Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

50 Cent - Takie ilości, że masakra :)

Edytowane przez frauszil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich ilościach to miałbym podejrzenie przejęcia w spadku zbioru ;) Ale może się mylę....

kiedyś trafiłem na targu gościa co w worku miał podobno 1500 sztuk rusków i chciał za to 2k pln-ów ! nie chciał słyszeć o sprzedaży na sztuki tylko wszystko jak leci w hurcie cały worek. Ale kto nosi przy sobie 2k. Inny fakt że w worku na wierchu nie było nic interesującego sama masówka poljoty wostoki czajki itp


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne zegarki.

U mnie zielonkawa uszata (dla porównania wcześniej pokazywana popielato-czarna) i ciekawsze dla mnie tarcze zwykłych amf.

 

4107335_amfki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki najnowszy nabytek, ale stary też nie jest. Pacjent został wyleczony, umyty i nasmarowany. Teraz cieszy patrzałki :) Arek dzięki.

 

o5clnavzwqhbputn.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, niech się nosi :)

Przy okazji zapytam. Te beczki mam w wersji tarczy granat i drugą lekko opalizującą w fiolet. To dwie różne tarcze czy utlenianie itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne zegarki.

U mnie zielonkawa uszata (dla porównania wcześniej pokazywana popielato-czarna) i ciekawsze dla mnie tarcze zwykłych amf.

 

http:/

Te mniej ciekawe uszate to wyslij do mnie ;) mnie ciekawią :)

Gratuluję pięknych zegarków panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, nieprecyzyjnie się wyraziłem ;) Na razie uszate są na szczycie 'ciekawości', potem beczki (szczególnie poluję na starsze z łopatkami i właśnie udało się ustrzelić pierwszą), a ze zwykłych amf mam już prawie wszystko co potrzebowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Te beczki mam w wersji tarczy granat i drugą lekko opalizującą w fiolet. To dwie różne tarcze czy utlenianie itd?

Zmieniła kolor od częstej ekspozycji na silne światło słoneczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne zegarki.

U mnie zielonkawa uszata (dla porównania wcześniej pokazywana popielato-czarna) i ciekawsze dla mnie tarcze zwykłych amf.

 

Piękne uszatki! Gratuluję!

 

Nie taki najnowszy nabytek, ale stary też nie jest. Pacjent został wyleczony, umyty i nasmarowany. Teraz cieszy patrzałki :) Arek dzięki.

Świetna beczka!Nic tylko wskazówki wypełnić...... lub kupić nowe(widziałem gdzieś na alle..po 10zł chyba) i będzie idealna. Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

łącząc pasję z zawodem :) sprawiłem sobie kolejny zegarek samochodowy. Moje pytanie brzmi z jakiego auta pochodzi?

post-44737-0-48418700-1452600573_thumb.jpg

post-44737-0-54042700-1452600572_thumb.jpg


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda, w naszej Warszawie byly chyba takie same, ale nie bylo napisu zdiewano w cccp (czy jak to cie pisze) :D piekny stan!

Edytowane przez bartekgajda169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze czy działa, dziś go sprawdzę. Sprzedający twierdził, że jest sprawny i taką mam nadzieję. W warszawach były inne:

także mój:

 

post-44737-0-95948200-1452601230_thumb.jpg


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup jeszcze świąteczny ale chyba nie pokazywany :) Wszystkie z nowymi paskami produkcji własnej :) zapraszam! fc8acb4ab36b093a2650205c02d3d6ab.jpg14832adb0046718db159e52adcd352b6.jpg2e2fe27e595b3b7db9a1933eb42afb39.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nie prawda, w warszawach i pobiedach były podobne ale inne.

Ten jest najprawdopodobniej z wolgi lub moskwicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te samochodowe sikory to na prąd czy na sprężynę są?

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dodałeś kamyczki :) od razu lepiej wygląda!

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.