Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję komandira i mogę tylko żałować , że to nie mój nadgarstek . :)

Edytowane przez ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję komandira i mogę tylko żałować , że to nie mój nadgarstek . ;)

 

Dzięki. Popękana farba na tarczy sprawia, że zegarek staje się zupełnie niepowtarzalny. Jest to chyba moja ulubiona cecha radzieckich, a już z pewnością przez nią zacząłem je zbierać. Najczęściej widuje takie Wostoki i Rakiety, o czym najlepiej świadczy ładny egzemplarz Tajteka.

 

To mój wczorajszy urobek :-) W Poljocie bransoletka jest totalnie padnięta, ale udało się i mam do niej zamiennik, który zażywa teraz kąpieli :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Popękana farba na tarczy sprawia, że zegarek staje się zupełnie niepowtarzalny. Jest to chyba moja ulubiona cecha radzieckich, a już z pewnością przez nią zacząłem je zbierać. Najczęściej widuje takie Wostoki i Rakiety, o czym najlepiej świadczy ładny egzemplarz Tajteka.

 

Przez wrodzoną skromność nie wspomniałem o moim popękanym ;) który ujął mnie swym wyglądem na trzaskającym mrozie :) muszę wykombinować taki pasek jak JustynyB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro z tym skorupiakiem idziemy do zegarmistrza do kąpieli i po nowe wskazówki. Długo chorowałem na takiego kraba a tu masz sam wpadł w ręce za troszkę srebrników, a do tego i towarzysz znalazł się do pary tylko niestety na razie nie ma kompletnej zbroi. Może zegarmistrz wspomoże ;)

post-46446-0-08359700-1329226123_thumb.jpg

post-46446-0-77419100-1329226132_thumb.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REWELACJA!!!! Konicznie postaw tego drugiego na nogi bo na to zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ten ciemny jest sprawny , kompletny, dekielek ma nówkę, brakuje mu tylko koperty i tak na wszelki wypadek kąpieli . Mój zegarmistrz obiecał, że poszuka ubranka do tego i wskazówek do białego. Ten pierwotnie miał być dawcą wskazówek, ale tak ochoczo cyka, że nie mam serca pozbawiać go wąsów i skazywać na zapomnienie. Za tydzień idę po białego to i ciemny może się wykąpie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem nowy nabytek od zegarmistrza (Wostok), a Sława to wczorajszy prezent od przyjaciela. Niechaj chwała mu będzie za to B) Opłacało się wyjść z domu na wieczorne Polaków rozmowy :P

post-46446-0-62680600-1329478561_thumb.jpg

post-46446-0-48980900-1329478573_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem nowy nabytek od zegarmistrza (Wostok), a Sława to wczorajszy prezent od przyjaciela. Niechaj chwała mu będzie za to B) Opłacało się wyjść z domu na wieczorne Polaków rozmowy :P

 

Sliczne. Ale zes sie Tajtek rozpedzil :)

Edytowane przez MamCzas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem nowy nabytek od zegarmistrza (Wostok), a Sława to wczorajszy prezent od przyjaciela. Niechaj chwała mu będzie za to B) Opłacało się wyjść z domu na wieczorne Polaków rozmowy :P

 

Świetny Wostok!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę teraz korzystać z okazji bo od kwietnia do listopada będę prawie odcięty od możliwości zegarkobrania i chwalenia się na forum. Jak coś wpada za rozsądne pieniądze, które nie nadwyrężają cienkiego (z akcentem na cienki) portfela B) i puki mażonka nie krzyczy na alarm :P:)

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najnowszy nabytek, ale w nowym ubranku=kopercie, wprawdzie koperta srebrna, ale mi się podoba to połączenie ;)

 

post-35815-0-82615600-1329561315_thumb.jpg

 

post-35815-0-09970700-1329561368_thumb.jpg

 

post-35815-0-73364800-1329561518_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Cardinal, po powrocie z czyszczenia i smarowania na super dobrym chodzie ;)

Praktycznie jak nowy ;)

 

post-35815-0-69372400-1329566367_thumb.jpg

 

post-35815-0-20076900-1329566433_thumb.jpg

 

post-35815-0-53997700-1329566470_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... a do mnie dziś przyjechał ze wschodu ładny NOSkowaty Luczek :-P z dedykacją wrednego męża ;-P. Dla tych co nie gawarit po ruski

"Kochanej żonie podarowuję w dniu urodzin - mąż 18.VI.82 r"

post-41508-0-35239900-1329569512_thumb.jpg

post-41508-0-24744700-1329569523_thumb.jpg

post-41508-0-91098000-1329569719_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprzemysław, Poljocik w tej kopercie wygląda super i już mi ślinka cieknie, a i Cardinal jak nówka. Tylko pozazdrościć. Zdzichu masz w swoich rękach ładny kawałek historii. Dopiero jak widzi się takie dedykacje to człek uświadamia sobie, że trzyma w rękach niemego świadka pogmatwanych ludzkich losów. Swoją drogą to żonka nie kochała swego mężusia jeśli zegarek schowała do szuflady bo jak inaczej mógł przetrwać te parę lat w takim stanie ;)

Ja dzisiaj przez przypadek trafiłem całkiem fajną Wołnę, ale fotki dopiero strzelę w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..............Swoją drogą to żonka nie kochała swego mężusia jeśli zegarek schowała do szuflady bo jak inaczej mógł przetrwać te parę lat w takim stanie ;)...........

 

 

 

Sądzę że przyczyną schowania do szuflady była wielkość zegarka. To raczej "męska" linia (34 mm bez koronki). Z drugiej strony na deklu w typowo damskim zegarku nie weszłaby dedykacja. Więc mamy męski zegarek z dedykacją dla żony ;-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że przyczyną schowania do szuflady była wielkość zegarka. To raczej "męska" linia (34 mm bez koronki). Z drugiej strony na deklu w typowo damskim zegarku nie weszłaby dedykacja. Więc mamy męski zegarek z dedykacją dla żony ;-P .

 

Chwała więc koleżance jegożonce, bo nie roztrząsając jej motywacji, dzięki takiemu jej postępkowi masz dziś fajnego "sikorka" do kolekcji ;) Swoją drogą jeśli to nie tajemnica to czy nabyłeś go na Rosyjskim odpowiedniku Al......o, a jeśli tak to czy masz w tym temacie jakieś swoje doświadczenia i przemyślenia?;) Dźwięczny będę za słowo w tym temacie bo własnych doświadczeń nie mam, a korci czasami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość przedmiotów martwych została pokonana. Dzisiaj przez przypadek do mojej gromadki dołączyła Wołna. To jest dopiero przewrotność losu.....szukam koperty, a znajduję albo mechanizmy, albo jak teraz komplet ;)

post-46446-0-42807900-1329580367_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała więc koleżance jegożonce, bo nie roztrząsając jej motywacji, dzięki takiemu jej postępkowi masz dziś fajnego "sikorka" do kolekcji ;) Swoją drogą jeśli to nie tajemnica to czy nabyłeś go na Rosyjskim odpowiedniku Al......o, a jeśli tak to czy masz w tym temacie jakieś swoje doświadczenia i przemyślenia?;) Dźwięczny będę za słowo w tym temacie bo własnych doświadczeń nie mam, a korci czasami ;)

 

 

mam trochę znajomych po 2 stronie granicy i przywożą mi różne artykuły pierwszej i drugiej potrzeby ;-P (dziś przywiżli mi mn. ten zegarek , a za tydzień przywiozą białoruski wynalazek 1 wskazówkowy ). Na 'młotku" dość często kupuję , (choć nie koniecznie zegarki). Problemów wielkich nie ma. Pieniądze wysyłam WesternUnion, dogaduję się po rosyjsku lub angielsku , pocztę mam na tyt.by (bo na Polskie skrzynki cyrylica nie przechodzi). Z ograniczeń to jednak koszty wysyłki - nie są małe. To tak w skrócie.

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam trochę znajomych po 2 stronie granicy i przywożą mi różne artykuły pierwszej i drugiej potrzeby ;-P (dziś przywiżli mi mn. ten zegarek , a za tydzień przywiozą białoruski wynalazek 1 wskazówkowy ). Na 'młotku" dość często kupuję , (choć nie koniecznie zegarki). Problemów wielkich nie ma. Pieniądze wysyłam WesternUnion, dogaduję się po rosyjsku lub angielsku , pocztę mam na tyt.by (bo na Polskie skrzynki cyrylica nie przechodzi). Z ograniczeń to jednak koszty wysyłki - nie są małe. To tak w skrócie.

 

Serdeczne dzięki za informację, może kiedyś i ja spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulował Wołny ;)

Edytowane przez kaer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Szukałem....szukałem i znalazłem ;-) Nie miałem jeszcze fajnej kostki na w miarę sensownym werku u upatrzyłem sobie takiego łuczka, a że jeszcze w budżetowej cenie wyrwać się udało to już jestem całkiem zadowolony, a Łucz trafił do ulubionych sprzętów do noszenia. Łucz tryka na miłym 23 kamieniowym werku deluxowym .Po zaopatrzeniu w pasior z nowej dostawy w całości wygląda tak:

 

lucz_square_view.jpg

 

Widać, poprzedni nosiciel też go uszanował, bo prezentuje się fajnie - tarcza o matowej, chropowatej fakturze kolorze ecru z ulubionymi rzymskimi indeksami:

 

lucz_square.jpg

 

no i nie jest to jak na kostkę żaden maluszek - 40mm z uszami, 28 bez koronki w barach i pach na 18mmm. Grubasem też nie jest, bo ma niziutkie szkiełko i z nim ma 8,5mm. Nawet z porównaniu z mołnią nie wygląda cherlakowato:

 

lucz_molnia.jpg

 

Wiem... Ljuks to nie jest, ale kawał solidnego garniturowca. Jak Wam się widzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ;)

Ciekawe,czy robili w pozłocie?

Taki mi by się marzył...


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że były takie Łucze - kostki 23j złocone - najczęściej z czarną tarczą ;) Często występowały też bliźniacze złocone Cornaviny - kostki. Coś nie mogę w sieci fotek znaleźć ale zdaje się, że było coś takiego niedawno na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Bardzo ładny ;)

Ciekawe,czy robili w pozłocie?

Taki mi by się marzył...

Dzięki ;-)

Jest jeden teraz złocony na Alle... ale cenowo sam oceń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.