Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krajcarek

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. krajcarek

  Wybór pióra.

  Przychylam się do TWSBI. Wygląda w miarę nowocześnie. Jest na tłoczek, ma duży pojemnik co jest plusem. Jest grube i dobrze leży w dłoni. No i nigdy mnie nie zawiodło; nawet po długim okresie nieużywania pisze od razu.
 2. Jestem z tego pokolenia, któremu Święta kojarzą się z cytrusami, więc i założyłem na nie cytrynowy zegarek na cytrynowym pasku. 🙂
 3. Podoba mi się. Od pewnego czasu myślę o chrono z białą tarczą. Mógłbym prosić o namiary?
 4. Jakoś porywające nie są i na rocznicowe nie wyglądają. Dla mnie nuda.
 5. krajcarek

  Wybór pióra.

  Kaweco to pióra mocno tradycyjne w kształcie, ale podobają mi się. Mam czarnego Sporta. Choć teraz są i dużo bardziej śmiałe kolory mnie ten bardzo odpowiada. Świetne pióro do przenoszenia, czy w podróż. I ma kapitalną stalówkę (pewnie tę samą co powyżej), przez co pisze się nim wspaniale.
 6. Jest piękny. Niech mu tylko usuną datownik, a będzie wspaniały
 7. krajcarek

  Wybór pióra.

  Od lat używam Watermana Encre Violette/Purple Ink. Mnie się podoba.
 8. krajcarek

  Nóż

  Też kupiłem taki zestaw. Innych noży nie pamiętam, ale ten tak. Niby badziewie za parę złotych, ale sprawdzał się idealnie do pieczywa i do pomidora.
 9. Pewnie tak. Ale Krakusa też pamiętam jako coś ekstra. Wakacje, namiot, okropna wódka Bałtyk i ktoś przynosi Krakusa, o którym wszyscy mają niesamowicie dobre mniemanie. Może przez to smakował lepiej, jakoś taki był słodszy i miękki. Choć ze względu na upływ czasu, te wrażenia smakowe mogą być wytworem wyobraźni. Geniusz muzycznego rozpoznania. 😄
 10. W zupełności się zgadzam. Pasek może się podobać, ale nie z tym zegarkiem.
 11. To abstrakcyjne i pewnie uznacie to za dziwaczne, ale nazwa tych zegarków źle mi się kojarzy i pewnie dlatego nigdy żadnego nie kupiłem, choć są stylistycznie niezłe. Czułbym się niekomfortowo nosząc na ręku znamię seryjnego mordercy. Tak jakby ktoś w Polsce sprzedawał zegarki o nazwach Tuchlin-Skorpion, czy Marchwicki-Anna. Myślę, że zegarek jest taką rzeczą że wszystko powinno nam się w nim podobać, funkcje, wygląd i nazwa. Może jestem zbyt przewrażliwiony, ale poddaję Wam swój osąd pod rozwagę.
 12. Mam sprzączkę Longinesa od ponad 25 lat. Przeżyła wiele pasków. Jest w kolorze złotym [jeszcze] i jak się jej teraz przyjrzałem, to chyba mógłbym ją wymienić.
 13. Jest niewątpliwie ładny i ciekawy. Ale nie za tę cenę. Nawet wśród omeg można znaleźć coś bardziej przykuwającego wzrok.
 14. Jakoś tak mi się wydaje, że tu bazarek się zrobił. Same oferty handlowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.