Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem swoją wysłaną 7.01, na paczce jak byk cena 240 SGD( w kilku miejscach) a i tak wer odpuścił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem swoją wysłaną 7.01, na paczce jak byk cena 240 SGD( w kilku miejscach) a i tak wer odpuścił :D

Poka poka :-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mietekżul

Dziś odebrałem swoją wysłaną 7.01, na paczce jak byk cena 240 SGD( w kilku miejscach) a i tak wer odpuścił :D

Miałeś zatrzymanie na cle? Bo ja mam od 17 kontrolę celną... a wg alipaczka Zatrzymanie przez urząd celny (poczta przychodząca) [WER Warszawa] Zatrzymanie w cle [WER Warszawa]  :(  :unsure:  :wacko: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , tylko wer warszawa o potem już do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś zatrzymanie na cle? Bo ja mam od 17 kontrolę celną... a wg alipaczka Zatrzymanie przez urząd celny (poczta przychodząca) [WER Warszawa] Zatrzymanie w cle [WER Warszawa]  :(  :unsure:  :wacko: 

 

Ja mam od 19.01. "zatrzymanie w cle" WER Warszawa. Jak na mój gust długo to trzymają, żadnego listu nie mam, zero kontaktu. Nie raz zamawiałem zza muru elektronikę, ale tak długo tego nie trzymali. Daj znać, jak coś się odezwą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

XQIejDl.png

 

W końcu zwolniony ! Pewnie jutro do mnie doleci ! :D

 

Edytka:

Doleciał B)

 

Można wiedzieć ile ostatecznie wyszło?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć ile ostatecznie wyszło?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Płacone Revolutem

645 PLN - zegarek

150 PLN - Vat

20 PLN - inne opłaty celne i przesyłka

Razem: 815 PLN

 

BTW. Jak narazie robi +7s na dobę to nie ma tragedii  :D

Edytowane przez skrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacone Revolutem

645 PLN - zegarek

150 PLN - Vat

20 PLN - inne opłaty celne i przesyłka

Razem: 815 PLN

 

BTW. Jak narazie robi +7s na dobę to nie ma tragedii :D

A to jakaś promocja była czy normalna cena? Ile w $$ to wyszło? Bo nie ukrywam że cena dobra

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka niezupełnie związana z tematem zakupów na CreationWatches.com ale odnośnie pracy i szybkości dostarczania przesyłek przez DHL czy inne firmy kurierskie.

Wczoraj w sklepie stacjonarnym MenKind około godziny 17 zakupiłem na prezent dla chrześniaka Hoverboard. W związku z tym ,że nie mieli na stanie w sklepie zaproponowali ,że wyślą bezpośrednio do domu z magazynów oddalonych kilkaset mil od naszego miasta. Obiecali wysyłkę  w ciągu jednego dnia roboczego. I wiecie co.....dziś rano o 10 zapukał kurier. Paczka wysłana wczoraj (piątek) o 18.50, dostarczona do domu  po przejechaniu ponad 170 mil (około 250 km) dziś (w sobote) o godzinie 10.04. W Polsce niemożliwe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. DHL EXPRESS idzie szybciej (3 dni) z Singapur lub Peru, Mexyk niż polecony priorytet z Ząbek (w Polsce). Ja już się przyzwyczaiłem.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Singapuru wyrabiają się poniżej 48h, zależy jeszcze jak samoloty podpasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi już PayPal zwrócił kasę jak coś :) a wam życzę dalszego męczenia się z tymi cyganami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Singapuru wyrabiają się poniżej 48h, zależy jeszcze jak samoloty podpasują.

to prawda. potrafi być szybciej

 

No mi już PayPal zwrócił kasę jak coś :) a wam życzę dalszego męczenia się z tymi cyganami

a jak tracking zegarka? coś ruszyło z miejsca?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi już PayPal zwrócił kasę jak coś :) a wam życzę dalszego męczenia się z tymi cyganami

mam ciut gorzej bo muszę przez Revoluta ale dziś zacząłęm chargeback, od 10 stycznia ta sama odpowiedź:

"We are still working with Singpost, we will update you soon."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee cały czas to samo wysłane 28 i koniec ciekawi mnie to czy to wgl wysłali mam na myśli partie 18/28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Może ktoś opisze jak wygląda wysyłka za 21 baksów z Dutyfreeisland? Kupowałem u nich, ale miałem wysyłkę free.Teraz zastanawiam się nad opłatą. Ktoś opisze sytuację ze wspomnianą wysyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porzesyłka jest przekowywana w europie tak aby uniknąć opłat celnych, jest to dosyć częste, kurcze tak mnie ciekawi czy wgl wysłali tego 28 oraz 18 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, płacisz i za tydzień masz przesyłkę.

Przepakowują w EU i z tego miejsca jest nadane do adresata.

Jak dobrze pamiętam to chyba kurier był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem od nich już kilka razy i list był u mnie średnio po 2 tygodniach od wysłania. Zamówiłem zegarek Seiko i nie można było zapłacić PayPal tylko kartą, także ciekawe jak będzie z ewentualnym zwrotem pieniędzy gdyby coś się stało z listem. Odpisali, że wysłali zapytanie do SingPost i jak się czegoś dowiedzą to mnie poinformują.

225bc31fb413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy seiko snzh 53j jeszcze będzie dostępny? Czy np juz zaprzestano jego produkcji ?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.