Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

---Jose Antonio Morales---

Nowa linia M-force

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem są czarne i niebieskie. Trzeba będzie kupić za Odrą.

Wychodzi jakieś 1500zł. Ale najpierw trzeba sprzedać niebieskie M-Force.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto spytać czy Włoch ma pomarańcze. Ja swojego kupiłem właśnie w schoenuhr i wyszło właśnie ok. 1500 pln . Więc jakby Włoch miał za ok 1000 to jest super cena.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem nie mają pomarańczowych tylko to co w ofercie na aukcji. No i za tysiaka też raczej nie kupisz najtaniej jakoś wychodzi 1150zł zprzesyłką. Mam znajomego we Włoszech porozmawiałem z nim trochę na temat tych cen. Twierdzi, że sklepy z biżuterią po prostu plajtują ludzi dotknął kryzys i nie szaleją tak jak kiedyś. Dlatego pewnie takie ceny podobnie jest też w Hiszpanii na ebay’u można znaleźć fajne oferty sprzedawców z tego kraju. Na razie poszukam może cos znajdę no i trzeba by wystawić niebieskie na jakiejś aukcji B)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi bo czegoś chyba nie rozumiem. Mianowicie rozwodzenia się nad Orientem 300M, jakoby była jakaś przepaść w stosunku do M-force. 300M macałem w Warszawie , M-force mam od parunastu dni. Jeden ponad 4000zł, drugi 1100zł (z Italii).

Czy to nie aby syndrom "skoro drogi to dobry" ? Ja jakoś wielkiej różnicy w wykonaniu nie zauważyłem, tym bardziej tłumaczącej tak kolosalną różnicę w cenie. M-force ma szafir, doskonały mechanizm, który u mnie po 2 tygodniach ma może z 1 sekundę do przodu, świetne wykonanie, bransoleta chyba identyczna. Ja dopatrzyłem się AR na szkle i lepszej lumy.

Czegoś pewnie nie wiem zatem proszę o krótką informację - bo w tym wątku jakoś jej nie odnalazłem - cóż w 300M jest takiego , co każe Wam roztaczać nad nim takie magiczne "ochy i achy" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M-force ma szafir, doskonały mechanizm, który u mnie po 2 tygodniach ma może z 1 sekundę do przodu, świetne wykonanie, bransoleta chyba identyczna. Ja dopatrzyłem się AR na szkle i lepszej lumy.

 

Od kilku dni też jestem właścicielem M-Force (pomarańczowy). Mechanizm bez zarzutu, bardzo dokładny (!), dobra zmiana daty, bezel bez luzów, bardzo sprawnie można go przekręcić, nawet z mokrymi rękoma. Koronka chodzi dokładnie, gwint równy. Co do lumy, to jakby była odrobinę słabsza niż w moim małym Mako (niebieskim). Generalnie bardzo dobry zegar. Kupiony w Singapurze u oficjalnego dystrybutora za równowartość ok. 1200 zł.


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać namiary na sprzedawcę.

 

Bo chcę zamienić swojego niebieskiego /jest na sprzedaż/ na pomarańczowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelb29, dzięki za linki, w większości je znam. Tylko nadal nie widzę, gdzie tkwią różnice wymagające kilkukrotnej dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać namiary na sprzedawcę.

 

Bo chcę zamienić swojego niebieskiego /jest na sprzedaż/ na pomarańczowego.

 

Kupowałem osobiście w sklepie z wystawy. Cena po lekkich negocjacjach.

Firma nazywa się Solar Time. Niestety nie prowadzą sprzedaży internetowej.


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi bo czegoś chyba nie rozumiem. Mianowicie rozwodzenia się nad Orientem 300M, jakoby była jakaś przepaść w stosunku do M-force. 300M macałem w Warszawie , M-force mam od parunastu dni. Jeden ponad 4000zł, drugi 1100zł (z Italii).

Czy to nie aby syndrom "skoro drogi to dobry" ? Ja jakoś wielkiej różnicy w wykonaniu nie zauważyłem, tym bardziej tłumaczącej tak kolosalną różnicę w cenie. M-force ma szafir, doskonały mechanizm, który u mnie po 2 tygodniach ma może z 1 sekundę do przodu, świetne wykonanie, bransoleta chyba identyczna. Ja dopatrzyłem się AR na szkle i lepszej lumy.

Czegoś pewnie nie wiem zatem proszę o krótką informację - bo w tym wątku jakoś jej nie odnalazłem - cóż w 300M jest takiego , co każe Wam roztaczać nad nim takie magiczne "ochy i achy" ? :)

 

200M - Air Diver a 300M - Gas Diver to zupełnie inna bajka

inny sposób nurkowania i inne testy dla zegarka, nawet jeżeli dla Ciebie jest to tylko zegarek

a tylko dla nielicznych, sprzęt który zostanie użyty przy nurkowaniu

bez wywodów, bo te były w dziale Seiko - napis 300M zobowiązuje i identyczny skok cenowy jest u Seiko.

a że teraz moda na zegarki 1000M w cenie 1000zł gdzie taka głębokość nigdy nie została osiągnięta w nurkowaniu swobodnym, to już tylko lep na muchy(jest o tym temat w głównym)

 

mogę zgodzić się z jednym - skok cenowy może i jest nieproporcjonalny, ale jak już pisałem M-Force bliżej do Mako niż do 300M

poza tym cena jaka długo obowiązywała na M-Force to ~2500zł więc był dobrze wypozycjonowany a że teraz w dobie kryzysu kusi ceną 1200zł to też może mieć podłoże słabo przędących sklepów we Włoszech

nie wspomnę już o tym, że wyprodukowanie zegarka nigdy nie kosztuje tyle za ile widzimy go w sklepie

Szwajcarska konkurencja też naciska

 

 

PS. nowego m-forca nie kupi się w tak aktrakcyjnej cenie - więc albo teoria z kryzysem, albo czyszczenie magazynów ze starego pod nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat szwajcarskiego zegarka tak wykonanego w cenie M-Forca to raczej nie kupisz. Ja bym się jednak skłaniał że bliżej mu własnie do 300M niż do Mako.

Co do nurkowania zgadzam sie w zupełności -w przeważającej i przytłaczającej większości te zegarki wode to widze najczęsciej w basenie albo blisko plaży ale z drugiej strony co powiemy o pilotach :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jakie M-F są stare jakie nowe?

 

Paweł po co dziś pilotowi suwak algorytmiczny w zegarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jakie M-F są stare jakie nowe?

 

Paweł po co dziś pilotowi suwak algorytmiczny w zegarku :)

 

Stare M- Force http://www.thewatchsite.com/index.php?topic=21584.0

 

A tak na powaznie to omawiany M-Force jest starszym modelem w porównaniu do NEW M-FORCE http://www.orient-watch.com/feature/m-force/el06/


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku pisze tu o zegarku M-Force który kupiłem /zdjęcia wyżej/.

 

Marcin napisał, że cena może być spowodowana „czyszczeniem magazynów ze starego M-F”.

 

Dlatego się pytam może jest jakiś nowszy? Coś z tym co mamy jest nie tak?

 

Są jakieś nowsze serie-wersje?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz odpowiedź post wyżej nad swoim

nowy to wydatek 2k zł (EL06001)

poza tym wszystko na TAK biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku pisze tu o zegarku M-Force który kupiłem /zdjęcia wyżej/.

 

Marcin napisał, że cena może być spowodowana „czyszczeniem magazynów ze starego M-F”.

 

Dlatego się pytam może jest jakiś nowszy? Coś z tym co mamy jest nie tak?

 

Są jakieś nowsze serie-wersje?

 

 

Kolego spokojnie kupiłes jak najbardziej bardzo dobry zegarek.

Nowy M-Force wg.mnie nie prezentuje się juz tak dobrze , styl wydaje się być także już inny .

Dodatkowo jest jeszcze większy i przez swój rozmiar nazwany Bestią . Nowy model nie jest wg. mnie konkurencją dla starszego M-Forca.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta pomarańczka B)

Też chcę taką ale nie za 1500 :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta pomarańczka B)

Też chcę taką ale nie za 1500 :angry:

Tez bym wolał kupic go za 1100 pln ale zdrugiej strony 1500 pln to i tak to lepiej niż 2400 pln.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik jak silnik , nie ma co oczekiwac piekna gdy jest metalowy dekiel.

Ważne że jest dokładny.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś ma namiary na podobny filmik z sumo?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6R15 wpisujesz w google i robisz pokaż zdjęcia lub filmy - cieszysz się z oglądania

szału nie ma, ale wahnik nie jest taki wykastrowany

np tu http://www.yobokies.com/ znajdziesz przeszklony dekiel - nawet jak nie kupisz to dojrzysz mechanizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki i fotki samego werku widziałem.

Chodzi mi bardziej o to jak jest umieszczony mechanizm?

Czy też ma jakieś podobne pierścienie antywstrząsowe itp.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.