Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gruby2000

Użytkownik
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

298 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

341 profile views
 1. Taa, takiego szpitala co ma pokoje bez klamek 😏
 2. Chodzi mi o fakty a nie przypuszczenia. A fakty są takie , ze obłożenia w szpitalach nie były w Polsce wcale tak duże, żeby nie przyjmować innych pacjentów. To skąd się wzięły te nadmiarowe zgony????? (pytanie retoryczne) Tak, to są takie , których moglibyśmy uniknąć, bo w poprzednich latach statystycznie ich nie było. A dlaczego były? Wszyscy wiemy doskonale. I nie dlatego , że nie było wolnych łóżek. One były i czekały.... A zresztą dobra, nie mam racji, głupi jestem , za to Wy najmądrzejsi i na wszystko macie odpowiedź. Same autorytety kuź...e jego m...ć.
 3. Szkoda, że pominąłeś jakże istotną kwestię wyrażona w tym artykule, a mianowicie tzw. zgony nadmiarowe i powód tak dużego ich występowania (całkowity paraliż służby zdrowia w wykrywaniu i leczeniu innych chorób). Jeżeli już analizujesz wypowiedź Pani Profesor, to rób to przynajmniej rzetelnie, a nie wybiórczo.
 4. Tylko czekać jak nasi forumowi eksperci zdyskredytują tą lekarz.
 5. I Tobie życzę miłego dnia.
 6. Cóż, kilkanaście chorób, które zwalczono (prawie) na przestrzeni kilkudziesięciu lat w porównaniu do setek/tysięcy innych, na których leczeniu w dalszym ciągu się zarabia. Imponujący wynik.
 7. Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Produkuje się przede wszystkim leki leczące a nie wyleczające, bo biznes musi trwać. Być może część leków na malarię wysyła się za darmo lub po kosztach ale sądzę , że jest to niewielki promil potrzeb. Dowodów nie mam, wszak piszemy w wątku o tytule "teorie spiskowe". Zaczynam mieć wrażenie, że tematy medyczne widzisz w sposób zbyt wyidealizowany. Świat jest zły, ludzie są zachłanni , bezinteresowność to cecha, która wygasa we współczesnym świecie.
 8. Mam trzy podobne wykonane przez: @zodiak7, @santino, @fixxer lub nabyć tu: https://www.finwatchstraps.com/collections/ammo-vintage-leather-bands-1950-1960th/products/vintage-canvas-ammo-watch-band-thickness-3-mm-made-of-ussa-kalashnikov-army-canvas-pouches-dates-back-to-1960th-1980th-1
 9. Ale jakie dane, jakie dowody? Że korporacje zarabiają na leczeniu? Na wytwarzaniu szczepionki? Masz jakieś wątpliwości , że potrzebujesz dowodów.
 10. Większość ludzi całe życie mieszkało w jednej wiosce i nosa na kilometr z niej nie wyściubili. Bursztynowy szlak, czy później jedwabny szlak pokonywało się latami.
 11. Powódź, zwykła powódź, no może trochę większa. Przecież dla zwykłego śmiertelnika w starożytności 1000 km to była odległość nie do pokonania. To co ktokolwiek mógł powiedzieć/napisać o globalnym potopie.
 12. Za parę lat...może. Problem istnieje od setek lat. Rok w rok umierają miliony ludzi , nie tylko na malarię, jest żółta febra, denga itp. mniej śmiertelne. Ale to tylko ,,mudziny'', i paru białych , którzy zapomnieli się zaszczepić lub szczepionka nie zadziałała. A z tym ,, po kosztach'' też bym polemizował. Nie od dzisiaj wiadomo, że nie opłaca się produkować leków, które wyeliminują choroby skoro można robić biznes na leczeniu. To ostatnie zdanie dotyczy również Covid, choć w innym stopniu, tu interes polega na zastraszeniu i zmuszeniu społeczeństwa do szczepienia. Jestem w 100% przekonany, że kolejne szczepienia będą co rok, biznes musi się kręcić, przecież to niewyczerpalne źródło dochodów, prawdziwa żyła złota. Już wspomina się o trzeciej dawce, a przecież nie zaszczepiono jeszcze pierwszą (% społeczeństwa*) * tu proszę sobie wpisać odpowiednią liczbę, żeby ktoś nie zarzucił mi , że podaję dane z du...y.
 13. Komar zabija 1 do 3 mln ludzi w Afryce rocznie i jakoś nikt się tym szczególnie nie przejmuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.