Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MamCzas

"Polskie" majstersztyki wystawiennicze na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tytuł tego tematu nie powinien zostać zmieniony? Sam kupiłem na prawdę sporo zegarków przez Allegro i w zdecydowanej większości przypadków nie było wtopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie warto było by zmienić na coś w deseń "Uwaga na nieoryginalne zegarki na aukcjach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro, jak każdy serwis handlowy, służy ku zadowoleniu obu stron :) Ważne , żeby kupujący i sprzedający mieli zadowolenie z transakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym stanem bardzo dobry to gość "pojechał" cena wylizytowana mnie też zaskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się absolutnie nie zgadzam .Czego chcecie od Allegro .To nie kupowanie w ciemno .Masz zdjęcia ,możesz się dopytać , poprosić o dodatkowe zdjęcia i NIE KUPOWAĆ JAK COŚ CI NIE PASI !!!!! .Sam byłem 3 razy na giełdzie w Bytomiu ,coś mi się spodobało i chciałem obejrzeć werk .

Odpowiedź sprzedającego ,nie umiem otworzyć , ja na to mam swój otwieracz ,nie uszkodzę delikatnie otworzę .Odpowiedź ,nie i kropka ,kupuj w ciemno. Na Allegro kupiłem ok. 50 zegarków ,zastrzerzeń nie mam żadnych.

Zmieńcie tytuł posta bo jest obraźliwy i niesprawiedliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tytuł tematu dość kontrowersyjny, lecz allegro nic z tego sobie nie robi jeśli się zgłasza że dany zegarek to ewidentna radosna twórczość i naciaganie ludzi na pseudo oryginał, i jakos ni jak nie ma się to do ich niby tak wspaniałych standardów.

A oto kolejny przykład w stylu ,,nie osadzaj książki po okładce" http://allegro.pl/polski-zegarek-polan-sprawny-i3005428182.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.No są tu pewne ,,nieścisłości,,ale za to zdjęcia wyraźne,każdy widzi co bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś będzie miał , tak myślę ,że przy głupocie kupujących na Alle ,za jakieś 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakich lat jest ten zegarek ? i czy pisane drukowanymi BŁONIE 16 RUBIS to świadczy o tym ze model jest młodszy od tych pisanych ? i czemu nie ma MADE IN POLAND ??

Edytowane przez emikras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za jakosc

post-65207-0-65249000-1379779986.jpg

post-65207-0-95724400-1379780035.jpg

post-65207-0-97086400-1379780083_thumb.jpg

post-65207-0-15813500-1379780090.jpg

Edytowane przez emikras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy stan jest oryginalny chodzi mi o koperte tarcze i werk :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka powinna być do takiego tarcza ;> chyba ze ktos ma na sprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.