Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Moja M20 wróciła w czwartek z serwisu. Rewelacja! Na razie od czwartku dokładność -1sek. Dzieki wielkie Xicorr. Pełen profesjonalizm.

Się staramy jak możemy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała Wam za to.  :D


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się staramy jak możemy :-)

Potwierdzam, nawet jak coś ze swojej winy skasowałem to nie było najmniejszych problemów.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Już kiedyś o tym pisałem, ale zrobię to raz jeszcze. Kiedyś strasznie porysowałem bezel w Circle Garda LE. Wymienili na nowy. Za darmo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem, ale zrobię to raz jeszcze. Kiedyś strasznie porysowałem bezel w Circle Garda LE. Wymienili na nowy. Za darmo :-)

Masz go jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Masz go jeszcze?

Niestety nie. Poszedł do ludzi, czego z perspektywy czasu bardzo żałuję... Uważam, że to był świetny projekt, który także wymiarami bardzo mi odpowiadał. Straszenie jarałem się tarczą, z tym kształtem jeziora Garda. Nie traktowałem go jak typowego divera, stąd nie przeszkadzał mi nawet brak obrotowego bezela. Niestety, jak go w pełni doceniłem, to ...było już za późno ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem, ale zrobię to raz jeszcze. Kiedyś strasznie porysowałem bezel w Circle Garda LE. Wymienili na nowy. Za darmo :-)

Koszt niewielki , za to pozytywny efekt marketingowy duży .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Xicorr wspiera domy dziecka! Widzialem zlombolowego 125p z xicorr na masce :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się z Wami moją ostatnią historią, związaną z firmą Xicorr. Kupiłem całkiem niedawno używany zegarek Fiat 125p w kolorze Bahama Yellow. Oczywiście zaraz po nacieszeniu się owym egzemplarzem, przypomniałem sobie, że w dzieciństwie

jeździłem samochodem na pedały, w groszkowej zieleni. Z pewną dozą niepewności postanowiłem napisać do firmy Xicorr zapytanie, czy możliwa jest wymiana ringu na kolor zielony. Odpowiedź przyszła błyskawicznie. Jeszcze nikt do tej pory nie zmieniał

koloru ringu, ale Panowie z Xicorra podjęli wyzwanie i wymienili pierścień zupełnie za darmo. Do tego dokonali regulacji i przeglądu mechanizmu. Chciałem bardzo, ale to bardzo podziękować chłopakom w tym miejscu. Dawno, żadna firma

nie zrobiła na mnie tak pozytywnego wrażenia :) Ze swojej strony polecam firmę i serwis, no i zegarki, które naprawdę wykonane są świetnie! Dwie fotki na szybko z ajfona :)06dd3a6bb815cf1400bbde66fb8d0bbd.jpga316b02f62998d7fdc67a087d5277cdf.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do siedziby, ale ostatnio tam siedziała również pani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chciałbym podzielić się z Wami moją ostatnią historią, związaną z firmą Xicorr. Kupiłem całkiem niedawno używany zegarek Fiat 125p w kolorze Bahama Yellow. Oczywiście zaraz po nacieszeniu się owym egzemplarzem, przypomniałem sobie, że w dzieciństwie

jeździłem samochodem na pedały, w groszkowej zieleni. Z pewną dozą niepewności postanowiłem napisać do firmy Xicorr zapytanie, czy możliwa jest wymiana ringu na kolor zielony. Odpowiedź przyszła błyskawicznie. Jeszcze nikt do tej pory nie zmieniał

koloru ringu, ale Panowie z Xicorra podjęli wyzwanie i wymienili pierścień zupełnie za darmo. Do tego dokonali regulacji i przeglądu mechanizmu. Chciałem bardzo, ale to bardzo podziękować chłopakom w tym miejscu. Dawno, żadna firma

nie zrobiła na mnie tak pozytywnego wrażenia :) Ze swojej strony polecam firmę i serwis, no i zegarki, które naprawdę wykonane są świetnie! Dwie fotki na szybko z ajfona :)06dd3a6bb815cf1400bbde66fb8d0bbd.jpga316b02f62998d7fdc67a087d5277cdf.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Znakiem tego, jak się chce, to można! Brawo Xicorr! A zegarek SUPER! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym potrzebował zdobyć pomarańczową nić do skóry. Chcę podjąć się wykonania zapasowego, nieco innego paska do mojego Akropolisa (yellow bahama). No i kto mi powie jak znaleźć idealny odcień tj pomarańczy. Może jest jakaś specyfikacja. Jak wiemy pomarańcz pomarańczy nie równa (są większe, mniejsze, ciemniejsze, jaśniejsze i z GMO lub bez ;-)

 

Grubość też istotna, trudno suwmiarką zmierzyć.

 

Ps, jeżeli chodzi o obsługę klienta i serwis, to powoli staje się to legendą, takim elementem rozpoznawczym jak wielkość w Garfishu.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albinos - dla mężczyzn pomarańcz to pomarańcz to kobiet mają: brzoskwiniowy, pastelowy pomarańcz, morelowy, marchewkowy,mandarynka, neonowy, miedziany, ceglasty, bursztynowy, rudy itd ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, słyszałem, że jest coś takiego jak sinokoperkowyróż. Ale co ja tam się znam.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tak obserwuję od kilku miesięcy (dopiero złapałem bakcyla) to ta firma jest bardzo chwalona i widać nie bez przyczyny. Podejście do klienta, jakość zegarków, innowacyjny wygląd i przystępna cena. BRAVO! Kiedyś miałem Fiata 125p, rocznik 81, kolor groszek zielony z brązową tapicerką i chodzi za mną strasznie taki Sikor125p w takie kolorystyce ahhh...  :) :) :)  

Edytowane przez slawes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z tego co tak obserwuję od kilku miesięcy (dopiero złapałem bakcyla) to ta firma jest bardzo chwalona i widać nie bez przyczyny. Podejście do klienta, jakość zegarków, innowacyjny wygląd i przystępna cena. BRAVO! Kiedyś miałem Fiata 125p, rocznik 81, kolor groszek zielony z brązową tapicerką i chodzi za mną strasznie taki Sikor125p w takie kolorystyce ahhh...  :) :) :)

 

Wcale się nie dziwię, bo to zacny zegarek! Jak dla mnie jeden z najciekawszych modeli na rynku, gdy chodzi o pomysł i nawiązanie, poprzez detale, do samochodowego pierwowzoru. Oby produkowali go jak najdłużej, bo choć jest dla mnie za duży do noszenia na co dzień, to kiedyś znowu zagości w mojej kolekcji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi absurdalnie, na pewno tak zabrzmi. Akropolis ma tylko jedną zauważalną wadę, trochę strach o niego przy noszeniu (chyba wada większości nowych zegarków), może to lekka paranoja, ale ryski przynajmniej na tym etapie bym sobie nie wybaczył, W pracy miałem go tylko ze 3, góra 4 razy. Za to Circle tyram wszystko. Adam po moim pytaniu zaproponował mi wymianę bezela na taki bez rysek ale... szkoda mi się z nim rozstawać, tak go lubię. A z nowym bezelem, musiałbym sobie G-schocka kupić bo nie chciałbym ztyrać nowego pierścienia.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko zegarek, przedmiot użytkowy.

Ale jeżeli masz "kontaktową" pracę, to faktycznie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wyleczyłem z panicznego strachu o ryski. Zegarek to zegarek, służy mi do noszenia i staram się nie zauważać rysek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo co albiNOS 01. Nienawidzę rysek, i zawsze chroniłem zegarek przed rysami na szkiełku co i tak kończyło sie fiaskiem... dopóki nie kupiłem xicorra 200. Szkiełko juz mi sie nie rysuje... bo jest szafirowe!???????? ale za to rysuje sie metalowa koperta tyle ze nie tak bardzo jak np. szkiełko mineralne. I choc nie moge zniesc kazdej kolejnej ryski to wiem ze to nieuniknione. I tak po dwoch latach uzytkowania i ochrony zegarka przed zagrożeniami czychającymi z każdej strony ryski moge policzyc na palcach jednej dłoni????

AlbiNOS 01 nie jestes sam!

Tam gdzie sa znaki zapytania mialy byc buźki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może "cape cod " pomoże jak masz ryski na obudowie ? O ile nie jest szczotkowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może "cape cod " pomoże jak masz ryski na obudowie ? O ile nie jest szczotkowana.

W 200, jak i m20 obudowa jest szczotkowana, wiec cape cod raczej nie pomoże

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio Cape Cod i nie mogłem znaleźć. Macie jakieś namiary gdzie to można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.