Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Znam Twoja fote doskonale :lol: chodzi mi o to ze one (wskazowki) wcale tak topprnie nie wygladaja. I tak sie zastanawialem, czy przypadkiem nie jest tak ze sa oryginalne, ale pozbawione z jakiejjs przyczyny farby :lol:

 

btw. przez Ciebie zachorowalem na granatowego, a teraz juz mi ten z odcieniami pomaranczowego po glowie biega, grr... :D

 

Moje dzisiejsze zakupy (nie wiem czy się opłacały finansowo):

 

Łucz, co prawda kwarcowy ale bardzo mi się spodobał -10,50zł

9deb923df254dd54gen.jpg

 

Rakieta telewizorek- 31zł

91aaaed125d4e028.jpg

 

Co sądzicie czy warto było za tą cenę- niestety nie siedzę w zegarkach radzieckich jeśli chodzi o ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Według mnie Łucza warto, ale podobną rakietę kupiłem ostatni za 10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dyszki to jeszcze dopuszczalna cena za ten model :lol: Do tego jest on w niezłym stanie. Można jeszcze tylko trochę podczyścić kopertę i będzie super :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dyszki to jeszcze dopuszczalna cena za ten model :lol: Do tego jest on w niezłym stanie. Można jeszcze tylko trochę podczyścić kopertę i będzie super :lol:

 

Dzięki tym bardziej że od spodu też jest w niezłym stanie:)

dfd88140985788a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznego kwarcowego Łucza - tuż po kupnie miałem mieszane uczucia ("bo to kwarc..." :lol: ), ale teraz jestem bardzo zadowolony - zegarek "ciągnie" już ponad rok na jednej baterii i prezentuje się rewelacyjnie; wszakże jest on nawet jakiś 1mm cieńszy od swoich mechanicznych braci, a i perłowa tarcza robi niezłe wrażenie. Więc opcja "full de luxe" :lol:

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznego kwarcowego Łucza - tuż po kupnie miałem mieszane uczucia ("bo to kwarc..." :lol: ), ale teraz jestem bardzo zadowolony - zegarek "ciągnie" już ponad rok na jednej baterii i prezentuje się rewelacyjnie; wszakże jest on nawet jakiś 1mm cieńszy od swoich mechanicznych braci, a i perłowa tarcza robi niezłe wrażenie. Więc opcja "full de luxe" :lol:

 

Dziękuję, mnie szczególnie się podobają zegareczki z rzymskimi indeksami, a to dopiero moje początki jeśli chodzi akurat o zegarki rosyjsko-radzieckie, zawsze mnie fascynowały toteż postanowiłem dołączyć je do mojej kolekcji.

 

Jak narazie oczywiście kupiłem tańsze, ale kusi mnie skoncentrować się na egzemplarzach w stanie NOS lub bliskiemu, tylko na aukcjach bardzo mało takowych, gdzie Wy kupujecie zegarki w takim stanie? Pewnie macie już stałych sprzedawców? A może w Krakowie są jakieś miejsca gdzie można by takowych szukać?

 

Dzisiaj dotarła taka Rakieta, werk idealny, stan z zewnątrz bardzo dobry

c4b11447ca4b0e49.jpg

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich. U mnie po spa i naprawie Poljot razy dwa.

post-33326-0-93903300-1303478605_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onifer: Super Rakieta. Mam taką samą w stanie idealnym. :rolleyes:

Szkoda tylko, że jest trochę zbyt mała żeby ją nosić na co dzień (przynajmniej według mnie).


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne te poljoty.. już kiedyś przymiarkę do takiego robiłem.. kiedyś będzie trzeba powtórzyć :rolleyes:


Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką Rakietę ( super stan )czasem zakłada moja żonka , wymieniłem jej tylko szkiełko , kupiłem ładny paseczek Horido i jest dziewczyna zadowolona :rolleyes:

Edytowane przez yacek _b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od mojego taty półtora tygodnia temu ot tak bez okazji :rolleyes:

Znalazł zegarek w piwnicy, strasznie brudny. Tata wyczyścił go i dał do regulacji.

Jest piękny i ogromny. Dokupiłem do niego pasek z napisem Wostok CCCP i nosi się świetnie i jest super dokładny w stosunku do kwarca Adriatica (leży w szufladzie;) w tygodniu różnica poniżej minuty, więc nie reguluję, tylko nakręcam.

post-35815-0-81856300-1303541143_thumb.jpg

Chyba go potraktuję jako prezent na urodziny, kończę 35 lat w tym miesiącu:)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy budzik. Stan średni na jeża ale moim zdaniem fajny sikorek :rolleyes:

 

post-270-0-72012100-1331837174.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki!

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nekroskop no, nareszcie się udało. Gagarin zdobyty, a i reszta bardzo zacna :)

aronus wszystkie fajne, ostatni wymiata.

Karol graty, nie wiedziałem, że zbierasz rosyjskie, współczesne zegarki.

onifer łucz ekstra, ja zapłaciłem dużo więcej.

Yenjay oby tak dalej, chronografy super są.

oprzemyslaw wostok świetny, potwierdzam, ten model koperty dobrze wygląda na nadgarstku.

 

Graty również wszystkim innym i życzę Wesołych Świąt!

 

A u mnie udało się wyczesać kilka fajnych sztuk. W załączeniu na razie zdjęcie zbiorowe:

post-29552-0-01957400-1331837261.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak dobrze, że ostatnio odskoczyłem nieco w stronę USA - inaczej bym chyba rozp... monitor. Hans - to się nie godzi - powoli, po jednym, to moze jakos przeżyjemy!!!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans - wszystkich nowych nabytków gratuluję :) Najbardziej intryguje mnie kwarcowa Slava (górny prawy róg zdjęcia). Jaki werk w mniej siedzi? Czyżby 3056? Pytam, bo rozmiar tego zegarka wygląda na zdjęciu jakoś dziwnie niepokaźnie :) Niepokaźnie w sensie "mała średnica", bo sama estetyka niczego sobie :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans - wszystkich nowych nabytków gratuluję :) Najbardziej intryguje mnie kwarcowa Slava (górny prawy róg zdjęcia). Jaki werk w mniej siedzi? Czyżby 3056? Pytam, bo rozmiar tego zegarka wygląda na zdjęciu jakoś dziwnie niepokaźnie :) Niepokaźnie w sensie "mała średnica", bo sama estetyka niczego sobie :)

 

Tak to 3056.

Fotki wrzucam do wątku o moich zegarkach.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol graty, nie wiedziałem, że zbierasz rosyjskie, współczesne zegarki.

 

nie zbieram noworosyjskich :) Moje radzieckie zegarki nie mają charakteru użytkowego, tylko muzealny :)- nie noszę ich. Oprócz tego mam oddzielny zbiorek zegarków użytkowych (na razie 6) i VE to najnowszy nabytek do tej puli :)


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slavny Hans - za każdym razem wbijasz mnie w ziemie swoją kolekcją ! :)

 

Cudne zegarki, dobrze ukazujące je zdjęcia ! Z tego zestawu na ostatnim zdjęciu szczególnie do gustu przypadła mi lodówka :) mniam mniam ...


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje radzieckie zegarki nie mają charakteru użytkowego, tylko muzealny :)- nie noszę ich.

Już myślałem że ja jestem jakiś inny... :)

IFkp bardzo estetyczny ten Wostok. Zawsze mi się podobał ten model.

Hans... trzyma swój poziom i mnie już niczym nie jest w stanie zadziwić :)

Gratulacje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem nie zegarek na rękę, choć ruski :) na werku mołni z 1961r, a sprezentowany w 1968r na 50 urodziny jakiegoś człowieka od kolegów ze stacji szybkiej pomocy medycznej.

W sumie do postawienia na szafkę nocną - chciałem budzik, ale może dzwonienie byłoby za ostre, więc wziąłem tylko cykcyka :)

post-3565-0-98592700-1331837991.jpg

post-3565-0-84932100-1331837993.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał porządnego budzika :). Czy ta podstawa jest z plastiku, czy z czegoś ciężkiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.