Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pabloo_

Użytkownik
 • Content Count

  552
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

189 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Dzięki Panowie za polubienia i miłe komentarze Faktycznie na żywo wygląda jeszcze ładniej , na zdjęciu widać jakieś paprochy. Edit. Wisiała na olx chyba z dwa tygodnie, nikt nie chciał to kupiłem
 2. Kolejny z nowo zakupionych zegarków. Rakieta World Time
 3. Koperty w prezentowanych zegarkach są prawidłowe. Jeśli jest stare logo Łucz'a ( takie jak w prezentowanych zegarkach) to taki typ koperty jest prawidłowy. Jeśli jest nowsze logo Łucz'a to prawidłowa jest koperta z kanciatymi uszami. ps. Taka koperta byłaby prawidłowa w De Luxie jaki zaprezentowałeś w Nowych Nabytkach...
 4. Tak jak już jeden z kolegów wspomniał koperta w tym zegarku jest z Łucza. W składaczku wszystko jest możliwe
 5. Taki stalowy De Lux się trafił. Tarcza nie jest idealna, ale zegarek nietuzinkowy więc zdecydowałem się pokazać. Taką małą ciekawostką jest tutaj bransoleta sygnowana napisem Sekonda. Z takimi bransoletami zegarki te są w katalogach.
 6. W razie wątpliwości polecam zerknąć do katalogu. Tam jest wszystko czarno na białym, jaka tarcza ma być do stalowej koperty. Zresztą srebrny De Lux (stalowy) w oryginale ma zupełnie inną kopertę niż podróbki które tylko udają stalowe a mają chromowane koperty od Łucza. Prawidłowa stalowa koperta Poljota Chromowana koperta Łucza, która jest stosowana jako niby stalowa w składakach.
 7. No więc wychodzi na to, że tylko ja podjąłem rozmowę we właściwym temacie
 8. yyyy Naprawdę tyle warte są teraz lodówki? https://allegro.pl/oferta/52-unikat-nowa-slava-lodowka-nr-1-cudo-od-1-zl-9843557512
 9. Kupię tarczę do takiego stalowego Poljota de Luxa Może być tak jak na zdjęciu Seconda Gdyby przypadkiem ktoś miał proszę o wiadomość.
 10. pabloo_

  Twoja kolekcja!

  Dziękuję za uznanie. Zdecydowałem się na taką skrzyneczkę ponieważ jest przede wszystkim trwała i schludnie to wygląda. A gotowe etui które chciałem kupić jest kiepskiej jakości. Z ciekawości, które widział byś u siebie? Skrzyneczka zakupiona na allegro, bez herbaty. Po prostu pod taką nazwą jest sprzedawana przez handlarzy. Tak to prawda masa ruskich została bezsensownie zniszczona. Wtedy były tanie jak barszcz a złocenie grube. Nawet będąc w tym roku na jednej z giełd słyszałem jak jeden przetapiacz chodził i szukał złoconych kopert z radzieckich zegarków.
 11. pabloo_

  Twoja kolekcja!

  Witam Wszystkich. W dziale 'radzieckim' popularne są drewniane skrzyneczki (pot. herbaciarki) do przechowywania zegarków. Poniżej przykład tego jak ja zaadoptowałem taką skrzyneczkę:
 12. Zainspirowany drewnianymi skrzynkami (herbaciarkami) kolegów, również zakupiłem kilka i zaadoptowałem je do przechowywania zegarków. Ja dodatkowo zdecydowałem się pomalować skrzyneczkę lakierem bezbarwnym. Przez to skrzyneczka jest miła w dotyku i z pewnością nie będzie łapać brudu. Zamiast poduszeczek idealnie sprawdza się otulina do rur Tak to wygląda:
 13. Tutaj dopiero nie zgadzają się kamienie I teraz pytanie czy to fabryczne zestawienie czy składak?
 14. Super!!! Gdybyś kiedyś chciał się podzielić (sprzedać) pustynną burzą to daj znać
 15. Na allegro są takie skrzynki (herbaciarki) już z gotowymi przegrodami ze sklejki. Jaka jest optymalna wysokość skrzyneczki w środku by zegarek zmieścił się swobodnie? Wg moich pomiarów musiało by być ok.8cm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.