Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Znacznie skromniej niż u chłopaków wcześniej, ale coś tam wpadło.

To jest zawsze dobry zakup. No i stan ładny. Super :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciąg dalszy Komandirów, Wostoków i innych

 

Może nie NOS ale długo jej szukałem . Czajka z kolarzem do kompletu sportowych Czajek

post-26962-0-80172300-1502384405_thumb.jpg

 

A teraz już NOS-y czy tez bardziej stany szufladowe

Rzadki okolicznościowy Komandirski Zakaz MO

 

post-26962-0-46366700-1502384495_thumb.jpg

 

Wostok z koniem

 

post-26962-0-00736300-1502384518_thumb.jpg

 

I jeszcze jeden Wostok z koniem ale w innej wersji kolorystycznej. Nawet nie wiedziałem że jest taka wersja.

 

post-26962-0-91740200-1502384568_thumb.jpg

 

I oczywiście  CDN :)


Aпатиты to według wikipedii 4 miasto pod względem wielkości za północnym kołem podbiegunowym. Leży w obwodzie murmańskim. Natomiast Апатитстрой to firma, której pracownicy budowali od podstaw to miasto (tyle udało mi się znaleźć w necie). Obecnie w mieście działa firma budowlana Апатитстрой zarejestrowana w 2002 roku, ale nie udało mi się znaleźć informacji czy to została przekształcona firma państwowa w prywatną, czy też powstała zupełnie nowa a zbieżność nazw jest przypadkowa (lub nie :) ).

 

 

Dzieki kol. zazim :)

 

Wg. sugestii Romana wrzuce wszystkie zdjecia okolicznościowców do wątku o nich. Wrzuce również Twoje powyższe "znalezisko".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...

I jeszcze jeden Wostok z koniem ale w innej wersji kolorystycznej. Nawet nie wiedziałem że jest taka wersja.

Panie, no co Pan? Żeś Pan wie wiedział, że jest Karino w negatywie?

 

Spójrz na głowę konia, a dopiero później na kolor tarczy ;)

Zapomniałem pogratulować :)

 

GRATULUJĘ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Pogratulować Krisowi ;) Zarąbiste są -_-

A do mnie dziś listonosz zapukał :)

No i wpier... się należy ;)  Gratuluję !

Muszę zapolować na poważnie na jakąś Unitrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Krzysztof, zaszalałeś; chyba paletę nosów wykopałeś. :)

Grzesiu UNITRA cacuszko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris2 czym Ty się zajmiesz jak już nie będziesz miał co kupić? Świetne te zegarki :) gratki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za dobre słowo.

 

No Krzysztof, zaszalałeś; chyba paletę nosów wykopałeś. :)
Grzesiu UNITRA cacuszko :D

Paletę to nie ale chyba z półtora :D

 

 

Kris2 czym Ty się zajmiesz jak już nie będziesz miał co kupić? Świetne te zegarki :) gratki!

 

Miałem taki dylemat 12 może 14 lat temu jak zaczynałem brać się za ruskie. Myślałem że uporam się za 3 może 4 lata.  Zbieram te ruskie i zbieram i końca nie widać.

Tak że chyba nie ma takiej możliwości i chyba nie ma takiej osoby na świecie która ma wszystkie ruskie :(   W takim razie jest co gonić ;)

 

Edit.  Tak na koniec to jeszcze jeden dzisiaj

 

post-26962-0-12941600-1502395241_thumb.jpg

Edytowane przez Kris2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, z tym zbieractwem to jest jednak niewielki problem. Przynajmiej u mnie, bo nie sprzedaję zegarków. W związku z tym, że ostatnio było ciut ciut ( :) ) więcej zakupów, dostałem od żonci rozkaz (!!!!!) podsumowania wszystkich wydatków. Jako, że ewidencjonuję zakupy, szybki ciach w excelu i zonk. Kurcze, nie spodziewałem się, że jest to taka kwota.

Ale z tym to chyba wszyscy tutaj mamy ten problem.

Tylko sam sie zastanawiam jak to u mnie będzie, jeśli nie potrafię się przekonać do sprzedaży :( Taki kryzys zbieracza


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośmielając się skomentować dzisiejsze " wyczyny" Krzysztofa na usta ciśnie się jedno - SZOK I NIEDOWIERZANIE :) A teraz trochę prywaty - Krzysztof dzięki, że mnie tym " ZARAZIŁEŚ". Pozdrawiam znad morza :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, z tym zbieractwem to jest jednak niewielki problem. Przynajmiej u mnie, bo nie sprzedaję zegarków. W związku z tym, że ostatnio było ciut ciut ( :) ) więcej zakupów, dostałem od żonci rozkaz (!!!!!) podsumowania wszystkich wydatków. Jako, że ewidencjonuję zakupy, szybki ciach w excelu i zonk. Kurcze, nie spodziewałem się, że jest to taka kwota.

Ale z tym to chyba wszyscy tutaj mamy ten problem.

Tylko sam sie zastanawiam jak to u mnie będzie, jeśli nie potrafię się przekonać do sprzedaży :( Taki kryzys zbieracza

Dlatego najlepiej nie prowadzić ewidencji :)

Jest temat http://zegarkiclub.pl/forum/topic/136300-kryzys-zbieracza/?hl=%2Bkryzys+%2Bzbieracza

Twój przypadek jest może nie klasyczny ale mam podobnie. Rzadko coś sprzedaję a jak już coś wystawie to raczej dla uspokojenia sumienia niż dla uzupełnienia braków w portfelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, nawet nie wiedziałem, że był czarny budzik Poljota! Krzysztof, piękny zegarek, jeszcze NOS. (Btw. dzięki za przesyłkę, już nie chciałem Ci głowy na prv zawracać).

 

Rzadko coś sprzedaję a jak już coś wystawie to raczej dla uspokojenia sumienia niż dla uzupełnienia braków w portfelu :)

Patrząc na Wasze zegarki i wyobrażając sobie stawki za nie, to myślę, że sumienie to Wy już dawno straciliście chłopaki.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły 3133 ale banan na gębie jest jak przyjdzie poczta, otwierasz a tu taki piękny stan! :):rolleyes::wub:  Raczej nienoszony :D

Werk datowany :)

 

post-49869-0-54743900-1502441115_thumb.jpg post-49869-0-40958500-1502441122_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.