Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pabloo_

Użytkownik
 • Content Count

  619
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

346 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. Potwierdzam. Kiedyś jak kupiłem zegarek u tego Pana również miałem przydługą rozmowę telefoniczną o zakupionym zegarku. Proszę link tamtej aukcji: https://allegro.pl/oferta/staowy-poljot-de-luxe-rzadki-z-lat-60-swietny-stan-11419034704 Zegarka z tamtej oferty po prostu nikt nie kupił.Sprzedający sam zakończył aukcję przed czasem. Można się rozejść.
 2. W allegro lokalnie to nawet jeśli ktoś sam swój przedmiot podbija i sam 'wygrał' swoją aukcję to nie musi się przejmować. Prowizja jest dopiero naliczana po deklaracji chęci zakupu/zrobieniu przelewu, a nie zaraz po zakończeniu aukcji. Idealne rozwiązanie dla naciągaczy i holowników. Podstawa przy zakupach to nie napalać się i na chłodno podchodzić do zakupu. Wiem czasem się nie da. Czasami trzeba mieć zwyczajnie szczęście i trochę intuicji. Ostatnio mało kupuję i nic nie pokazuję w temacie Nowe nabytki, ale to nie znaczy że kompletnie nic nie kupuję. Takiego stalowego Poljota udało mi się zakupić na ebay'u. Jak widać szkło pęknięte, w opisie było że mechanizm nie sprawny. Bardzo odstraszający zegarek Po dotarciu okazało się, że zegarek sprawny, jedynie szkło wymagało wymiany. I tak za ~160zł jestem w posiadaniu tego fajnego zegarka Screen Shot z aukcji, nie jestem w stanie zrobić mu teraz aktualnego zdjęcia.
 3. Po prostu chce wyciągnąć jak najwięcej. Jeśli nie odbierasz osobiście tylko ktoś Ci robi przysługę ja bym odpuścił. Na miejscu może się okazać, że ktoś jej jednak daje 400zł i trzeba jeszcze dołożyć. Szkoda czasu Twojego i osoby odbierającej. ''Pazerność jest tą cechą u ludzi, na którą zawsze można liczyć''.
 4. Takie moje luźne spostrzeżenie na temat tej Volgi. Na dole tarczy trzy gwiazdki, nad napisem Volga jakiś znaczek. Komuś to coś przypomina? Bo mi to przypomina zegarki Orient
 5. Tak wiem lubi się odbarwiać. Zegarek ten noszę sporadycznie, tzn bardzo rzadko. Wyjęty z pudełka pierwszy raz od roku czasu
 6. Dzisiaj taki Poljot. Bardzo wygodny zegarek do noszenia.
 7. Nie kupuję dużo, raczej skupiam się na rzadszych zegarkach bo tylko takie mnie cieszą i mogą wzbogacić mój zbiór. Już dawno doszedłem do wniosku, że to nie ilość zegarków świadczy o jakości zbioru. Na str. 720 w dziale "RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH masz link do aukcji. Dlatego napisałem o tym, że pojawił się link do aukcji i każdy może sobie ocenić czy to dla niego okazja czy nie.
 8. Slava 32 Jewels Zegarek posiadam już jakiś czas, ale jeszcze go nie prezentowałem. Link do aukcji allegro, podesłał w innym temacie jeden z forumowych kolegów więc każdy może sobie ocenić czy warto było kupić czy też nie.
 9. Rakieta Duża linia myślę, że warto. https://allegro.pl/oferta/rakieta-2609ha-zegarek-radziecki-19-kamieni-10863288421
 10. Gdybym nie miał sam bym kliknął kup teraz. Portale ogłoszeniowe przeglądałem dopiero po południu, ale sugerując się olx'em gdzie też był wystawiony to był w sprzedaży jakieś kilka godzin. Gdy wstawiłem link na forum to już poszło bardzo szybko
 11. Nie chcę być niemiły, ale w pierwszych trzech słowach sam sobie odpowiadasz...
 12. Kolejna nowość. Wostok z rzadszą tarczą
 13. De Luxe Automat do zadbania https://allegro.pl/oferta/zegarek-poljot-de-luxe-29-kamieni-zlocony-10842253719
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.