Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Pysio. rzeczywiście skromnie, z tą beczką to już w ogóle :D

 

A wracając do pokazanych wcześniej. Gwiazda w takim stanie, tylko Kris mógł wynaleźć coś takiego, uszata też jest genialna, a Kopernika z motylkiem jeszcze nie widziałem :) Rybak, świetny ten Cornavin.

 

Gratuluję wszystkim świetnych nabytków, u mnie niestety ostatnio słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę związane ręce bo zielone w fajnym stanie nie trafiają się codzień.A Mercedesów nie ma gdzie na naszym forum wstawiać. Ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Strzałka!

 

37047943006800704483.jpg

 

no to strzałka! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jest problem ze startem, ale jak się klepnie to czasem startuje. Zeruje idealnie. Nie ruszam już jej jednak przed przeglądem. Nie chcę czegoś spieprzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława i Wostok pokazywane ale w Sławie zmieniłem szkło - dzięki Krzysztof :) a Wosto wrócił po serwisie :)

 

img-20160124-131703.jpg
 
img-20160124-110241.jpg
 
Zwykły budzik 
img-20160124-110045.jpg
 
 
 
Zwykły K-43 z 1939
img-20160124-105529.jpg
 
img-20160124-105831.jpg
 
Naręczny K-43.......
img-20160124-111133.jpg
 
....niby zwykły ale jak się dobrze przyjrzeć  :P
img-20160123-124315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek, nie poniosło Cię za bardzo? A tak poważnie, to jakbyś kiedyś sprzedawał jakiegoś K coś tam, to daj znać. A no i bym zapomniał, zazdrość mnie zeżarła, szczególnie ta Sława automatyczna mi się widzi. Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 5Z razem z bratem  :lol:

1943 i 1944r

 

Piękne K43, ostatnimi czasy te modele spać mi nie dają :)

Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Roman rządzi dziś na razie... Piękne nabytki - gratuluje!

BTW i ładnie fotograficznie przedstawione!

To piszę w kontekście propozycji tematu fotograficznego, który się pojawił, a hmmm IMHO powtarza inne tematy. 

Myślę, że właśnie nowe nabytki, własna galeria i ulubione ruski jakie nosimy na co dzień wystarczają do zaprezentowania piękna swoich zegarków. Nie wrzucajmy tu zdjęć uwalanych trupów, zdjęć z alle czy bez obrazów byle jakich jakościowo.

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fajne zdjęcia aż miło popatrzeć :) A zegarki cudowne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii fotografii to sobie nie zartujcie ze mnie. Staram się tylko jakieś tło dołożyć żeby ukryć słabą jakość zdjęć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman rządzi dziś na razie... Piękne nabytki - gratuluje!

BTW i ładnie fotograficznie przedstawione!

To piszę w kontekście propozycji tematu fotograficznego, który się pojawił, a hmmm IMHO powtarza inne tematy. 

Myślę, że właśnie nowe nabytki, własna galeria i ulubione ruski jakie nosimy na co dzień wystarczają do zaprezentowania piękna swoich zegarków. Nie wrzucajmy tu zdjęć uwalanych trupów, zdjęć z alle czy bez obrazów byle jakich jakościowo.

Tak, jestem za, a nawet już o tym pisałem. Nie wszystko co się kupi nadaje się do wrzucania tutaj. Choć większość kolegów o tym wie i chwała im za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman rządzi dziś na razie... Piękne nabytki - gratuluje!

BTW i ładnie fotograficznie przedstawione!

To piszę w kontekście propozycji tematu fotograficznego, który się pojawił, a hmmm IMHO powtarza inne tematy. 

Myślę, że właśnie nowe nabytki, własna galeria i ulubione ruski jakie nosimy na co dzień wystarczają do zaprezentowania piękna swoich zegarków. Nie wrzucajmy tu zdjęć uwalanych trupów, zdjęć z alle czy bez obrazów byle jakich jakościowo.

Mnie denerwuje jak ktoś wrzuca zdjęcia zaraz po zakupie. Zegarek zrysowany, przez szkło prawie nic nie widać, jakąś kiłą pokryty. Fuj!

Szanujmy się i pokazujmy zegarki po spa, a nie jakieś syf prosto z bazaru :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie ale to jest temat "Nowe nabytki" i bez względu na to co kto kupił to może to tutaj pokazać o ile to jest zegarek :)

Co najwyżej możemy mieć nadzieję że zdjęcia będą czytelne.

 

Edycja

O tych zaglonionych nie wspominam bo to wiadomo - jakieś poczucie zwykłej przyzwoitości zachowajmy.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.