma lub pozostał zapach są przeciwgrzybiczne tylko w marketingowym znaczeniu. Tzn jak jest wilgoci za wiele to nie pomogą.

Na pewno jednak drewno surowe pochłania część wilgoci i zabezpiecza w jakimś stopniu przed rozwojem wszelakich żyjątek...

ps

W butach musiała być bardzo długo wilgoć. Pleśń tak łatwo się nie pojawia.

Panowie, dzięki za pomoc...

Nie jest to normalne, mi na dwadzieścia parę par to się nigdy nie zdarzyło, to raczej przypadek losowy niż wina danej marki/obuwia. Na Twoim miejscu wyslalbym buty do Rafała (szewc24.pl).

Jeśli to nie jest normalne to chyba wolałbym skorzystać z rękojmi i wysłać do sklepu. Niech oni zrobią takie odświeżenie, nie widzę powodu wysyłać i płacić za to szewcowi. Tak mi się wydaje.

Mam kilka par ale mi się nie zdarzyło.
Może gdzieś do worka wrzuciłeś i zapleśniały.
O ile prawidła masz cedrowe to on ponoć działają przeciwgrzybicznie.

Czytałem kiedyś o jakiejś maszynie, która pozwala usunąć pleśń.

Tak, nawet znalazłem szewca we Wrocławiu z taką maszyną. Buty nie są trzymane w worku, leżą na zapleczu sklepu na otwartej półce.

Może coś nie tak z PH? Wiadomo, że noga sie poci...

Może, ale gdyby to było problemem zdarzyłoby mi się to wcześniej. Faktem jest, ze zazwyczaj chodzę w obuwiu sportowym, ale od kiedy pracuję w obecnej branży, a to już około 10 lat plus wcześniej w innej - to nosiłem obuwie bardziej eleganckie i nigdy nic takiego nie miało miejsca.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Czytałem na forum BWB że ktoś wylicytował na ebay-u buty Mermin z wadami i okazało się że buty śmierdziały bodaj stęchlizną jak by gdzieś się zamoczyły i zgniły.

Ale one tak od nowości.

Być może w twoim przypadku zastosowano jakiś spleśniały element.

a możecie polecić dobrego szewca w Warszawie? Zelowałem buty marki Barker jakiś czas temu w firmie "szewc & spółka" - ale niestety po krótkim czasie zelówki zaczęły odklejać się od butów...chciałbym żeby ktoś to zrobił jak trzeba - wszelkie rekomendacje mile widziane :)

Marek Katana - Hoża 21/23

Zelowałem już 3 pary i wszystko bez zarzutu.

Edited by Sebak

ale z tym rzepem to polecieli

Oj bardzo, byty wziąłem z półki, by wyglądały nieco komicznie, a przynajmniej nie są w standardzie do tego co zwykle noszę, ale jak przymierzyłem, to zdecydowałem zainwestować w jeszcze jedną parę ;)

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Świetne.,Dobrze że mają z boku duży wyraźny napis "Hugo Boss" i na dodatek z przodu blaszki "Boss".,Bez tego skąd by ludzie mogli wiedzieć ,że to są buty od słynnego projektanta mundurów.,Do takich butów pasowałby garnitur Hugo Boss koniecznie z metką na rękawie., 

Świetne.,Dobrze że mają z boku duży wyraźny napis "Hugo Boss" i na dodatek z przodu blaszki "Boss".,Bez tego skąd by ludzie mogli wiedzieć ,że to są buty od słynnego projektanta mundurów.,Do takich butów pasowałby garnitur Hugo Boss koniecznie z metką na rękawie.,

Nie miałem zamiaru ich nikomu wypożyczać, a raczej nosić osobiście.

Dlatego marka firmy mi nie przeszkadza.

Nie sadze, żeby projektant o którym wspomniałeś miał coś wspólnego z projektem tego obuwia, ale mogę się mylić

Nie widziałem tez garnituru z metka na rękawie, ale kwestia gustu, możesz nosić marynarkę jak tylko chcesz.

Profesor Pawłowicz napewno jest dumna z takich patriotów

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Jeden kupuje adidasa inny new balance a tutaj boss.

Buty na pewno ciekawe.

Mi się podbają. Cena nie na polską kieszeń.

Na niemiecką już tak.

Mnie ciekawi co innego- czy wytrzymają ciut dłużej niż gwarancja...

Edited by Remy