Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lestaf

Strefa 11 czyli opowieść o znikających postach

Rekomendowane odpowiedzi

Zajmę się tym - bez obaw.. Treści wymienione wrócą. :D


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zakładał nowego tematu - co jest z zegarem na forum? U mnie jest plus 1h do przodu po zmianie czasu


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zakładał nowego tematu - co jest z zegarem na forum? U mnie jest plus 1h do przodu po zmianie czasu

 

Wyloguj się na zawsze.... albo wyłącz w ustawieniach obydwa zaznaczenia odnośnie korekcji czasu (przy strefie GMT +1:00 dla Warszawy).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyloguj się na zawsze.... albo wyłącz w ustawieniach obydwa zaznaczenia odnośnie korekcji czasu (przy strefie GMT +1:00 dla Warszawy).

 

Dzięki, pomogło :lol:

A na zawsze to nie chciałbym się wylogować. Dobrze mi tu :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Adminów. Nadal na forum są dziesiątki postów wyłącznie z [ attachment ]. Wydaje się, ze w niektórych poznikały teksty...:lol:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarant - dziś postaram się to ogarnąć, ale może być trudno - wtedy na dniach.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych tematach poznikały zdjęcia, na przykład w tym gdzie klubowicze wklejali zdjęcia swoich klejnotów, O TU, albo w co drugiej recenzji na przykład w TEJ, albo w TEJ i pewnie jeszcze wielu innych. To tak juz zostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze O TU poprawiłem opisaną powyżej metodą. Ale to nie jest sposób. Musiałbym dostać 2 tygodniowy urlop z wyżywieniem i piwem na koszt KMZiZ , to może bym to wszystko zrobił :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fachowcem od robienia fotek, ale sporo się namęczyłem żeby je zrobić i wstawić do galerii. Miały wrócić, i co? Wciąż d*pa !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.p...jezyku-polskim/ w przyklejonym temacie bylo sporo intrukcji obslugi dla zegarkow Casio, w cache Google rowniez nie ma. Temat wartosciowy stal sie praktycznie bezuzyteczny. Dziekuje KMZiZ ;)

 

Nie jestem fachowcem od robienia fotek, ale sporo się namęczyłem żeby je zrobić i wstawić do galerii. Miały wrócić, i co? Wciąż d*pa !

 

Pisałem powyżej, co można samemu zrobić. Instrukcje Casio przywrócone, jedna Michała galeria też. Widzicie "zniki" w swoich postach - sami je naprawiajcie....:)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

W temacie z instrukcjami bylo z kilkadziesiat linkow do wielu instrukcji, tutaj akurat istotniejsza byla tresc pierwszego postu. Ja nie jestem w stanie pamietac i odszukac swoich tematow aby poprawiac je na czas ze wzgledu na wasze bezmyslne, nieudaczne dzialania KMZiZ! Szlag by was trafil!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerojedynkowy, jeśli mogę pomóc to jest jedna kopia w archve.org z przed półtora roku:

http://web.archive.org/web/20101009132700/http://zegarkiclub.pl/forum/topic/44534-instrukcje-obslugi-w-jezyku-polskim/


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak. Znikają nie tylko obrazki ale także i teksty. Myślałem, że to ze znikającym tekstem zdarzyło się tylko raz - z tematem Lestafa. Niestety, nie...

 

W temacie z instrukcjami bylo z kilkadziesiat linkow do wielu instrukcji, tutaj akurat istotniejsza byla tresc pierwszego postu. Ja nie jestem w stanie pamietac i odszukac swoich tematow aby poprawiac je na czas ze wzgledu na wasze bezmyslne, nieudaczne dzialania KMZiZ! Szlag by was trafil!

 

Wasze ? Was ? Towarzyszu....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc towarzyszu 01

Plenum i KC musiało podjąć działania , gdyż wrogie internacjonalistyczne siły zagrazaly naszej socjalistycznej małej ojczyźnie

Nasz nieoceniońy przywódca postanowił ,ze będzie stworzona kopia bezpieczeństwa , o czym poinformował towarzysz admin, więc takie wraże insynuacje muszą być inspirowane z zewnątrz . Pozostaje zadać pytanie , kto za wami stoi 01? Kto inspiruje takie pytania? Przyznajcie sie lepiej zanim nasz aktyw wystąpi do waszego domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

A wiec kto mialby za mna stac?

O jakie pytania inspirujace chodzi?

Jasniej prosze Prezesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec kto mialby za mna stac?

Jan Winnicki ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był żart wpisujacy sie w klimat "wy"

A na serio ,jak już było napisane wcześniej , jest kopia bezpieczeństwa ,więc jak Dawid skończy przenosiny, to odtworzyć zaginionego posta z kopii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posty powinny być już w 90% przebudowane i widoczne poprawnie. Co nadal wykonuję, ale dziś powinien się zakończyć proces przebudowy.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywrocony zostanie piewszy post z tematu? http://zegarkiclub.p...jezyku-polskim/ o ktorym wczesniej pisalem.

 

Wkleiłem w puste miejsce to, co podał kolega Tactic 7 kwietnia tutaj:

http://zegarkiclub.p...post__p__794508

 

Większość linków działa. Po rzerzuceniu na stronę WaybackMachine trzeba trochę poczekać.

Zamiast wyzywać jak popadnie (ja tu, Panie, robię za free i też mam "zniki" w moich postach :() mogłeś sam to zrobić.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Pytanie skierowane do administracji. Przed skopiowaniem grafik z imageshack I zmianami z tym zwiazanych nie zrobiliscie kopii bazy danych? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, wróciły moje zdjęcia w galerii - dziękuję :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc blisko i dalej nie jest OK :(. Chodzi o to, że poznikało sporo tekstów. Np. tutaj:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/48336-zegary-kiniola/page__view__findpost__p__532215

 

Wcięło tekst, który cytowany jest w poście poniżej. Takich przykładów tylko z działu zegarowego mógłbym przytoczyć sporo...:angry:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.