Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzisiaj dojechała rodzina krabów w ilości 12 osobników. To wynik nawiązania współpracy z Arturem, lepiej tutaj znamym jako NIghtdream. Artur, jeszcze raz wielkie dzięki za tę transakcję. Tera trzeba zbudować domek :)

 

 

Kurcze, takim zbiorem nie można się tak oscętacyjnie chwalić! Widzę, że nie tylko mi się podoba ten rodzaj krabów. Jakby dało się je z bliższa zobaczyć to by było fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, może znajdę niedługo czas to zrobię zdjęcia każdemu z osobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek...życzę smacznego z owocami morza :P Zostawiłem sobie jeszcze jednego, ale ten raczej pozostanie...chyba ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek...życzę smacznego z owocami morza :P Zostawiłem sobie jeszcze jednego, ale ten raczej pozostanie...chyba ;)

Artur zdradź tajemnicę chociaż z jaką tarczą, please :rolleyes:


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia w tym tygodniu poczta przyniosła takie piękności :) Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać do poniedziałku :(

 

j23slkvpnbocfyki.jpeg

lzewesgcfu2r8k7v.jpeg

 

Oglądam go na wszystkie strony, bo podejrzanie ładny jest, ale z które strony nie popatrzę tarcza wygląda na oryginalną. Chyba wreszcie znalazłem Sputnika, którego stan mnie satysfakcjonuje

 

rvhs0w3heuujixpj.jpeg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur zdradź tajemnicę chociaż z jaką tarczą, please :rolleyes:

z taką :D foto miniaturka

post-60883-0-45304800-1450458791_thumb.jpg

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to je moja najnowsza 55g :)  właśnie doprowadzone do stanu jak widać , piąty do kolekcji w tym drugi czarny :)  a to w głębi to się potem otworzy ;) Kolegom powyżej gratuluję zacnych zegarków.

post-77386-0-98368800-1450459202.jpg

post-77386-0-70516600-1450459213.jpg

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, stali nigdy za wiele. Piękny stan, gratulację.

 

50Cent, nie pomyliłeś tytanu z plastikiem, oba te materiały są lekkie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy zakup na ukrainskim allegro czyli http://aukro.ua/

Przy okazji pytanie do znawców, sekundnik to chyba nie od tego modelu????

Przyjechał goluśki

 

IMG_3139.jpg

IMG_3140.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż brakuje mi srebrnej, cośnie mogę na nią trafić :(

 

 

Świetne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wyskakują z takimi okazami, to ja pokaże zwykłą miedziankę, kupiona za pare groszy na allegro, wymiana szkła, mycie włosa i tak się prezentuje:

 

gallery_46829_2352_275073.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wyskakują z takimi okazami, to ja pokaże zwykłą miedziankę, kupiona za pare groszy na allegro, wymiana szkła, mycie włosa i tak się prezentuje:

 

 

Parę groszy - piękny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż brakuje mi srebrnej, cośnie mogę na nią trafić :(

 

 

Yorki katalogowo to tylko środkowy ma prawidłową kopertę. Ale ilość widywanych w innych daje do myślenia...

TabaQ Pobieda piękna :wub:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek. Wszystkie są poprawne asymetryczne uszy to jedno ale były i w takich kopertach. Generalnie w katalogu występuje chyba tylko złota. Powiem tak miałem ich wszystkich w sumie 10 sztuk z tego 3 asymetryczne, miałem też nowy w nieasymetrycznej więc m. zd. dwa typy kopert są poprawne. Ba, mam srebrną że złotymi wskazówkami i nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia, że takie też były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek. Wszystkie są poprawne asymetryczne uszy to jedno ale były i w takich kopertach. Generalnie w katalogu występuje chyba tylko złota. Powiem tak miałem ich wszystkich w sumie 10 sztuk z tego 3 asymetryczne, miałem też nowy w nieasymetrycznej więc m. zd. dwa typy kopert są poprawne. Ba, mam srebrną że złotymi wskazówkami i nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia, że takie też były.

Jestem skłonny jak najbardziej się z Tobą zgodzić. Wszystko czego nie ma w katalogach jest traktowane jako fake! A to bzdura! Czasy były jakie były pakowali co mieli w to co mieli, a katolog był tylko punktem wyjścia. A montaż montażem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.