Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

tokarka  kamień    a jakich frezów używasz  albo inaczej  jakiego kamienia użyłeś 

narzędzia banalnie proste , cały kłopot w kamieniu to - STEATYT potocznie zwany kamieniem mydlanym , bardzo miękki można zarysować paznokciem , a pilniczkiem do paznokci da się przeciąć na pół , fajnie to wygląda ale delikatne jak chol.....ra i nadaje się tylko do gabloty dlatego wolę drewno bo się trochę znam , a o minerałach wiem w zasadzie tyle że ..................... są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o minerałach wiem w zasadzie tyle że ..................... są

Wiesz, akurat tutaj można coś zaradzić. Jeśli tylko masz trochę chęci, to koszt jakiegoś fajniejsze kamienia jest minimalny (inaczej mówiąc - bierzesz flaszkę do najbliższego zakładu kamieniarskiego i przebierasz w odpadach ile chcesz), troszkę gorzej z obróbką, bo trzeba i na mokro i trzeba kamienie (najlepiej o takie - http://www.weha.pl/dia-seg.-kist-150mm-sf,g179.html , ale patrząc realistycznie musiałbyś znaleźć tańszy zamiennik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mnie nie zrozumiałeś , nie chodzi o cenę czy dostępność kamieni , tylko o takie co jestem w stanie obrobić w zwykłej tokarce bez użycia specjalistycznego sprzętu , jak o minerałach nie wiem nic to tyle samo wiem o ich obróbce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

@maniek swiss made sprobować można z gipsem (np. alabaster), twardość w skali Mohsa 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie dwa popularne modele pojawiły się ostatnio. Za jeden podziękowania dla Grzegorza :)

 

post-68064-0-94422600-1503211723_thumb.jpg

 

post-68064-0-61601500-1503211802_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie dwa popularne modele pojawiły się ostatnio. Za jeden podziękowania dla Grzegorza :)

 

 

Przemek, uszatka świetna i baaardzo ciekawa :) A wołna - zawsze fajna

 

A u mnie w tym tygodniu nie był co brać, to wziąłem co było :)

Ałmaz od Mercela i jest ładniejszy, niż na zdjęciu z oferty (dzięki Marcin). Wostok stalowy ma niestety kiepską tarczę ale za 20 zł trza było brać :D Za to dwa wostoki 2605 cieszą i są ładne. Reszta szału nie robi :(

post-88672-0-28001200-1503214586_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maniek swiss made sprobować można z gipsem (np. alabaster), twardość w skali Mohsa 2

Dzięki , też się trochę dowiedziałem , nie myślałem że alabaster zaliczany do gipsów , ale ładnie wygląda i jest miękki , jak dorwę kawałek to przetestuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, uszatka świetna i baaardzo ciekawa :) A wołna - zawsze fajna

 

A u mnie w tym tygodniu nie był co brać, to wziąłem co było :)

Ałmaz od Mercela i jest ładniejszy, niż na zdjęciu z oferty (dzięki Marcin). Wostok stalowy ma niestety kiepską tarczę ale za 20 zł trza było brać :D Za to dwa wostoki 2605 cieszą i są ładne. Reszta szału nie robi :(

FIU FIU STALOWY WOSTOK!

Jakbyś się pozbywał, to chętnie nabędę. :)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna uszata Przemku gratulacje

Komplecik Wostokowy też godny pochwały

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ;) Cały ten górny zestaw kupiony wyłącznie dla stalowca ale tarcza okazała się słabiutka :( Ciężko będzie znaleźć inną, bo one miały lakier do kitu (jest słaby, robi się po czasie lepki i łapie każdy brud). Na szczęście mam takiego samego w stanie pudełkowym, ten to dopiero cieszy :)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dobra się nie obudziłem, a tu takie cudeńka pokazujecie. Przemek świetna uszata. Mkoch super zestawik Ci się trafił. Gratuluję obu kolegom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wszystkie fajne. Dekiel Amfibii pokaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy koronki razem z gwintem sprzedają razem i gdzie do amfy lub  komandora można nabyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

U mnie też Wostoki :)

 

Amfa ze świetną tarczą i dwa zwyklaki :)

 

 

Wszystkie piękne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A u mnie takie nowości z ostatniego dnia Jarmarku Dominikańskiego :)

 

post-85171-0-59459500-1503254522_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.