Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

albiNOS 01

Użytkownik
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by albiNOS 01

 1. Jak widać i broni nie trzeba by biedy narobić: https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/nastolatek-z-maczeta-wtargnal-do-zlobka-sa-ofiary-smiertelne-aa-t8Uf-5UNz-nLcn.html
 2. I to mi się podoba, a nie teksty typu: ,,5 minut szukania".
 3. Pierwszy raz widzę, ciekawy jestem czy ma funkcję odczytywania SMS.
 4. Ja tam uważam, że już dawno powinni wprowadzić napędy bez przedniego blatu. Na co to komu, tylko ciężaru dodaje. Zamiast tego 13 blatów z tyłu, ok, może mało praktyczne ale to dopiero byłby hit! 0x13! Powiem więcej, z pedałów można wtedy zrezygnować. W dzisiejszych czasach... Tak, nie powinno być części rowerowej o tak skandalicznej nazwie!
 5. A ja wczoraj na myjnię pojechałem, miałem z daleka rower opłukać, mini zapomniałem zdjąć licznik, który przestał działać. A ja wczoraj na myjnię pojechałem, miałem z daleka rower opłukać, mini zapomniałem zdjąć licznik, który przestał działać. Rozebrałem go, poleżał w ratunkowym alkoholu, zrobiłem reset i ruszył. Nie żeby mi go strasznie szkoda było ale udało się go dla sportu uruchomić. Ja u siebie mam teraz z przodu największy blat 44 z tyłu najmniejsza koronka 11 koła 29 cali, na prostej pedałuje się z prędkością wskazówki sekundowej 🙂
 6. albiNOS 01

  Xicorr

  Udostępnienie dla poprawy zasięgów. Jak to możliwe, że Xicorr na YouTube nie ma jeszcze 1000000 subów.
 7. Kiedyś w czasach młodości stawów i kości studiowałem jak to się mówi AIKIDO i od tego czasu nie mogę wyjść z podziwu jak ci piłkarze mogą tak niezdarnie padać. Albo są pod tym względem strasznymi nieudacznikami albo w istocie jest to wyreżyserowane aktorstwo na pograniczu z kaskaderstwem.
 8. Za małolata człowiek na wiosce przekonywał się, że i biegi nie potrzebne by zapiera..lać ja pies wielkości konia goni. No i gęsi też zawsze były postrachem
 9. Alivio które mam jest na 9 biegów, ale obsługuje 8. No i manetki wiadomo, że 8. Niby działa dużo lepiej z innymi kółkami, ale chciałbym przy zmianie biegu mieć wrażenie, że przeładowuje broń 😉
 10. No dobra, takie pytanie, kaseta 8 rzędowa, działa prawidłowo na 9 rzędowym łańcuchu i 9 rzędowej przerzutce Shimano alivio, od kiedy wstawiłem aluminiowe kółka na krytych łożyskach działa ok, ale, że ja umiaru nie mam to już myślę nad czymś lepszym w zasięgu moich finansów. Założenie jest takie by wstawić przerzutkę 10 rzędowa XT, czy zadziała, może kiedyś nastąpi zmiana na kasetę 10 rzędowa, może nie. To zobaczymy, ale czy teraz to zadziała, czy łańcuch 9 rzędowy podejdzie i czy manety 8 pozycyjne obsłużą. Czy da się ustawić skrajne położenia by łańcuch nie spadał.
 11. I o to chodzi by wszyscy dokładnie ich obwiniali za całe zło. By też wszelką agresję na siebie przyjmowali, by na nich psy wieszali. Ale skoro żarty żartami...
 12. Oczywiście, nikt tego nie powie oficjalnie, ale jak wrócisz bez mandatu to jest panika na cały wydział. Gdy z wydziału zjedzie mniej niż 10 mandatów albo wniosków to wtedy naczelnik musi się gęsto tłumaczyć przed starym. Stary musi tłumaczyć się przed swoim starym czyli wojewódzkim. A tam to już skrajna patologia, nikt z nikim się nie liczy, nikt nikogo nie słucha tylko zjeby i monolog. Zjeby? Mało powiedziane, mieszanie z błotem i gównem razem wzięte, już się nikt nie sili na kawałek oficerskiej kultury osobistej. W 2015 roku zmieniło się wszystko, już myśleliśmy, że komuna się skończyła, skończyły się naciski, nikt nie kazał walić z gładkiej lufy do młodzieży jak na proteście w sprawie ACTA. A potem przyszły maseczki i takiego nacisku i paniki ja nie widziałem od początku pracy w tej formacji. To jakiś żart? Dobre miejsce na forum, mam rację prawda? Oczywiście, nikt tego nie powie oficjalnie, ale jak wrócisz bez mandatu to jest panika na cały wydział. Gdy z wydziału zjedzie mniej niż 10 mandatów albo wniosków to wtedy naczelnik musi się gęsto tłumaczyć przed starym. Stary musi tłumaczyć się przed swoim starym czyli wojewódzkim. A tam to już skrajna patologia, nikt z nikim się nie liczy, nikt nikogo nie słucha tylko zjeby i monolog. Zjeby? Mało powiedziane, mieszanie z błotem i gównem razem wzięte, już się nikt nie sili na kawałek oficerskiej kultury osobistej. W 2015 roku zmieniło się wszystko, już myśleliśmy, że komuna się skończyła, skończyły się naciski, nikt nie kazał walić z gładkiej lufy do młodzieży jak na proteście w sprawie ACTA. A potem przyszły maseczki i takiego nacisku i paniki ja nie widziałem od początku pracy w tej formacji. To jakiś żart ? Dobre miejsce na forum, mam rację prawda? Uratuj komuś życie, zatrzymaj sprawcę rozboju czy poszukiwanego, to nie ma w tej chwili najmniejszego znaczenia. Ile mandatów? Odnośnie pałowania, nie słyszałem nigdy o naciskach na ilość pałowań czy gazowań.
 13. Dzisiaj zjeby od naczelnika, że nie było mandatów za maseczki. Człowiek cały dzień z poszukiwan.w szpitalu siedział a tu i tak zjeby na koniec. Piszę tutaj bo to żart jakiś jest.
 14. Starcza mi własnej konstrukcji ale może kiedyś przyjdzie wymianę przedniego zawieszenia to wtedy pomyśle o jakimś ,,całościowym".
 15. Niech się służby za robotę weźmo! Ludzie bez maskuf chodzo!
 16. Jest ktoś w stanie mi wyjaśnić o co chodzi w tym filmie? To sceny z planu filmowego jakiegoś filmu o pandemii? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1400461790312094&id=100010448590135
 17. Za kilkadziesiąt lat my będziemy drapać się po jajkach co zrobić że zużytymi turbinami wiatrowymi a Chińczycy będą produkować prąd z fuzji jądrowej. To tak gdzieś w latach 50 mniej więcej. Może trochę później.
 18. W Egipcie pytam się kiedyś kierowcy busa dlaczego trąbi na każde mijane auto? Na co on, że ich pozdrawia. Wychodzi na to, że my tu w Polsce im kulturą do pięt nie dorastamy.
 19. W jakim ja świecie żyje, pierwszy raz słyszę o pozdrowieniach na rowerze. Ale zagadnieniem pozdrawiania identyfikujących się grup... No powiedzmy, że temat z potencjałem. Ha! powiedziałem jak w programie typu Dorota was urządzi czy innym Mirujciu.
 20. Niby śmieszna grafika, ale czym ona się różni od pytania o przyczyny wielkiego wybuchu? Przyczynę przyczyny i przyczynę przyczyny przyczyny? To tylko inna forma próby odpowiedzi na pytania zadawane kiedyś i teraz. Polecam film Łukasza Lamża.
 21. Nie znam innych o ile to mężczyźni. Z kobietą prorokiem oj ciężko można by trafić, lubią pokazać, że są kimś lepszym.
 22. Coś pomieszałem z cytowaniem. Niedługo jak ktoś nie będzie miał roweru za więcej niż pięćdziesiąt koła to będzie uznawany za dziada.
 23. Spokojnie, papier wszystko przyjmie. W stanie wyższej konieczności możesz użyć każdej broni, nawet tej przeznaczonej do ozdoby, kolekcjonowania czy sportu. Art 26 kk, Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego.
 24. Przed chwilą usłyszałem, od znajomego, że znajomy jego znajomego 😁 naprawdę dokładnie tak jak w chłopaki nie płaczą, lekarz, załatwił sobie kwita, że jest zaszczepiony. Pojechał jak zrozumiałem gdzieś na lotnisko w świecie, no i tam kobieta z mosadu przeprowadzała kontrolę i zapytała go czy był szczepiony. Ten potwierdził, na co ona przejechała mu w pobliżu ciała jakimś skanerem i powiedziała by schował te papiery (wyjmował dokumenty potwierdzające szczepienie) bo go zaraz zamknął dodając, że nie jest szczepiony. Trudno mi w to uwierzyć ale w kraju ,,starszych i mądrzejszych" kto wie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.