Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gruby2000

Użytkownik
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

222 profile views
 1. Fajny pasek. Gdzie taki można zakupić?
 2. Trochę za późno bo już jak zadzwonili ,że już mam odebrać zorientowałem się, że jest już nowszy model , z innym układem ogniw bo pewnie zamówiłbym tą nowszą. Tak na szybko, sorki za jakość.
 3. Do tego modelu nie ma dedykowanej bransolety. Ja mam model CAW2111 a bransa jest z CW2111. W AD odradzali mówiąc ,że nie będzie pasować bo z innego modelu (na zachodzie tak mają, że jak nie dedykowane to nie będzie pasować i dotyczy to właściwie każdej dziedziny) ale się uparłem i zamówili. Rozmiar uszu (uch) pasuje więc nie widzę problemu żeby nosić. Z początki ciężko się przyzwyczaić do wagi (jest o wiele cięższy niż z paskiem) ale teraz już nie zamienię na pasek.
 4. Dostępne wszystkie od ręki, a podobno w Polsce trzeba czekać na niektóre modele około roku 😄
 5. Inne były moje intencje ale niech Ci będzie, skoro to pozwoli połechtać Twoje ego
 6. W wielu porównaniach pomiędzy tymi wspaniałymi markami staniesz przed dylematem: wolisz lepszy zegarek czy Rolexa. widzę nieścisłość w Twoich wypowiedziach. Zdecyduj się w końcu, który jest lepszy 😄
 7. Na temat pandemi w Polsce Cholera ludzie! Tak trudno zrozumieć nowe ograniczenia? To proste i logiczne. Np. strefa żółta. Nie wolno ćwiczyć na siłowni, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Dlatego zamiast ćwiczeń warto iść coś zjeść. Bo jeść w każdej knajpie można, na spokojnie i bez maseczki. No chyba, że ktoś chciałby zjeść na ulicy, to mu nie wolno, bo jedzenie na ulicy jest skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. W knajpie wolno, na ulicy nie. Proste i logiczne. Ale pamiętajmy, że i w knajpie robi się niebezpiecznie, lecz tylko po godz. 21:00. Wtedy wyłącznie na wynos. Byle NIE na ulicy. Za to na ulicy w zgromadzeniu (bez jedzenia!) może uczestniczyć max 25 osób. No chyba, że pójdą do kościoła, to wtedy ile dusza zapragnie, bo jak kościół duży to może być nawet 50 lub 100, trzeba sobie policzyć. W kościele na mszy 1 osoba na 4 m2. No chyba, że to nie jest msza tylko mecz. To wtedy nawet na stadionie, na powietrzu - ZERO. Absolutne zero, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. No chyba, że to nie jest mecz na stadionie, tylko przedstawienie w teatrze. To wtedy można przyjść, ale na 25% miejsc. Co innego dzieciaki z podstawówki. One to wszystkie mogą przychodzić, siedzieć w klasach i ganiać się po korytarzach na przerwach. Ile chcą, każdego dnia. No chyba, że to nie jest podstawówka, tylko liceum lub studia. Uuu, to wtedy się nie zaleca, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Kilkadziesiąt dzieci w klasie w podstawówce - tak. Kilkudziesięciu licealistów klasie w liceum - nie. Kilkudziesięciu studentów w auli na uczelni - nie. Proste i logiczne. No i jak wesele to tylko 20 osób, na dodatek bez wywijania do Zenka na parkiecie, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Chyba, że wesele zrobicie sobie w Biedrze czy Lidlu, to wtedy można. Tam to można wszystko, włazi tyle ludu ile chce. Byle nie ćwiczyli w trakcie robienia zakupów. Więc bez przysiadów z arbuzami czy takich tam cwaniactw. Proste i logiczne. Czego nie rozumiesz?
 8. No nie piszemy tu o Patek Philippe tylko o Rolex 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.