Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś gdy dużo sprzedaje, to po to by kupić coś drogiego ;)

Rzadziej na bułki i masło idą te fundusze :)

no to trzeba się  będzie  przebranżowić B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Dzięki, nigdy wcześniej nie widziałem w realu poljota 55g i faktycznie jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zbierają na slave z podwójnym werkiem

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem remanent w swojej kolekcji :wacko:

Zostały tylko te, które naprawdę kocham i są dla mnie po prostu najpiękniejsze i najcenniejsze. 

 

Swoją drogą, zmienił mi się trochę gust, a że jestem wzrokowcem :D Może nie tyle co zmienił, a patrzę na zegarki bardziej surowym okiem i jestem co raz wybredniejszy  :ph34r: Dużo już widziałem i co raz ciężej mnie zaskoczyć  B)

 

Ostatnio kupiłem Rakietę od forumowego kolegi, powiecie że nic takiego, nudziarz przeciętny, ale tak mi się podoba, że nie będzie opuszczał mojego nadgarstka :wub:  No i jak NOS!

 

Swoją drogą ja mam łatwiej robiąc kolekcję, bo biorę pod uwagę tylko zegarki spełniające wszystkie poniższe kryteria:

 

*Niezłocony *Minimum 3,5cm bez koronki *Posiada datownik *perfekcyjny stan

*No i najważniejsze- Po prostu ma to coś i przynajmniej urwie mi jeden z pośladków  :lol:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem remanent w swojej kolekcji :wacko:

Zostały tylko te, które naprawdę kocham i są dla mnie po prostu najpiękniejsze i najcenniejsze. 

 

Swoją drogą, zmienił mi się trochę gust, a że jestem wzrokowcem :D Może nie tyle co zmienił, a patrzę na zegarki bardziej surowym okiem i jestem co raz wybredniejszy  :ph34r: Dużo już widziałem i co raz ciężej mnie zaskoczyć  B)

 

Ostatnio kupiłem Rakietę od forumowego kolegi, powiecie że nic takiego, nudziarz przeciętny, ale tak mi się podoba, że nie będzie opuszczał mojego nadgarstka :wub:  No i jak NOS!

 

Swoją drogą ja mam łatwiej robiąc kolekcję, bo biorę pod uwagę tylko zegarki spełniające wszystkie poniższe kryteria:

 

*Niezłocony *Minimum 3,5cm bez koronki *Posiada datownik *perfekcyjny stan

*No i najważniejsze- Po prostu ma to coś i przynajmniej urwie mi jeden z pośladków  :lol:

Ale gdzie ta Rakieta? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta odpakowana dziś popołudniu, a że późno wróciłem do domu(23:00) a wstać muszę 5:40(nie wiem jak to zrobię : D :lol: ) to fotki jutro :wub:

 

Czekam jeszcze na jakiś fajny pasek! Kurcze, nie sądziłem że tak się spodoba. A ze strachem obracałem zegarek tarczą do twarzy po wyciągnięciu z paczki  :lol:  :ph34r:  Ale kurde jednak jest śliczna  ^_^  Coś innego niż do tej pory B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jednak zostanie ze mną :)

 

7e53d4f502b4d7d2med.jpg

 

Aaa... no i mam już tło do zegarków większego kalibru (ten model jest naprawdę duży) :)

 

0c34ca1f4bbaed7dmed.jpg

 

56f7dd43fc67339emed.jpg

 

8f24f11f6b22c054med.jpg

 

No i głowę dam, że... nie ma osoby na tym forum, która by nie wiedziała co to za wóz i nie miała wspomnień związanych z tymi węgierskimi autobusami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i głowę dam, że... nie ma osoby na tym forum, która by nie wiedziała co to za wóz i nie miała wspomnień związanych z tymi węgierskimi autobusami :)

 

Przepiękny! Z określeniem modelu nie ma raczej problemu, ale żeby określić tzw. podtyp, to już będzie trudniej: typ bocznych okien oraz obecność harmonijkowych drzwi wskazują na dość rozpowszechnioną wersję "280.26". Ale napis na przedniej ścianie jest charakterystyczny dla 280-ek z lat 90-tych (wtedy, gdy montowane były już tzw. drzwi kasetowe). We wcześniejszych wersjach na podszybiu był bowiem sam napis "Ikarus" a oznaczenie modelu (280) było na atrapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To Ikarus 280.33 :) Ten podtyp występował głównie w Związku Radzieckim i później w Rosji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tęsknię za tymi autobusami  :(  -_-  :mellow:

A Slava super(no i ten stan), szczególnie jej kolorek tarczy(w sumie czerwony paradoksalnie nie był zbytnio częsty w Radzieckich, a szkoda)

 

Gdyby była wersja chromowana, to porozglądałbym się za taką. Jakoś ogólnie rzecz biorąc nie lubię pozłacanych zegarków :ph34r:

 

No i teraz ja, trochę skromnie, trochę pospolicie, szczególnie jak na 800setny post, no ale ten zegarek tak mi się podoba że hej!

Taka klasyczna prostota! Nawet do elegantszych strojów będę ten zegarek nosił.

Cieszy mnie on jak jakbym zdobył sławę Tranzystor :lol:

 

Mój nabytek zakupiony od kolegi HAGEDORN!!! Gdyby nie on, to trochę bym się porozglądał za takim stanem.

Naprawdę jeszcze raz dziękuję za czasomierz, zostaje u mnie nieodwołalnie!

 

W ogóle muszę polecić kolegę, bo przesyłka była naprawdę błyskawiczna i pancerna. Swoją drogą, pierwszy raz zdarzyło mi się odpakować zegarek, który to ciągle jest nakręcony i pokazuje ciągle dobrą datę i godzinę!!! :lol:  B)

 

Ten model zegarka, nosił od nowości, aż prawie do śmierci mój dziadek. Zawsze uważałem go za najbrzydszy zegarek świata, ale to była wina jego stanu! Aż sobie myślę "Nieprawdopodobne że jeden model może tak różnie wyglądać!"

 

Taki zegarek, od kiedy to sięgam pamięcią, zawsze leżał w pokoju dziadka na stole, zawsze obok mojego ulubionego komandira:

 

gallery_40106_2189_77126.jpg

 

Zapewne dlatego taka chęć powrotu i zamiłowanie do tych modeli.

 

gallery_40106_2009_501393.jpggallery_40106_2009_1001202.jpg

 

Bardzo mi odpowiada ten srebrno-perłowy kolor tarczy.

 

TERAZ ZAUWAŻYŁEM :D  DWA RÓŻNE ZDJĘCIA WYKONANE W KILKUMINUTOWYM ODSTĘPSTWIE CZASOWYM, UTRAFIONE TAK, ŻE ZEGAREK POKAZUJĘ TĘ SAMĄ SEKUNDĘ :rolleyes: 

Heheh, niezły przypadek. 

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim gratuluję nabytków. Ostanio miałem przerwę zakupową. Ale coś tam wpadło, czym nie omieszkam się pochwalic.

Czarna  Slava.

post-73391-0-66119800-1442077965.jpg

I dwie Rakietki

Big zero

post-73391-0-68456400-1442078142.jpg

oraz bardzo "cinkciarsko ubrany" multikalendarz

post-73391-0-45614800-1442078249.jpg


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-77386-0-11809200-1442079401.jpgDaniel, ładna rakietka :) a mnie się przypomniało że coś podobnego mi zalegało gdzieś, no i proszę znalazłem, tylko bez szkiełka ale jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój nabytek zakupiony od kolegi HAGEDORN!!! Gdyby nie on, to trochę bym się porozglądał za takim stanem.

Naprawdę jeszcze raz dziękuję za czasomierz, zostaje u mnie nieodwołalnie!

Cieszę się, że zegarek sprawił tyle radości, niech się dobrze nosi! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Daniel tak rakieta przede wszystkim wygląda, że jest w bardzo ładnym stanie. I mam podobnie: zdecydowanie chrom bardziej do mnie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i głowę dam, że... nie ma osoby na tym forum, która by nie wiedziała co to za wóz i nie miała wspomnień związanych z tymi węgierskimi autobusami :)

 

Ikarus jest świetny (jaka firma go wyprodukowała?) i szkoda ze nikt nie wydaje modeli polskich tramwajów :(


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny garniturowiec, Jednak szlif słoneczny na tarczy podkreśla wyjątkowość zegarka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo tych precyzyjnych ma kolega? :) jakie to wymiary? 34 BK?

Precyzyjnych nigdy nie za dużo :rolleyes:  Tak średnica to 34 bez koronki, na ręce nie jest wcale taki mały. Ma klasę jak mało który :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny Wostok precyzyjny do kolekcji. W aukcji zdecydowanie nie wyglądał tak dobrze. W realu jest niemal idealny. :wub:

attachicon.gifDSC00981.JPG

Klasa sama w sobie - ekstra stan  :o  :o  u nas ciężko takie dorwać  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bocianek

 

 

 

Fajny układ indeksów na tarczy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.