Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Kolorowe to są trudniejsze do zachowania przede wszystkim przez to nieszczęsne odbarwianie tarcz ;)

Akurat ten model niekoniecznie. Kolorowe wersje trzymają kolor.

Owszem odbarwiają się ale znacznie wolniej i delikatniej, i nie tak drastycznie niż np. Beczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dzięki Panowie.

Udało się złapać na alle. Bordowego szukam Panie Jacku, ale ciężko znaleźć w zadowalającym stanie. 

Ja już Krzyśkowi o stanie jego zegarków nie piszę, szkoda miejsca na posty. Jak zawsze świetne zegarki pokazuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Udało się złapać na alle. Bordowego szukam Panie Jacku, ale ciężko znaleźć w zadowalającym stanie.

Ja już Krzyśkowi o stanie jego zegarków nie piszę, szkoda miejsca na posty. Jak zawsze świetne zegarki pokazuje. ;)

Wczoraj fajny był bordowy na Alle...

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor to jedno ale jeszcze jest fantastycznie gliszowana czego tu na zdjęciu prawie nie widać niestety.

Tu w całej krasie :D

 

To ta z Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniusia

 

 

Naprawdę fajniusia :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Fajniusia

Wydeptane mi5s

Jaki świetny stan. :o Gratuluję

 

Szperanie poranne okazało się owocne :)

Bezel do wymiany na właściwy

Świetna beczka. Również gratuluję.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pokazuje coś ładnego to może ja pokażę coś niezbyt ładnego ale chyba nieczęstego. INSA kojarzona jest głównie z budzikami ale robili w byłej Jugosławii także zegarki naręczne najczęściej oparte na damskich wersjach 1601. Trochę ciężko je u nas znaleźć w zadowalającym stanie ale po Orexie warto mieć też coś z innego demoluda kosztowała mnie kilka primów ale chyba warto.

 

4fca4c4e0005b63b4f90f18cb891a436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa ta insa,nawet nie wiedziałem że coś takiego jest,gratulacje!u mnie skromniej

gallery_37529_2940_84791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć niespecjalnie lubię się chwalić swoimi nowymi zdobyczami (bo i z robieniem ładnych zdjęć u mnie ciężko :D ), to tym razem zrobię wyjątek. Zegarek, który ostatnio kupiłem śmiało mógłbym określić swoim "strzałem roku", nawet pomimo tego, że wymaga pewnych napraw i odświeżenia wizualnego:

 

post-25327-0-61602600-1507981089_thumb.jpg

 

Z ruskimi kwarcami mam do czynienia od kilku lat, ale taką Slavę widzę po raz pierwszy, nie pomogło też przeglądnie katalogów w poszukiwaniu podobnych egzemplarzy. W środku werk 3050. Dużym atutem jest tarcza o głębokim niebieskim kolorze z charakterystycznymi pasami. Niestety tarcza nie jest idealna, bo pod ringiem pojawiły się odpryski lakieru.

 

post-25327-0-00298700-1507981228_thumb.jpg

 

Zegarek był sprzedawany jako niesprawny, ale jedynym mankamentem był urwany wałek i brak koronki (dobranie raczej nie będzie problemem). "Elektrycznie" zegarek jest sprawny, co już stanowi duży plus, bo wiadomo jak ciężko trafić na 3050 z dobrym silnikiem krokowym :)

 

Drugi nabytek to zielony Prim w dużej kopercie (rozstaw uszu 20 mm):

 

post-25327-0-77216700-1507981524_thumb.jpg

 

Te Primy miały charakterystyczny sposób uszczelnienia - uszczelka nie była "kładziona" na ring mocujący, tylko wkładana do wnętrza dekla. Ciekawostką jest też zbrojone szkiełko (tyle, że kolor pierścienia nie pasuje do reszty, bo jest chromowany ;) ).

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Marku. Ja też taką slavę widzę po raz pierwszy.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Poljot (Mini De Luxe)!

U mnie też trochę nowości ;)

 

Jako pierwszy idzie stalowy Poljot 17 kamieni (bocian) z datownikiem. Muszę go chyba trochę podpolerować.

Tarcza czarno-grafitowa, cieżko zrobić jej ładne zdjęcie, zwłaszcza w pochmurny dzień...

post-35535-0-05370500-1508002510_thumb.jpg

post-35535-0-77985000-1508002519_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dabrowa byla dzisiaj? bo tego mini deluxa cosik wlasnie z tej gieldy kojarze, kilka razy jak bylem gosc go mial.. i nikt nie chcial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja się pochwalę

przed tygodniem przyszła koperta, dziś znalazłem wenę...

zdjęcie 1 - to co przyszło

zdjęcie 2 - już po delikatnej kosmetyce

zdjęcie 3 - mechanizm, podpowiedzcie dlaczego nie ma graweru gwiazdek, wytłoczenia z numerem mechanizmu, tylko pod balansem nr i literka B

zdjęcie 4 - już w prawilnej kopercie, taki oto Komandir

 

ps, jak ktoś chce program na niedzielę to mogę podesłać :)

post-76233-0-92518200-1508010496_thumb.jpg

post-76233-0-66429600-1508010506_thumb.jpg

post-76233-0-79010900-1508010520_thumb.jpg

post-76233-0-57807000-1508010535_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.