Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Piękny zegarek, osiągnąłeś swój cel i co ty teraz będziesz robił??  ;)

Gratuluję :)

18 godzin temu, Kirov57 napisał:

Czarne tarczę ciężko sfotografować, zwłaszcza przez szkło. Dołączyłem też poniżej dwa zdjęcia z mojego archiwum, są lepsze i egzemplarze w lepszym stanie.

Ps. Chyba trzeba będzie wstawić wskazówki jak w drugim rodzaju czarnej Moskwy?

Dzięki za fotki. Zegareczek jest OBŁĘDNY ?

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

Posted (edited)
41 minut temu, kchrapek napisał:

Świetny ten Poljot, miałem już dwa razy i dwa razy sprzedałem. Błąd. Ewidentnie trzeba szukać trzeciego :)

Dziękuję. Kupując go inspirowałem się tym drugim, którego sprzedałeś forumowemu koledze.:D

Tarcza w tym zegarku jeśli jest w ładnym stanie i nie odbarwiona, to pokazuje piękno tego zegarka.

Edited by pabloo_

Posted (edited)
5 godzin temu, Enkil napisał:

Piękny zegarek, osiągnąłeś swój cel i co ty teraz będziesz robił??  ;)

Gratuluję :)

Polował na kopertę do szachownicy ?

IMG_20200508_193415.jpg

Edited by Kirov57

Posted (edited)
7 godzin temu, pabloo_ napisał:

Taki Poljot

Fajnie mu na tym Nato. Muszę do swojego coś poszukać bo bransa mnie denerwuje.

Edited by jazzualdo

7 godzin temu, pabloo_ napisał:

Taki Poljot

Świetna jest ta tarcza, kojarzy mi się bardziej stylistycznie ze szwajcarami niż z radzieckimi zegarkami

1 godzinę temu, jazzualdo napisał:

Fajnie mu na tym Nato. Muszę do swojego coś poszukać bo bransa mnie denerwuje.

Poprzedni właściciel też mi go podesłał na oryginalnej bransolecie Poljota, ale od razu ją zdjąłem bo bransoleta ma ostre zakończenie i w jednym miejscu niszczyła by kopertę.

Godzinę temu, Kirov57 napisał:

Świetna jest ta tarcza, kojarzy mi się bardziej stylistycznie ze szwajcarami niż z radzieckimi zegarkami

Tak tarcza jeśli jest w ładnym stanie to 'robi robotę'.  Choć to nie takie oczywiste, bo tarcza ta ma tendencje do odbarwień.

Radzieckie bransolety oprócz funkcji pilnika miały też funkcję depilatora, przynajmniej niektóre :) Dobry pasek rządzi

Nie wiem, czym Wy się tak emocjonujecie. U mroatmana takiej nie ma, znaczy że takiej nie było, a to jakiś składak :D Swoją drogą wisi na eBay radosna twórczość jakiegoś Ukraińca:

596051615_Zrzutekranu2020-05-10o20_47_33.png.9fe96d255fec7b3138a80eba2390ac3e.png

Prawie mu się udało ;)

W dniu 7.05.2020 o 12:19, rk7000 napisał:

Piękna Moskwa :) 

Gratuluję Łukasz :)

49 minut temu, renqien napisał:

Nie wiem, czym Wy się tak emocjonujecie. U mroatmana takiej nie ma, znaczy że takiej nie było, a to jakiś składak :D Swoją drogą wisi na eBay radosna twórczość jakiegoś Ukraińca:

Prawie mu się udało ;)

Ooo a droga ta twórczość jest :) bo chętnie kupię na części. Poratuj linkiem:)

Edit: już mam, drogi artysta oj drogi?

4 minuty temu, renqien napisał:

Zobacz, koperta foreign, punce jak ostatnio w Poljocie kolegi Miroslavo w dziale rzadkie okazy. Hmmm... Tarcza rzadka z logiem fabryki w świetnym stanie... Już nie jest do końca abstrakcyjnie drogo jak wie się co się kupuje i po co. Koperta kojarzy mi się z Radugą na 22j precyzyjną.

No właśnie tak to już jest, że czasem wydaje się drogo, ale jak jesteś na ukończeniu jakiegoś projektu, poświęciłeś temu ileś czasu i wreszcie jest brakujący element, to cena przestaje być straszna. Z resztą za to lubię "ruski", że tutaj nawet drogi składak na części składowe jakiegoś rzadkiego zegarka nie jest niemożliwy do kupienia. No chyba, że szukasz rzadszej koperty do Strieły... :D Wiem, bo szukam i robi się coraz drożej i trudniej. Nie wiem, ubywa tych zegarków jakby je żarli na zakąskę.

11 minut temu, Kirov57 napisał:

Zobacz, koperta foreign, punce jak ostatnio w Poljocie kolegi Miroslavo w dziale rzadkie okazy. Hmmm... Tarcza rzadka z logiem fabryki w świetnym stanie... Już nie jest do końca abstrakcyjnie drogo jak wie się co się kupuje i po co. Koperta kojarzy mi się z Radugą na 22j precyzyjną.

Tym razem jest u Mroatmana :)

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/poljot?lightbox=dataItem-jhq7owoc

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/poljot?lightbox=dataItem-jhqbxzdz

Posted (edited)
14 minut temu, renqien napisał:

U nas ma dokładnie taką kolega Zbylak 

Dostałem ją w gratisue od Krzysztofa do czarnej na przekładkę werku, więc mam, troszkę przybrudzona jest ale jest ?

22 minuty temu, kchrapek napisał:

Ja miałem takie skojarzenie z głębi pamięci, ale to nie to :)https://zegarkiclub.pl/forum/topic/109237-najrzadsze-okazy/?do=findComment&comment=1368126

Edited by Kirov57

8 minut temu, kchrapek napisał:

Taką właśnie mam :)

Tak, w pięknym stanie. Druga wersja jak w tym składaku z eBaya ma dodatkowo sygnaturę fabryki na tarczy. Wiem, to już zboczenie, jak grubości indeksów i odcienie koloru w zielonych i czerwonych Poljotach 17 j ?

Krzysiek, taka mała dygresja... mam zwyczaj nakręcać swoje zegarki, żeby nie stały bezczynnie i tak sobie myślę, że Ci współczuję :D

3 minuty temu, renqien napisał:

Krzysiek, taka mała dygresja... mam zwyczaj nakręcać swoje zegarki, żeby nie stały bezczynnie i tak sobie myślę, że Ci współczuję :D

Raz na kwartał lub pół roku dwa wieczory i odciski na palcach :)

Raz na kwartał lub pół roku dwa wieczory i odciski na palcach
Ale wiesz ze na aliexpress mozesz sobie sprwwic takie urzadzonko i dzieki niemu nie bedziesz mial odciskow

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka