Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

W sumie to bardziej interesują mnie wskazówki, jaki krój był w niej stosowany. Tarcza sama w sobie bardzo mi się spodobała, nietypowy krój cyfr więc nawet jeśli to jest warszawska to nie jest problem.  :D Chociaż warto wiedzieć dla samego siebie. 

 

Po małym spa leżakowanie.  ;)

83bcbe53114e.jpg

 

Zegarmistrz chyba się na mnie nie pogniewa jak mu je w takim stanie przyniosę.  :huh:

 

Edit1: Tak jeszcze z ciekawości spytam. Tarcze wrszawskie były kopiami oryginalnych tarcz czy też występowała w nich "radosna tfurczość"?

 

Edit2: Wygląda na to że to jest tarcza warszawska. W każdym razie bardzo duże prawdopodobieństwo. Znalazłem na forum takie coś. Te cyfry są jakieś znajome.  :lol:

atlantic1.jpg

Brakuje tylko potwierdzenia/zaprzeczenia kogoś kto dobrze zna temat.

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Tarcza warszawska na 1000% a może i więcej :D

Czekałem na Ten wpis.  Widziałem taką u Ciebie w kolekcji.  :D  A nie wiecie skąd się wziął ten wzór cyfr? Co było pierwowzorem? 

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie sowieccy plastycy/projektanci podpatrzyli u śwajcarów :)

 

Mnie tej krój cyfr kojarzy się ze stolicznym

post-54348-0-42183400-1459862332.png

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... Tutaj mam małą prośbę. Czy ktoś wie jakie powinny być w tej wskazówki. Ciężko coś znaleźć więcej na jej temat.

 

Powinny być takie. Tzn takiego kroju, jeśli warszawskie, to mosiężne, płaskie bez przełamania po środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przybył budzik :D
post-46446-0-39687800-1459869791.jpg

 

i dołączył do rodzeństwa w tej samej budzie :D

post-46446-0-45303500-1459869871.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem go wcześniej, ale pokażę jeszcze raz. Tym razem po SPA :)0319b3dffe3819ce0ffa44f1fa4986d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

@cofer coś w tym jest.  :D  Faktycznie wyglądają jak by ze Stoliczbym z jednego kroju były robione.

 

@Yakovlev dzięki.

 

 

Jednak opłacało się zaryzykować. Zmasakrowane było tylko szkło chroniąc to co pod nim.  :D

3b3cc2c47807.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednak opłacało się zaryzykować. Zmasakrowane było tylko szkło chroniąc to co pod

Piękna tarcza gratuluję zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cofer coś w tym jest.  :D  Faktycznie wyglądają jak by ze Stoliczbym z jednego kroju były robione.

 

@Yakovlev dzięki.

 

 

Jednak opłacało się zaryzykować. Zmasakrowane było tylko szkło chroniąc to co pod nim.  :D

 

Super są te Pobiedy! Jeszcze z jasną tarczą i będziesz miał komplet!Gratuluję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie kupowałem, więc i pokazać nie bardzo było co ;) Za to dziś mogę się pochwalić piękną sztuką w stanie NOS  :wub:

post-60883-0-63778900-1459881140_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Gekoniasty, Qba dzięki panowie. Qba o jaką jasną Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream - wracasz w dobrym stylu ;). Bardzo lubię ten zegarek :).

 

Dzięki :) Też go bardzo lubię, więc po sprzedaży poprzedniego, zatęskniłem i zapolowałem na kolejnego ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie kupowałem, więc i pokazać nie bardzo było co ;) Za to dziś mogę się pochwalić piękną sztuką w stanie NOS  :wub:

attachicon.gifthumb_IMG_2824_1024.jpg

Super!Czyżby to ta, co tak szybko zniknęła z All... :) Gratuluję!

:D

Gekoniasty, Qba dzięki panowie. Qba o jaką jasną Ci chodzi?

Była odmiana tej tarczy w kolorze miedzianym i białym:

Moja biała jest taka:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54037-reanimacja-ponowne-narodziny-czyli-zegarki-przed-i-po-odpicowaniu/page-24?do=findComment&comment=1508621

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Super!Czyżby to ta, co tak szybko zniknęła z All... :) Gratuluję!

:D

Była odmiana tej tarczy w kolorze miedzianym i białym:

Moja biała jest taka:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54037-reanimacja-ponowne-narodziny-czyli-zegarki-przed-i-po-odpicowaniu/page-24?do=findComment&comment=1508621

:)

Twoja super wygląda. :wub:  Nawet nie wiedziałem że to siostra miedzianki. Teraz już wiem o co chodzi. Sam od dawna na taką poluję w jak najlepszym stanie. Niestety już się nauczyłem że w rosyjskich zegarkach możesz zrobić wszystko, ale jeżeli tarcza jest zniszczona to już kaplica. Trzeba szukać drugiej w jak najlepszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!Czyżby to ta, co tak szybko zniknęła z All... :) Gratuluję!

 

 

Tak, to ta :D Dzięki.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ta :D Dzięki.

A myślałem, że masz jakieś dojścia, bo kiedyś kupiłem taka od Ciebie:) ja swoją nadal mam, chuham i dmucham, bo jest naprawdę ładna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawno nic nie kupowałem, więc i pokazać nie bardzo było co ;) Za to dziś mogę się pochwalić piękną sztuką w stanie NOS :wub:

 

Artur, piękna sztuka. Wrzuć ją do forumowego spisu Amfibii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę Pobiedą. Udało mi się zdobyć model de lux :) Całkowity oryginał, Tarcza niestety mocno przyciemniała i pękniete szkło. Kupiony jako nie sprawny, ale mała korekta osadzenia balansu i śmiga jak nowo-narodzony. Koronka i koperta w bardzo fajnym stanie :) Moze kiedyś trafię tarczę do niego 

 

4787398_IMG_3522.JPG

 

4787397_IMG_3523.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, piękna sztuka. Wrzuć ją do forumowego spisu Amfibii

 

Dzięki, Marcinie :) Do spisu nie wrzucę, bo zaglądałem tam przed chwilą i chyba ze spisu zrobił się temat dyskusyjny o wszystkim ;) 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

To ja też się pochwalę Pobiedą. Udało mi się zdobyć model de lux :) Całkowity oryginał, Tarcza niestety mocno przyciemniała i pękniete szkło. Kupiony jako nie sprawny, ale mała korekta osadzenia balansu i śmiga jak nowo-narodzony. Koronka i koperta w bardzo fajnym stanie :) Moze kiedyś trafię tarczę do niego 

 

Szkiełko to nie problem. Nowe można już dostać za 10 zł. Tarcza ma swój urok.  ;)  Za to werk, koperta i koronka bardzo ładne. Gratuluję.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.