Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kolekcja, raptem 100 szt. popularnych modeli. Kolekcję to oglądałem niedawno, 800szt. , w tym niesamowite rodzynki.

Niemniej dziękuję.

Kurde chyba,że to nie do mnie.

Edytowane przez ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie, do Ciebie. Najtrudniej z pierwszą stówą, później już poleci. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waski123, widzę, że w Twoim Wostoku tarcza jest bez ubytków niebieskiej farby, podobno one szybko płowieją, więc gratulacje za taki stan :-) Masz czarny datownik, u mnie jest czerwony, były obie wersje, czy muszę zmienić na czarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kolekcja, raptem 100 szt. popularnych modeli. Kolekcję to oglądałem niedawno, 800szt. , w tym niesamowite rodzynki.

Niemniej dziękuję.

Kurde chyba,że to nie do mnie.

Gratulacje! Ale jak to ktoś mi kiedyś powiedział: "dwa nałogi to za dużo" (dlatego nigdy nie paliłem... :D ) i teraz też pozostanę tylko przy zegarkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ale jak to ktoś mi kiedyś powiedział: "dwa nałogi to za dużo" (dlatego nigdy nie paliłem... :D ) i teraz też pozostanę tylko przy zegarkach :D

Dzięki. Wiem, że dwa nałogi to za dużo, dlatego nie mam dwóch. ^_^

Mam jeszcze sporo klaserów, kilka radioodbiorników, trochę monet i jeszcze kilka innych eksponatów. Ważne, że nie dwa. :rolleyes:

A palenie rzuciłem jeszcze w XX wieku, mimo że nie paliłem 2 paczki dziennie, a 3. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zegarkami też zbierałem aparaty,ale warunki lokalowe nie pozwalały mi na rozwijanie kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jest temat "co noszą wielbiciele radzieckich jak nie noszą radzieckich" to może założymy temat gdzie pochwalimy się innymi nie zegarkowymi kolekcjami


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waski123, widzę, że w Twoim Wostoku tarcza jest bez ubytków niebieskiej farby, podobno one szybko płowieją, więc gratulacje za taki stan :-) Masz czarny datownik, u mnie jest czerwony, były obie wersje, czy muszę zmienić na czarny?

Dzięki. Szczerze mówiac nie wiem, który jest poprawny. Może oba? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się trochę trafiło - wszystkie wymagają pracy, ale rokują na przyszłość

 

post-62679-0-80500700-1423995393_thumb.jpg   post-62679-0-07096200-1423995401_thumb.jpg


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne...

 

super stan, niestety zdjęcia fatalne, ale piękny na żywo...

post-62679-0-85048700-1423995439_thumb.jpg

 

No i "stop sekundy" muszę wysłać na SPA i będą cacy...

post-62679-0-15558200-1423995444_thumb.jpg

Edytowane przez RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nabytki, Pabieda w takim stanie to naprawdę rzadkość, gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Rakieta. Trochę sfatygowana, ale na punktualnym chodzie. Normalnie nie zwrócił bym na nią uwagi, ale spodobała mi się po zdjęciu kolegi sthool. U niego była na białym pasku, u mnie na razie na takim jaki mam, czyli czarnym.

post-64566-1423999535,7217_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się trochę trafiło - wszystkie wymagają pracy, ale rokują na przyszłość

 

attachicon.gifpobieda0.jpg   attachicon.gifpobieda1.jpg

Faktycznie Pobieda bardzo ładna. Zdobywasz coraz to fajniejsze zegarki. Gratulacje. Dobre źródełko. A tak już całkowicie poza tematem, to z "tamtej" paczki zostało mi jeszcze osiem budzików do konserwacji. To była super transakcja.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne...

 

super stan, niestety zdjęcia fatalne, ale piękny na żywo...

 

No i "stop sekundy" muszę wysłać na SPA i będą cacy...

 

 

Świetny połów! Każdy z tych zegarków to mocna kolekcjonerska pozycja..!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Pobieda bardzo ładna. Zdobywasz coraz to fajniejsze zegarki. Gratulacje. Dobre źródełko. A tak już całkowicie poza tematem, to z "tamtej" paczki zostało mi jeszcze osiem budzików do konserwacji. To była super transakcja.

Cieszę się, że i Tobie się kolekcja rozrasta. Wiem, że nie które były składakami, ale żal było nie dać im drugiej szansy. Zwłaszcza, że to co powiedzieli na ostatnich warsztatach, tych modeli już nie przybędzie.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Rakieta. Trochę sfatygowana, ale na punktualnym chodzie. Normalnie nie zwrócił bym na nią uwagi, ale spodobała mi się po zdjęciu kolegi sthool. U niego była na białym pasku, u mnie na razie na takim jaki mam, czyli czarnym.

attachicon.gifuploadfromtaptalk1423999534086.jpg

 

Podejrzewałem, że ktoś z Forum się zauroczy tym niedocenianym modelem :) Gratuluje pięknego nabytku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś wpadło kilka zegarków. Najbardziej cieszy mnie Wołna i kompletna koperta do polaka (ale to nie ten dział :) ). Mam prośbę jeżeli ktoś mógłby ocenić oryginalność i szacunkowe lata produkcji tych zegarków, będę ogromnie wdzięczny. Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione na szybko.

Rakieta niestety martwa chyba na amen (ułamany wałek). Nie jestem specjalistą, więc może ktoś podpowie jak spróbować go nakręcić? Próbowałem poruszyć kołem, które służy do nakręcania ale jest jakby zablokowane.

 

post-44737-0-37876000-1424008049_thumb.jpg

post-44737-0-95120300-1424008057_thumb.jpg

post-44737-0-04386900-1424008066_thumb.jpg

post-44737-0-79165400-1424008075_thumb.jpg

post-44737-0-89673200-1424008084_thumb.jpg

post-44737-0-95960800-1424008093_thumb.jpg


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś wpadło kilka zegarków. Najbardziej cieszy mnie Wołna i kompletna koperta do polaka (ale to nie ten dział :) ). Mam prośbę jeżeli ktoś mógłby ocenić oryginalność i szacunkowe lata produkcji tych zegarków, będę ogromnie wdzięczny. Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione na szybko.

Rakieta niestety martwa chyba na amen (ułamany wałek). Nie jestem specjalistą, więc może ktoś podpowie jak spróbować go nakręcić? Próbowałem poruszyć kołem, które służy do nakręcania ale jest jakby zablokowane.

To nie Wołna tylko damska Wiesna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już coś wiem więcej  :) . Dzięki, a z jakich lat może pochodzić? Jest koloru złota, ale z poświatą różowego te zegarki tak mają? Nigdzie nie znalazłem na niej symbolu "AU", który mówiłby o złoceniu. 


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo one są anodowane a nie złocone. Tak jak małe starty.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś wpadło kilka zegarków. Najbardziej cieszy mnie Wołna i kompletna koperta do polaka (ale to nie ten dział :) ). Mam prośbę jeżeli ktoś mógłby ocenić oryginalność i szacunkowe lata produkcji tych zegarków, będę ogromnie wdzięczny. Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione na szybko.

Rakieta niestety martwa chyba na amen (ułamany wałek). Nie jestem specjalistą, więc może ktoś podpowie jak spróbować go nakręcić? Próbowałem poruszyć kołem, które służy do nakręcania ale jest jakby zablokowane.

Pewnie jest nakręcony na maksa i zablokowany. Ja bym wyjął wałek łapiąc go w miejscu gdzie jest ubytek plastikowego pierścienia i naciskając jednocześnie przycisk spróbował go wysunąć. Często przy wyciąganiu wałka zacięty zegarek "odwiesza się" i zaczyna chodzić :-) A jak nie ruszy to wsadź na chwilię wałek od innej rakiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.