Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czas Leci

rolex president

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to oryginał czy nie... Ale rolexy niektóre są paskudne. Szczególnie właśnie te starsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest oryginalny, choć rolex nie produkuje takich zegarków seryjnie. W tym zegarku dużą część wartości stanowią diamenty


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 tysięcy to dobra cena... jako wynagriodzenie - bym przwzwyciężył wstyd i założył go publicznie na rekę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac, ze oryginalny to jest tyle wart. Podle zdjecia - tego typu zegarki bardzo zyskuja "na zywo". Lamalem sie nad podobnym, ale z jasna tarcza i bez brylantow na lunecie (tylko na tarczy) - sliczny byl. Nie wiem co prawda, w jakich okolicznosciach moglbym go nosic - do kosciola moze?

 

W tym konkretnym problem jest o tyle, ze czesci koperty i bransolety sa chyba satynowane (takie zdjecia, ze wiele nie widac) i nie wiadomo w jakim stanie to satynowanie wlasciwie jest. Jak bransoleta podniszczona - to renowacji nie da sie przeprowadzic i ona ma wtedy tylko wartosc zlotego zlomu.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na serio rolex robi takie coś obciachowego?

Toś Bracie amerykę odkrył :)

Na niektóre sztuki to wręcz worki diamentów idą, a przeróżni "przywódcy plemienni" płacą za nie niewyobrażalne ceny :)

 

330_120650_000000002.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kobieta może nosić taki zegarek, ale zdecydowanie nie mężczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są gusta europejskie, i są gusta szejków; w europie takie zegarki wyglądają dziwacznie ; tylko że na europie świat się nie kończy :)


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz...

 

Ja jak bym był szejkiem to i tak wolałbym Panerai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś szejkiem to masz panerai, rolexy, pp,.... i o czym tylko pomyślisz :)


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś szejkiem, to wysyłasz asystenta z żądaniami, gdzie mają być diamenty oraz wodotryski i czy nazwisko rodzinne ma być nad, czy obok znaku firmowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gdybym był czarny, na koncie w banku miał 3 miliardy, to pewnie nosił bym takie i to po 2 na reke, ale że mam 18 lat, nie pochodze z MEGA bogatej rodziny to zwyczajnie gdybym coś takiego założył 99,9999% stwierdziła by że to tandetna podróbka, a ja mam jakieś kompleksy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gdybym był czarny, na koncie w banku miał 3 miliardy, to pewnie nosił bym takie i to po 2 na reke, ale że mam 18 lat, nie pochodze z MEGA bogatej rodziny to zwyczajnie gdybym coś takiego założył 99,9999% stwierdziła by że to tandetna podróbka, a ja mam jakieś kompleksy;)

A ja dodatkowo bym wtedy stwierdził że masz wypaczony gust B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno byłem w Hong Kongu i wlazłem do jednego sklepu z zegarkami - (takiego z oryginałami)

i faktycznie na wystawce pełno rolexów ociekajacych brylantami , szafirami złotem we wszystkich kolorach .

Podejrzewam że azjaci lubią takie świecidełka .

poprostu inny target klienta .

nastepnym razem muszę sprwadzić ceny na "proste=tanie" PO i Rolexy to może sie sam skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jesteśmy biedni, więc wmówiliśmy sobie, że dużo diamentów jest be a stal jest piękna.

Za komuny dębowy parkiet i meble były oznaką złego drobnomieszczańskiego gustu, a piękny był goły leon (dla młodszych - tak nazywano gumiana wykładzinę na podłogi) i regały z płyt z wiórów.

Kto wie, co uznawaliśmy za ładne, gdybyśmy od pokoleń pławili się w luksusach?

To tak zartem i na rozluźnienie, ale i do pomyślenia ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.