Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość xylog

ODZNAKA KLUBOWA - ANKIETA

  

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

sporo jest chętnych na srebrną dwójeczkę, mi też się podoba. Są już zrobione formy,albo forma ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak widzicie jedynaczka przoduje, a chyba nie ma sensu wykonywać dwóch różnych.. najwyżej za 3 lata kolejną edycję :)

 

moje pytanko, ruszyło się coś w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 2 - srebro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dla mnie w zasadzie obojętne która :rolleyes: wezmę 1 srebrną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na czym by ostatecznie nie stanęło - w srebrze poproszę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wzór nr 1 - wariant w srebrze

pozdrawiam

POLEWOJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w ogóle szansa, aby odznaki ruszyły do produkcji?

 

Może warto utworzyć temat z konkretnymi informacjami - wybrany projekt, cena, termin realizacji i zacząć zbierać chętnych? Jeśli oczywiście można je zrealizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 1, bo nie każdy może wiedzieć co to jest, a tam jest pełna nazwa klubu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boleję nad tym, że wygrywa propozycja pierwsza. Właśnie dlatego, że jest pozbawiona jakiejkolwiek tajemniczości, jest "łopatologiczna". Pozostałe propozycje były pod tym względem ciekawsze. Kto wiedział co znaczy skrót, ten wiedział. Reszta, jeśli była by zainteresowana zapytała by o znaczenie, a to może stanowiło by początek interesującej konwersacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ten temat już chyba się zakończył. Organizatorzy zdaje się zaniechali wprowadzenia do produkcji. Tak to przynajmniej wygląda, bo cisza jest od kilku miesięcy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, bo pomysł był fajny. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wygląda, że temat zarósł pajęczyną. Szkoda, bo kierunek był słuszny i cel szlachetny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie cztery są ładne jeśli to nie problem biorę cztery w srebrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy grafika odznaki jest objęta prawami autorskimi ?

i gdybym wykonał sobie taki znaczek we własnym zakresie ,

wyciągnięto by wobec Mnie jakieś sankcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne prawami autorskimi jest objęte logo forum ;) Europejskim patentem jest objęte mocowanie odznaki na magnes, tego nie wolno Ci skopiować, na to zgody nie wyrażę.

Cisza w temacie jest z powodu raczej niewielkiego zainteresowania... :/


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Mi po magnesie jak Ja chcę sobie wykonać nalepkę na szybę w samochodzie ,okrągłą 10 na 10 cm czarno biała Mam taką klubu Sygnalistów Myśliwskich których jestem członkiem i extra wygląda . sam koszt produkcji nie wielki i plakietka była by nie droga . bo w znaczku najdroższa jest matryca zamawialiśmy znaczek okolicznościowy na 50 lecie koła PZŁ i wykonanie matrycy kosztowało sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak liczne forum myślę ze zainteresowanie było by dość duże, zwłaszcza że cena samej odznaki jest niewielka. Trochę za szybko Panowie odstawiliście ten temat, może zróbmy tak że każdy wpłaci pieniążki wcześniej i będzie czekał na odznake... byle nie za długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie jest powiedziane tak do końca kto ile tych znaczków kupi Ja z chęcią kupił bym więcej jak jedna, miał bym

do rozdania znajomy ,bo zegarków już mi szkoda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że od dawna nie wypowiada się nikt, kto by się podjął wykonania odznaki. Bo zebrana kasa to nie wszystko, ale pomysł jest ok. Łatwiej zrobić coś jak już jest pieniądz. Później to kwestia czasu i zapewne sporo chętnych by się znalazło, np. po opiniach użytkowników, którzy zakupili znaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że stanęło jak zwykle.

Koszulkę zrobiłem sobie sam, kubek też, naklejka na carsie własnej produkcji, no to teraz Panowie wicie czas mi do piwnicy pobawić się w metaloplastykę.

 

Ps.

Co do praw autorskich dot.logo - wszystko mam wykonane po jednym egz. w celu

propagowania na mojej osobie w/w forum i clubu oraz własnej identyfikacji przynależności do tegoż zrzeszenia maniaków. :D


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.