Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem- nie ma takiego zakładu jubilerskiego! :evil:

 

Na to sa paragrafy w kodeksie karnym. Gosc falszuje dokumenty, zeby celowo wprowadzic kogos w blad i wyludzic pieniadze.

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

oj z zakładem to bym uważał - nie znamy daty "zakupu" - a jubiler tez moze splajtowac itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj z zakładem to bym uważał - nie znamy daty "zakupu" - a jubiler tez moze splajtowac itd

Jak sprzedawał takie omegi po 1000zł to raczej nie splajtował.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno rachunek jest prawdziwy - przecież to kpina

 

nr stoiska III, nr sprzedawcy II , nr kasy IIII - widac ,że to wypisywał ktos nie mający pojęcia o wystawianiu paragonów ( bo to ma być jakiś rodzaj niefiskalnego paragonu) , i chciał coś wpisać żeby powaznie wygladało

 

Wyobrażacie sobie taki malutki sklep jubilerski , który ma cztery kasy , trzy stoiska ( sic!) i jeszcze numeruje sprzedawców ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

masz rację Darku. wyszła moja nieznajomośc praktyki handlowej :D

 

coś allegro ostatnio wolniej reaguje. cartier jeszcze wisi.... ile mam tam klikac??

 

chyba, ze ich rozbawił "bardzo oryginalnością"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

a zwróccie uwagę na numer pod nazwą zegarka 00.0138. cena: 1183. Fantastyczna zbieżnośc cyfr. kupujący powinien zaraz pobiedz obstawic duzego lotka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

:shock:

 

a juz myslałem, ze mnie niczym nie zaskoczą!

Co prawda to nie podróbka, tylko raczej wynalazek, ale opis aukcji jest wart przytoczenia:

 

 

"Zegarek jak już podałem w opisie aukcji posiada mechaniczny mechanizm. Wskazówka sekundnika obraca się dość płynnie, nie ma natomiast zjawiska "przeskakiwania" wskazówki z sekundy na sekundę co ma miejsce w większości kwarcówek.

 

Nie jest to Rolex, Omega lub inny "nowomodny zegarek" :D jednak biorąc pod uwagę fakt że został sprowadzony z Dalekiego Wschodu zwycięzca aukcji będzie jego jedynym właścicielem w Polsce - tak podejrzewam.

 

 

Nietuzinkowy, bezcenny: http://allegro.pl/show_item.php?item=85170021 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

:shock: :D :shock: :D :shock: :roll:

 

prawie robi wielką różnicę.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neuro - przyznam, że nie wiedziałem o czymś takim, ale jak już mamy taką możliwość, to zamiast zastanawiać się nad zegarkiem klubowym, skupmy się na założeniu "manufaktury" produkującej rolexy, patki i inne vacherony, postawi sie kogoś na słupa jako właściciela, koperty- robione u nas, mechanizmy- najprostsze, gdzieś się znajdzie, drobna grawerka i jest. Nasz "producent" wystawia certyfikat autentyczności (własnej produkcj), a my tylko wprowadzamy do obrotu (oczywiście po nabyciu od producenta)... Czyż nie jest to interes stulecia??? :twisted:

 

w materii prawa polskiego się nie wypowiem, bo prawnikiem nie jestem, ale jest to ewidentny przykład, że do standardów europejskich to nam jeszcze wiele brakuje... :D

 

upraszczając: granda... (chamstwo i drobnomieszczaństwo), ale w końcu żyjemy w państwie prawa....

smutne

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w końcu żyjemy w państwie prawa....

 

.... i sprawiedliwości :D

 

Chłopaki coś z tym zrobią :twisted: Ministra mamy zadziornego, jak usadzi krnąbrnych sędziów i resztę prawników - warchołów, to może wystąpi ze stosowną inicjatywą :idea:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się po ministrze-ignorancie, który lubi jedynie błyszczeć w mediach wiele nie spodziewał. Za dużo ludzi kupuje piraty, podróby, bo tanie. To nie byłoby popularne i medialne.

A swoja drogą takie orzeczenie to przegięcie. Potem na allegro taki jeden z drugim napisze "zegarek nabyty zgodnie z obowiązującym prawem", albo "nie posiada wad prawnych". A ordynarna podróba, że az boli...


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Wyborczej ktoś ma sygnaturkę: grupa G8, państwa 3 świata, IV RP

Smutne ale coraz bzrdziej prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze wejdę "w słowo", ale dostałem naprawdę wesołego maila od jednego sprzedającego na allegro - prawdziwego optymisty.

 

Aukcja:

http://allegro.pl/show_item.php?item=84489135

 

Fragment mojego maila:

 

Będę wdzięczny za większą ilośc zdjęc w naturalnym świetle.

Pozatym mam kilka pytań:

- kiedy (jesli wogole) zegarkek był na przeglądzie mechanizmu

- czy był poddawany renowacji

- skąd ma go poziomka56 :D

- dlaczego go Pan sprzedaje

 

I odpowiedź:

 

Został zegarek zakupiony a gdzie to już sądze sądze że to sprawa prywatna.Zegarek chodzi idealnie był na przeglądzie jak wszystkie zegarki. Chyba pomylił pan dwa typy sprzedających zegarki użytkowników z allegro. Jedni to ludzie znający się na tym mający różne odznacznia itd., a drudzy sprzedają zegarki po dziadku ja osobiście należe do tych pierwszych

 

[/url]

 

Ten Gosciu jak widac nie jest zbyt inteligentny( chociaz ma odznaczenia) ale zawsze ma jakies ciekawe pozycje...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie, kto to wystawia.

 

Jakiś kretyn z debilnym nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Allegro powinno coś z tym zrobić!

To może wprowadzać w błąd potencjalnych nabywców i źle wpływać na wizerunek tego serwisu aukcyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj
Właśnie! Allegro powinno coś z tym zrobić!

To może wprowadzać w błąd potencjalnych nabywców i źle wpływać na wizerunek tego serwisu aukcyjnego.

 

:(:D:(

 

"zgłoś naruszenie zasad" >> "zakazany przedmoit" >> "produkt nieoryginalny" - to zazwyczaj załatwia sprawę.

 

A co do opisu to :shock: :shock: :D Gdzie chrzczą takich inteligentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.