Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie coś bardziej powszedniego, pobieda, w dodatku z podmienionym mostkiem balansu :(

 

Mostek podmieniony (pewnie razem z balansem), ale przynajmniej mosiężny wychwyt w całości zachowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mostek podmieniony (pewnie razem z balansem), ale przynajmniej mosiężny wychwyt w całości zachowany :)

A faktycznie, nawet nie zauważyłem, i nawet działa trochę, wymaga tylko czyszczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Kchrapek, dobijajcie kolegów to niedługo tylko kilku was będzie miało odwagę tu wrzucać swoje nowości, a my otworzymy sobie nowy temat: Nowe nabytki drugiej kategorii :P  :D  :D  :D

No to się jednak odważę :) Ty i tak nie lubisz takich starych zegarków które wyglądają jak nowe to Ci się i tak na pewno nie spodoba. Ale może inni uznają że ładny? :ph34r:

Ja jestem wręcz dumny że do mnie trafił. Tego modelu Wołny z tak idealnie zachowaną tarczą jeszcze nie spotkałem. Zaręczam że 100% oryginał bez żadnej renowacji.

Mój nowy nabytek :wub:

 

post-49869-0-79069900-1452961971_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolna świetna i stan świetny :) Gratuluje.

 

Pysio - fajne zakupy, poszedles w zielone mocno :)

 

Sława amfibia - bardzo rzadki zegarek. Niby Rakieta diver jest rzadka ale Sława to już unikat. Gratuluje Krzysztof :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek- cudna jest! Hmmm... nie wiem dlaczego sądzisz, że takich nie lubię? :P  Po prostu mnie na takie nie stać :P  ;).

Lubię gdy zegarek nosi ślady przeszłości, ale i NOS-y są piękne. Pokażesz serce, pochodzi sprzed 1960?


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek- cudna jest! Hmmm... nie wiem dlaczego sądzisz, że takich nie lubię? :P  Po prostu mnie na takie nie stać :P  ;).

Lubię gdy zegarek nosi ślady przeszłości, ale i NOS-y są piękne. Pokażesz serce, pochodzi sprzed 1960?

Nie mam fotki, ale sygnowany 2-59.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takich nowych  nabytkach jakie Koledzy pokazali, to rzeczywiście ciężko zdobyć się na odwagę i coś tu wkleić. U mnie taki zwykły - na rękę a nie do szuflady.

post-68564-0-28650600-1452968310.jpg

post-68564-0-05789000-1452968314.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotki, ale sygnowany 2-59.

:wub: zazdroszczę!

 

 

Coś mi post popierdzieliło, ehh.

 

MadGravediGGer77

Po takich nowych  nabytkach jakie Koledzy pokazali, to rzeczywiście ciężko zdobyć się na odwagę i coś tu wkleić. U mnie taki zwykły - na rękę a nie do szuflady.

 

Świetny " taxometr"  ;)

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fajne,ale trafić czerwoną 12 w idealnym stanie to chyba nie realne. :mellow: post-79147-0-46734100-1452973592_thumb.jpgpost-79147-0-04607500-1452973617_thumb.jpgpost-79147-0-97371300-1452973636_thumb.jpgpost-79147-0-17573300-1452973665_thumb.jpgpost-79147-0-28059700-1452973693_thumb.jpgpost-79147-0-14716600-1452973736_thumb.jpgpost-79147-0-54999600-1452973789_thumb.jpgpost-79147-0-69028000-1452973826_thumb.jpgpost-79147-0-43207600-1452973869_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza dziś jakaś na forum :huh:

Wczoraj była jedna Wołna to dziś druga.

Model popularny i już w nie takim obłędnym stanie jak wczorajsza ale też przyjemna, a jakimś cudem jeszcze jej nie miałem w chromie.

Za to z rzadkim sygnowaniem werku na kole naciągu.

Pewnie niektórzy napiszą że składak bo werk z Wostoka, ale ja wcale takiej pewności nie mam ;)

 

post-49869-0-82552900-1453038564_thumb.jpg

post-49869-0-55474400-1453038575_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Kchrapek  - posprzątałeś tymi Wołnami! Pierwsza w nieziemskim stanie ale i druga śliczna! Gratki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-79147-0-05593600-1453051263_thumb.jpgwołny jak sie masz w ładnym stanie,a moje w opłakanym ale sprawnym piecio gwiazdkowym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amperomierzyk mechanik posiadał do pomiaru baterii na wyposażeniu okrętów U-bot

Ciekawy 'gadzet".

Masz coś jeszcze?, gdyby co dawaj na pw :)

Chętnie popatrze.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

50Cent! Chłopie skąd Ty tele tego masz :)

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepis,otwożyć drugie,trzecie piwo  i do pierwszej, drugiej w nocy czuwać i od Tarnopola do Afryki Północnej czesać internet :ph34r:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepis,otwożyć drugie,trzecie piwo i do pierwszej, drugiej w nocy czuwać i od Tarnopola do Afryki Północnej czesać internet h34r: h34r:

I mieć nieograniczony budżet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie,średnio wychodzi po 50 Centimów,a w Grecji jeszcze taniej,no i troche cmykałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił swoich zegarków ale niestety ale się mylisz. Fakt. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak malowanka ale niestety czy też bardziej stety, ale tak to powinno wyglądać w oryginale. T

Tu masz inny taki model z kolekcji Gordona

 

0548D.jpg

Pooglądaj trochę zegarków w innych kolekcjach ;)

Kris2 gratuluję Sławy, to chyba jedyny egzemparz w Polsce, a przynajmniej o drugim nie słyszałem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepis,otwożyć drugie,trzecie piwo  i do pierwszej, drugiej w nocy czuwać i od Tarnopola do Afryki Północnej czesać internet :ph34r:  :ph34r:

Panie !!!! to jest mój przepis  :angry:  :angry:  wygadałem sie tydzień temu i teraz fszyscy siedzo i hlejo do pierwszej w nocy licząc na cud 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie !!!! to jest mój przepis  :angry:  :angry:  wygadałem sie tydzień temu i teraz fszyscy siedzo i hlejo do pierwszej w nocy licząc na cud 

Mnie to nie wychodzi :angry: Może ja niewłaściwe piwo piję? :huh::D  :D  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.