Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Dzięki. Ta giloszowana tarcza długo mi chodziła po głowie. Cieszy, bo stan piękny, a i zegarek specjalnie drogi nie był.

Tak mnie jakoś na giloszowane naszło, to jeszcze 1  fotka?

p1.thumb.jpg.27833f958635bbda272d40eb9724c006.jpg

Edited by Mislavo

Lubimy takie maluchy :D Co prawda chciałem Moskwę z giloszem, ale taka też mi odpowiada :)

DSC_0486.thumb.JPG.a664467a4b00b531fc2bcdcabd791021.JPG

Edited by JanekTheFizyk

Moskwa - zazdro! Też szukam takiej...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki, adrenalina skoczyła, gdy ja wypatrzyłem, a teraz już tylko serotonina :D Swoją drogą, jaki to poziom limitacji, ile ich zrobiono na te igrzyska?

Piękny ten Wostok Panie zpoprzedniej strony.. ughh zazdro ;) 

Giloszowane super! Ałmaz, jestem ciekaw czy taki fajny jest na żywo.. 

Maluszki też ładne, ta Moskwa to faktycznie chyba jakaś "rare"? :D 

Taaaka pobieda :)

IMG_20200504_123736.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

W dniu 2.05.2020 o 19:10, Mislavo napisał:

Dłuuuugo go szukałem. Jak już prawie zwątpiłem, to w końcu się udało ?imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

Sztos. 

22 godziny temu, JanekTheFizyk napisał:

Lubimy takie maluchy :D Co prawda chciałem Moskwę z giloszem, ale taka też mi odpowiada :)

Każdy zasługuje na uwagę, choćby Uran, którego zwykliśmy nie doceniać. Moskwa fantastyczna, piękny strzał.

22 minuty temu, Mawis napisał:

Taaaka pobieda :)

Fajna Pobieda. :) 

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Ja ostatnio niczego innego niż noworuskie amfibie nie noszę. Kupiłem sobie 4 sztuki dla rotacji i jest elegancko (090, 710, 120 i 060) :D Bardzo wdzięczne zegareczki

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Witam,

Muszę się pożalić ostatnio nabyłam piękny zegarek Raketa

obraz.png.965b03a78ab84d7f5b7bfd4855838a32.png

A dzisiaj otrzymałam przesyłkę z poczty z wrakiem zegarka, załamałam się a był taki piękny niestety już nie do odratowania koperta z przesyłką zmasakrowana  szybka zgnieciona, metalowa tarcza pogięta.....

kkk.jpg

aaa.jpg

bbb.jpg

No przypadkowo to wręcz niemożliwe żeby to zrobić,  pierwszy raz mi się zdarzyło a kupowałam już nie raz zegarki dostarczane przez pocztę

Ta nieszczęsna koperta - różnica między listem gabaryt B a paczką plus to chyba 3zł a można spakować już w karton - no ale to zawsze 3 zeta w kieszeni. 

Warto dopłacić sprzedawcy za paczkę i poprosić o takie pakowanie 

O matko, jak to możliwe? Zapakowany był w kopertę? Przecież to wygląda, jakby ktoś specjalnie go tak zmasakrował. Opakowanie nosiło ślady ingerencji?

Piękna tarcza niestety już bezpowrotnie zniszczona, koperta w której przyszło była nietknięta jedynie ten ślad który widać na zdjęciu

Piękna tarcza niestety już bezpowrotnie zniszczona, koperta w której przyszło była nietknięta jedynie ten ślad który widać na zdjęciu

Jeśli sama koperta bez dodatkowego zabezpieczenia zegarka to reklamuj u sprzedawcy. Sam sprzedaję trochę i mnóstwo (setki) zegarków poszło w kopertach, ale ja zegarek dodatkowo owijam w piankę która naprawdę dobrze go zabezpiecza. Śmiem twierdzić że nadepnięcie nic by nie zrobiło, no chyba że celowe z całej siły. NIGDY nie zdarzyło mi się żeby zegarek dotarł uszkodzony. Więc tu najprawdopodobniej niezabezpieczenie zegarka spotkało się z czyjąś złośliwością. A co do kopert to sam otrzymałem kilka razy zegarek wrzucony luzem do zwykłej koperty...

był w kopercie i w karton zawinięty i oklejony taśmą

2 minuty temu, kchrapek napisał:

Jeśli sama koperta bez dodatkowego zabezpieczenia zegarka to reklamuj u sprzedawcy. Sam sprzedaję trochę i mnóstwo (setki) zegarków poszło w kopertach, ale ja zegarek dodatkowo owijam w piankę która naprawdę dobrze go zabezpiecza. Śmiem twierdzić że nadepnięcie nic by nie zrobiło, no chyba że celowe z całej siły. NIGDY nie zdarzyło mi się żeby zegarek dotarł uszkodzony. Więc tu najprawdopodobniej niezabezpieczenie zegarka spotkało się z czyjąś złośliwością. A co do kopert to sam otrzymałem kilka razy zegarek wrzucony luzem do zwykłej koperty...

A jakie zegarki sprzedajesz

2 minuty temu, kchrapek napisał:

A jakie zegarki sprzedajesz

Zegarek wygląd na zniszczony przed zapakowaniem, na poczcie nikt nie ma czasu żeby znęcać się nad czyimś listem czy paczką, ja sam wysyłam zegarki w bąbelkowych kopertach, ale prócz tego są tak zapakowane że nawet bomba atomowa im nie może zaszkodzić.