Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego deluksiaka nikt nie chciał wziąć na Alle, to sie pochyliłem i podniosłem :) .

Czy ktoś się orientuje na ile oryginalna może być ta koperta? Bo jeszcze nie widziałem w takiej wersji.

 

j6j4na.jpg

Edytowane przez chomior

WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się doczekałem Pmwasowej stronki! Dobrze się to czyta. Wywal kilka literówek i będzie git :)

 

Weź mnie nie denerwuj... możesz mi wierzyć lub nie, ale powywalałem ich już od cholery i wciąż jest dużo. Nie wiem, co mi się ostatnio dzieje, ale po prostu w każdym prawie słowie robię błąd ;)

 

Po 2h usunąłem literówki, choć jak teraz patrze kilku altów wciąż brakuje tu i ówdzie. Ale juz mam dość...

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajna Rakieta jest - duża, czytelna męska linia - kawał dobrego sowieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Patrzę z zazdrością.Ładny stan. Sam takiego szukam.Pozdrawiam Włodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

U mnie taka sierotka wróciła od doktora ostatnio... wyleczony datownik, guzik szybkiej zmiany daty, wyregulowany i przezwoicie dokładny. Dziwny trochę ten stadion bo obok tarczy cały srebrny, a i tarcza w pasy mieniące się ozdobiona - pod różnymi kątami to wygląda różnie. Takiego stadiona nie widziałem. Jak na swoje lata widać, że ktoś go trochę nosił, ale da się jeszcze na nadgarstek wrzucić. Jedynie nad paskiem się zastanawiam, bo zwykła 18 jakoś za wąska się zdaje.

 

stadionik.jpg

 

na razie więc na zwykłej skórce...

 

stadionik2.jpg

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie pojawiło się przed chwilą w "powitaniu", ale wrzuce do stosownego działu - zegarków od naszych rosyjskich przyjaciół.

 

Może nie taki świeży nabytek bo gości u mnie od jakiegoś czasu ale warto wrzucić:)

 

Znany wszystkim ale zapytam.. jak się podoba?? :P

post-33493-0-11121700-1321215861_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka sierotka wróciła od doktora ostatnio... wyleczony datownik, guzik szybkiej zmiany daty, wyregulowany i przezwoicie dokładny. Dziwny trochę ten stadion bo obok tarczy cały srebrny, a i tarcza w pasy mieniące się ozdobiona - pod różnymi kątami to wygląda różnie. Takiego stadiona nie widziałem. Jak na swoje lata widać, że ktoś go trochę nosił, ale da się jeszcze na nadgarstek wrzucić. Jedynie nad paskiem się zastanawiam, bo zwykła 18 jakoś za wąska się zdaje.

 

Gratuluję zakupu! Też udało mi się nabyć podobnego Poljota, tylko że mój ma inne obramowanie tarczy. Jeśli chcesz zobaczyć jakie, wystawiłem go w moim wątku "Mój skromny zbiorek".

Ja założyłem do niego pasek 20mm, ale go trochę przytłacza. Nie wygląda to dobrze.

 

PS. Wszystkim innym również gratuluję nowych nabytków.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aczs.jpg

 

aszs1.jpg

 

przepraszam za jakosc zdjec, (robione telefonem w slabym oswietleniu)taka sobie sprawilem obudowe do aczsa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś wymyślił!! Fajnie :rolleyes:

Gratuluję Panowie wszystkich nabytków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zakupy od wielu miesięcy... Niestety nowe hobby jest też kosztowne i czasochłonne więc zegarki nieco na dalszy plan zeszły. No ale czasami coś kupię ;) Fotki nieartystyczne (małpką na szybko robione) a zegarki jeszcze przed Spa ale pokażę :mrgreen:

 

sam0085e.jpg

 

sam0105y.jpg

 

sam0095wz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajna Rakieta jest - duża, czytelna męska linia - kawał dobrego sowieta.

Dokładnie, pozdrawiam i zazdroszczę nabytku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie pojawiło się przed chwilą w "powitaniu", ale wrzuce do stosownego działu - zegarków od naszych rosyjskich przyjaciół.

 

Może nie taki świeży nabytek bo gości u mnie od jakiegoś czasu ale warto wrzucić:(

 

Znany wszystkim ale zapytam.. jak się podoba?? :)

Lubię tego brzęczyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś taki zegar lampowy zakupić ?

Edytowane przez Max Otto von Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent od mojego ojca. Nosił go na codzień chyba przez 30 lat i był napradę w opłakanym stanie.

2 lata temu poddałem kopertę złoceniu i od tej pory jest noszony tylko od święta ;)

 

zegarki7882.jpg

 

zegarki7887.jpg

 

zegarki7806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byla stronka z zegarami nixie do kupienia ale nie moge jej teraz znalezc. Ceny byly tam kosmiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny stalowy Poljocik ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Prezent od mojego ojca. Nosił go na codzień chyba przez 30 lat i był napradę w opłakanym stanie.

2 lata temu poddałem kopertę złoceniu i od tej pory jest noszony tylko od święta ;)

 

zegarki7882.jpg

 

zegarki7887.jpg

 

zegarki7806.jpg

 

A jesli można wiedzieć ile kosztowało złocenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.