Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega to potrafi pocieszyć... Nie dysponuję jeszcze taką wiedzą aby mieć 100% pewności. Podpowiedz, albo podaj jakiś link. Mam sporo kopert, w których są 2209 i łucze. Coś na pewno dobiorę aby było wzorcowo. tylko poproszę jakieś wskazówki :D

Mówisz masz ....

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216

 

Można przyjąć że gdzie masz wskazówkę sekundową złoconą powinna być złocona koperta. Więc kopert potrzebujesz   więcej . Posiadasz tarcze z pierwszych wypustów więc zlocone koperty Au5 będą nieprawidłowe tylko Au20.

 

Ot stary przewał cwaników sprzedających zegarki... Stara koperta Au20 do kwasu ( zysk ok. 70 -100 zł.) , tarczę z mech. wkładamy do chromowanej ( czasami z kwarca pomimo że nie pasuje) i goni się taki zegarek nieświadomym ... taki recykling <_< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpujaca odpowiedź. 

Nie jest łatwo kupić fioletową tarczę w złoconaj kopercie. Najłatwiej kupić samą tarczę z mechanizmem. Zapewne z tych powodów, które podajesz.

Mam trochę kopert, więc cos dobiorę. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy tym bardziej, że to mój pierwszy kirow.

Edytowane przez terk74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kama bardzo ładna.

Mój nowy nabytek.

 

post-68064-0-57734200-1528025632_thumb.jpg

post-68064-0-72986900-1528025684_thumb.jpg

 

W sumie zebrała się taka mikro subkolekcja :)

post-68064-0-90971300-1528025722_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetny kolor, zegarek dobrze wygląda, no i ten datownik. Inne wersje kolorystyczne też były np. zielony?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie pamiętam, ale Roman chyba miał wszystkie wersje poza jedną więc pewnie się wypowie w tej sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jakaś mało przeze mnie widziana Lira się trafiła. Malutką dameczkę mam a to ciut większa kostka.

 

b49d4f67abcddcb677b7a61b29b232a1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jakaś mało przeze mnie widziana Lira się trafiła. Malutką dameczkę mam a to ciut większa kostka.

 

 

 

Dla mnie rewelacyjny projekt tarczy,  poprzez charakterystyczny układ indeksów, mam taki sam w damskiej Czajce.

W jakiejś znanej wytwórni zegarków w Związku Radzieckim, duży zegar z takim układem indeksów wisiał na elewacji.

Jaki ma wymiar ten zegarek bez koronki?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie pamiętam, ale Roman chyba miał wszystkie wersje poza jedną więc pewnie się wypowie w tej sprawie :)

Wszystkich nie mam niestety ale może kiedyś :)

Na pewno była jeszcze wersja bordowa (tylko nie wiem czy nie powinna być w złoconej kopercie)

 

imag1822.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się patrze na te Rakiety to przypominają trochę Slavy, tylko w Rakietach szersza data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i z węższą, niestety rzadkie i drogie :(

 

Edycja

Ciekawa Lira Grzegorz.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazowki nie takie, proste,cieniutkie powinny byc, jak indeksy. Sekundnik z grotem.

 

U Ciebie cos mi minutowa podejrzanie wyglada, jakby krzywo zalozona albo wygieta. Koncowka prawie albo dotyka tarczy.

 

Ale jak wszystko od kirowca to przynajmiej w przyszlosci czesci nie bedziesz szukac.

Edytowane przez MamCzas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba dawaj do działu "jak odpicowałeś swojego ruska" i będzie git!

Edytowane przez cecon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazowki nie takie, proste,cieniutkie powinny byc, jak indeksy. Sekundnik z grotem.

 

U Ciebie cos mi minutowa podejrzanie wyglada, jakby krzywo zalozona albo wygieta. Koncowka prawie albo dotyka tarczy.

 

Ale jak wszystko od kirowca to przynajmiej w przyszlosci czesci nie bedziesz szukac.

Miał być składak dlatego odbiegał od normy ale ok. Znalazłem wskaźniki 4f80fa8afdb919f72c2196875da18158.jpg

 

Wydeptane mi5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.