Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Taka kosmiczna parka wpadła dzisiaj (między innymi)

 

O Matko i Córko :)

 

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn fajny, tego typu mi właśnie brakuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcze gdzieś mam 

gorzej z werkiem z małą data 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz ze wskazówkami..

Mam póki co takie, kiedyś sobie obiecałem zebrać po jednym z każdego z 4 typów. Kiedyś jeszcze je złapię

aed67add97f65d8493c83d1eb4b4f065.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 rodzaje pasówki na Mołni które zawsze chciałem mieć. Pierwszą zwinęła mi Kobieta.

Nosi, więc przebolałem. 

Teraz trafił mi się ten drugi rodzaj. Z wariacją na temat mojej ulubionej wersji cyferblatA.

Drogie toto było że hej, ale przebolałem i nie żałuję. Jest po prostu rewelacyjna.

I fajnie sie nosi. Choć to "tylko" pasówka.

Pewnie już ją widzieliście, ale co tam, gdy coś cieszy, to należy się pochwalić. ;)  

 

post-74389-0-12163600-1503039920_thumb.jpg

 

post-74389-0-26820900-1503039928_thumb.jpg

 


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Bardzo fajna pasówka. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zegarek na start.

Czy ktoś może doradzić gdzie mogę do niego dokupić nową tarczę - jakaś współczesna malowanka, czy takie coś wogóle jest dostępne?

post-98656-0-26263200-1503063342_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj numer wpadł #6 z całych "brązowych" - dzięki Gregh. To ten pierwszy cały z prawej.

Każdy jest chyba trochę inny tonem, kolorów nie widzę najlepiej. Cytując osła ze Shreka, byłoby łatwiej, gdybym nie był daltonistą. ;) Moja dziewczyna mówi, że każdy to inny odcień brązu, złota i wiśni, pozostaje wierzyć na słowo. 


Taki zegarek na start.

Czy ktoś może doradzić gdzie mogę do niego dokupić nową tarczę - jakaś współczesna malowanka, czy takie coś wogóle jest dostępne?

 

Czasem się zdarzają, były polskie podróbki z PRL ale nędzne. Szukaj trupka.

post-97171-0-68220400-1503063558_thumb.jpg


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co można zrobić na zwykłej tokarce z...........................................................................kamienia :ph34r:

post-87697-0-25197700-1503067269_thumb.jpg

post-87697-0-29396600-1503067284_thumb.jpg

post-87697-0-28254600-1503067298_thumb.jpg

post-87697-0-80198400-1503073423_thumb.jpg

Edytowane przez maniek swis made

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie, no kuźwa nie wierzę !

I nie uwierzę jeśli nie wrzucisz kilku fotek z kolejnych etapów prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, a o wykonaniu nawet nie wspomnę. To jest obszar który pozwala nam się realizować i urzeczywistniać nasze niepoważne pomysły. Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no kuźwa nie wierzę !

I nie uwierzę jeśli nie wrzucisz kilku fotek z kolejnych etapów prac.

Raczej będzie ciężko , nie dokumentuję postępu prac , wkładam materiał na maszynę i sam nie wiem co wyjdzie , jak się uda to fajnie jak nie to idzie do kosza , to moje autorskie wariację z kopertami i jeszcze mam kilka pomysłów , niestety muszę mieć coś na wzór , jeszcze pewnie coś pokarzę , zależy co mi wpadnie w ręce , na razie noszę drewnianą amfę  na codzień , jak ma ktoś ciekawe propozycję to czekam , tylko nie Wasze super zegarki typu chrono bo nie mam i pewnie długo nie będę miał , muszę się zadowolić moją skromną dłubaniną <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie ciężko , nie dokumentuję postępu prac , wkładam materiał na maszynę i sam nie wiem co wyjdzie , jak się uda to fajnie jak nie to idzie do kosza , to moje autorskie wariację z kopertami i jeszcze mam kilka pomysłów , niestety muszę mieć coś na wzór , jeszcze pewnie coś pokarzę , zależy co mi wpadnie w ręce , na razie noszę drewnianą amfę  na codzień , jak ma ktoś ciekawe propozycję to czekam , tylko nie Wasze super zegarki typu chrono bo nie mam i pewnie długo nie będę miał , muszę się zadowolić moją skromną dłubaniną <_<

Zacznij rozprowadzać koperty custom i będziesz miał szybko chrono. :) Kamienną kopertę to bym chciał!!!


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co można zrobić na zwykłej tokarce z...........................................................................kamienia :ph34r:

 

tokarka  kamień    a jakich frezów używasz  albo inaczej  jakiego kamienia użyłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.