Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

jetem dość wybredny jeśli chodzi o zegarki , ale ten mnie urzekł...  i zostanie ze mną .

w sumie stara lodówka w ładnie zachowanej kopercie .... na którą czekała 2 lata nowa tarcza.

A mnie się ta vintage zielona tarcza bardzo podoba. Niech zostanie!!


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadły mi takie oto okazy, a poljot  już odpicowany - zdjęcia na szybko z tel) :)

post-41034-0-64767800-1417026994_thumb.jpg

post-41034-0-16635200-1417027013_thumb.jpg

post-41034-0-58840700-1417027018_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipek gratuluję nabytków. A poljot śliczny. Poluję na takiego i niby nie rzadki ale nie chce wpaść w moje łapy...

Trevill super amfibia. Mam identyczną tylko muszę sprawdzić jaki ma numer.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na razie zdjęcie z aukcji, ale już się nie mogę doczekać:

post-25327-0-06466900-1417032233_thumb.jpg

 

Cieszę się jak dziecko :) Niby tandetna plastikowa Mołnia z żółtym ubogim werkiem, ale od kilku lat bezskutecznie usiłowałem ją zdobyć jako uzupełnienie mojej bliźniaczej Mołni w kolorze wiśniowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sthool, pierwszy raz taką widzę... A jak to u Ciebie druga to gratuluję  :o


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One pochodzą z początku lat 90-tych - przynajmniej tak jest datowana ta, którą mam. Przy okazji sobie przypomniałem o odświeżeniu wątku, który sam założyłem o tych kominkowych Mołniach. Jak już będę miał "parkę", to wrzucę tam fotki :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetem dość wybredny jeśli chodzi o zegarki , ale ten mnie urzekł... i zostanie ze mną .I

 

1.jpg

 

 

w sumie stara lodówka w ładnie zachowanej kopercie .... na którą czekała 2 lata nowa tarcza.

 

 

11.jpg

Śliczna!! Też lubię te stare lodówki. Czy ta ma pozlacana kopertę? Dobrze widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup na tutejszym "bazarze" ;)

 

c568aa205144abbd516197feead834de141.101.

c568aa205144abbd516197feead834de141.101.

Edytowane przez stolipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sthool - gratuluję. Niestety obie przegapiłem, parę dni temu była też wiśniowa  i to "na kup teraz"  tylko mi się z telefonu nie udało licytnąć i później zapomniałem :angry: 

No nic, jeszcze się trafi.

 

Beczka MW również godna pozazdroszczenia :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem coś takiego, nie mialem w planach tego zakupu, ale nawet mi się spodobał, może zostanie ze mną. Na tle innych ruskich w jest masywny, całkiem starannie wykonany no i fajny/inny wachnik.

874f2c5beb0879429e0a659edb30eae3.jpg

b2fce8a30e516f8d26ed659fe8abf444.jpg

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest ten drugi? ;)

AK47

post-68206-0-68114300-1417074609_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pozłacane automaty Poljota mnożą się jak grzyby po deszczu. Bardzo przyjemny zegarek, niech się dobrze nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na razie zdjęcie z aukcji, ale już się nie mogę doczekać:

4806162034.jpg

 

Cieszę się jak dziecko :) Niby tandetna plastikowa Mołnia z żółtym ubogim werkiem, ale od kilku lat bezskutecznie usiłowałem ją zdobyć jako uzupełnienie mojej bliźniaczej Mołni w kolorze wiśniowym :)

Też na nią patrzyłem na alle, bo po zdobyciu mojej pierwszej kieszonkowej Mołni, jestem tymi zegarkami zauroczony, a szczególnie tym cykaniem :-) Jest siedmiodniowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na nią patrzyłem na alle, bo po zdobyciu mojej pierwszej kieszonkowej Mołni, jestem tymi zegarkami zauroczony, a szczególnie tym cykaniem :-) Jest siedmiodniowy?

 

Można powiedzieć, że jest 7-dniowy, bo tak też są często nazywane. Ale werki w dobrej kondycji (po odpowiednim serwisie) potrafią chodzić przez 10 dni na jednym nakręceniu, a później jeszcze przez 1 - 2 dni lekko spiesząc :) Dodam, że aktualnie na Allegro sprzedaje się kilka Mołnii kominkowych tyle, że w innych obudowach.

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że jest 7-dniowy, bo tak też są często nazywane. Ale werki w dobrej kondycji (po odpowiednim serwisie) potrafią chodzić przez 10 dni na jednym nakręceniu, a później jeszcze przez 1 - 2 dni lekko spiesząc :) Dodam, że aktualnie na Allegro sprzedaje się kilka Mołnii kominkowych tyle, że w innych obudowach.

Obserwuję te Mołnie, fajnie mieć coś takiego w domu. Nakręcać raz w tygodniu i niech sobie tyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.