Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny łucz. Widzę minę Nightdreama:-)

No piękny. Jest jeszcze kilka i w moim zanadrzu :P

post-60883-0-41492500-1385406489_thumb.jpeg

 

post-60883-0-93060800-1385407070_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic, pójdzie na tablicy.Chcę go tylko mieć w ręce i zobaczyć jak to wygląda :P

 

A ja w końcu znalazłem zdjęcia CJIABY , którą to chciałem sobie kupić kilka lat temu  :D  :ph34r: Chyba jako jedyna podobała mi się...

Wtedy nie wiedziałem że to chinol, jednak tuż przed zakupem postanowiłem poszukać jakiś informacji na temat zegarka i zong  :rolleyes:

http://www.lallement.com/Montres/viewtopic.php?f=3&t=3407

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A mi wpadł taki NOS, wg papieru rocznik 74'

Jest trochę nieporęczny ;) więc chyba wyląduje na bazarku

 

Hmmm... 74 powiadasz ? Nie sądzę.

Pokaż napis na pudełku. Pewnie jest tam "Zlatousowskij" zamiast "ZlatousTowskij"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnych Łuczy ostatnio przybyło na forum, gratulacje!

A to jeszcze nie koniec…. ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem kilkadziesiąt stron i muszę przyznać, że niektóre zegarki robią wrażenie. Widać tą rosyjską (lub radziecką) duszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super stan tych Ałmazów. Gratuluję nabytków. Obserwuję Twoje nabytki i z uznaniem dla już obejrzanych, nieodpartą ciekawością  dla kolejnych. Wszystkie w dobrym stanie i ciekawym wyglądzie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kuuuuuuuurczaki pieczone, aleś zabił tymi Ałmazami, gratulacje po tysiąckroć gratulacje, przepiękne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy ałmaz ładnie wygląda bo ma współcześnie malowaną tarczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy ałmaz ładnie wygląda bo ma współcześnie malowaną tarczę

 

Jesteś pewien?

Pierwszy czyli który? Na zdjęciu czy w kolejności pokazywanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z chromowaną kopertą. Jest gdzieś temat o Ałmazach (sprzed kilku lat) gdzie to było komentowane. Sporo takich tarcz swego czasu na ebay było z Ukrainy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe.

Akurat ten był kupowany od forumowicza, który jest na forum już z ponad 1,5 roku.

Na tarczy indeksy kreskowe są nakładane - to możliwe aby na malowanej tarczy nakładać indeksy?

Sam stan tarczy też nie jest pierwszej świeżości - to możliwe, żeby nowa tarcza tak się postarzała i zbrudziła?

Obrzeża tarczy są wypukłe.

 

Wrzuć może zdjęcie tarczy, która według ciebie jest w 100% oryginalna to porównamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu wg mnie wszystko z Twoim Ałmazem jest w porządku. Co prawda nie mogę odkopać w swoich zasobach katalogu, ale ostatnio widziałem takie w dyskusji na innym forum - link http://forum.watch.ru/showthread.php?t=5145&page=9


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie najnowsze nabytki, ale nie pokazywane i po czyszczeniu, konserwacji i spa. Najpiękniejsiejszy, fioletowy odkupiony od forumowego kolegi Hipka. Gdyby ktoś miał takiego poljocika i chciał się pozbyć chętnie przygarnę.

 

Paski zwykłe, bo i tak na razie nie są noszone :)

 

yg0e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy się nie zagłębiałem w historię tych Poljotów. Spodobały mi się koperty i niemały wachlarz kolorystyczny. Czy ktoś wie z jakich lat owe cuda mogą pochodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Co prawda nie najnowsze nabytki, ale nie pokazywane i po czyszczeniu, konserwacji i spa. Najpiękniejsiejszy, fioletowy odkupiony od forumowego kolegi Hipka. Gdyby ktoś miał takiego poljocika i chciał się pozbyć chętnie przygarnę.

 

Paski zwykłe, bo i tak na razie nie są noszone :)

 

 

Śliczne masz te poljoty - Gratulacje! Ja mam tego ze srebrną  tarczą , a co do lat produkcji to lata 80 obstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czy ktoś wie z jakich lat owe cuda mogą pochodzić?

Przewijają się w katalogach Poljota od około 1980 roku więc pewnie między rokiem 1980 a 1990. 

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś mówiłem, dla mnie ten model jest chyba jednym z bardziej udanych Poljotów w ogóle. Gratulacje bahuone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze. Generalnie jestem zakochany "awtomatach", a te Poljoty szczególnie mnie urzekły i postanowiłem sobie je zbierać. Już w drodze do mnie jest kolejny, tym razem brązowy.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.