Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Znam niestety ten ból. Wspomniana wersja GOLD pewnie znajdzie swego pana, ale znając życie to gościu pewnie weźmie dla złota. Swoją drogą to pogoń za tym kruszcem powoli doprowadza do spadku pogłowia pozłacanych zegarków, a serce boli....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że była w złocie bo bym wziął bo stan piękny. Na aukro.ua bywają, bo widziałem za 1000 hrywień, ale pewnie do tego dojdzie podatek VAT bo towar z poza UE. A właśnie Towarzysze jak to jest z tymi zegarkami kupowanymi u naszych wschodnich sąsiadów, może ktoś się podzieli spostrzeżeniami ?

Do jakiej kwoty jest się zwolniony z podatku VAT? Ja czekam teraz na Kirowskiego z piękną giloszowaną tarczą, koperta w stali. Kupiłem do kompletu do pozłacanej wersji. No ale zobaczymy czy przyjdzie bo jakoś tym wschodnim ziomkom nie ufam, kręcą na lewo i prawo, więc to był zakup taki na sprawdzenie jak jest. Ale kręcą strasznie, kupiłem zegarek, bo akurat wysyłał za granicę. Piszę maila oczywiście po rosyjsku bo gdzie tam angielski. A facet mi podaje cenę w USD dwa razy większą niż cena zegarka, że tyle u nich wysyłka. No to ja odpisuję, że w takim razie nie zapłacę w USD, tylko w lokalnej walucie, nie będzie problemu itp. Od razu zmienił zdanie i znowu napisał kwotę w USD, ale delikatnie powiększoną o koszty dostawy.

Szkoda gadać z nimi, adres to samo. 4 maile pisałem żeby mi napisać alfabetem łacińskim nie cyrylicą. Napisał po 4 razie, ale szczerze do końca nie jestem pewien czy dobry.

 

Może się ktoś podzieli swoim doświadczeniami z zakupów na Wschodzie.

 

Pozdrawiam,

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały błąd w kwocie kosztowała w Ukrainie 2000 hrywien, gdyby kosztowała 1000 to już by siedziała u mnie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie101g.jpg

 

Szkoda ze mój telefon nie dał rady zrobić zdjecia w ciemnosci bo bym pokazał jak zegareczek ładnie świeci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny klasyczny olbrzym! Gratulacje! Mam ich kilka w częściach i może pora faktycznie i sobie taki zmontować - dzięki za motywację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montuj montuj, fajny zegareczek :) IMO najładniejszy rusek z dolną sekundą no i w normalnym rozmiarze bo Pobiedy troszke za małe na męski nadgarstek.

 

A tak poza tym to musze przyznać że strasznie głośny jest, ale ładnie cyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem pare zegarków dziadka. Oto niektóre z nich. Poljot, Pabieda i Łódz o ile sie nie myle.:D

PS: sory za słabą jakośc :(

post-47551-0-52262300-1330541169_thumb.jpg

post-47551-0-72425400-1330541178_thumb.jpg

post-47551-0-33798500-1330541186_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz :( Pobieda w czarno - złotym ubranku jest milusia :D troszeczkę kosmetyki i będzie fajowska :)

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.Przez długi czas gustowalem w zegarkach "made in swiss" lecz ostatnio poczulem miete do wyrobów

"made in USSR". Wobec tego zostałem posiadaczem tych trzech zegarków. Proszę wytrawnych znawców o ocenę i komentarz.

post-34747-0-72516200-1330546065_thumb.jpg

post-34747-0-73731300-1330546081_thumb.jpg

post-34747-0-58470000-1330546118_thumb.jpg

post-34747-0-21979400-1330546144_thumb.jpg

post-34747-0-35490600-1330546167_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok na 22 kamykach - cacuszko. Czerwony czy też złoty mechanizm bardzo poszukiwany. Gratuluję. Pozostałe też fajne,poszukiwane i w całkiem dobrym stanie, ale tego Wostoka wielu kolegów będzie zazdrościć:( w tym i ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcyk...wchodzę na forum po paru dniach a tu Hans wrzuca białego Łucza kwarca, przeglądam nabytki a tu drewniana Rakieta. Ja chyba pakuję zabawki i idę do innej piaskownicy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[nekroskop] znam to uczucie można się podłamać :(

Jak przeglądałem zbiory Hansa to dopiero była załamka, powoli się jednak otrząsam z tej traumy i coś tam wykopuje.

Ale racja drewniana Rakieta odjazd!

 

Dorzucę dzisiaj jeszcze dziś jak to mawiają "do pieca" może już nie taki gruby kaliber, ale ....

 

POZDRAWIAM

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no to zaczynamy...

 

Miłego oglądania

 

post-36222-0-05581000-1330598159_thumb.jpg

 

Pozłacana mocarna Rakieta

 

23 jewels , mechanizm 2209, prawie NOS

 

Slava NOS

 

Starcik w bardzo przyzwoitym stanie, do lekkiej poprawki.

Piękny zegarek, naprawdę, pomimo posiadania innych ciekawych czasomierzy, START prezentuje się wręcz wyśmienicie!

 

A na sam koniec trochę ze starszej epoki: Kirowski pozłacany z piękną giloszowaną tarczą.

Drugi taki sam brat tylko w stali niedługo przyleci z Ukrainy, więc będzie para

 

Pozdrawiam wszystkich Towarzyszy!

robcyk

post-36222-0-13106900-1330598345_thumb.jpg

post-36222-0-43711800-1330598463_thumb.jpg

post-36222-0-94874700-1330598522_thumb.jpg

post-36222-0-15224800-1330598598_thumb.jpg

post-36222-0-36056800-1330598810_thumb.jpg

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcyk,

nie twórz nowych postów osobno na każdy zegarek

 

Robcyk...wchodzę na forum po paru dniach a tu Hans wrzuca białego Łucza kwarca, przeglądam nabytki a tu drewniana Rakieta. Ja chyba pakuję zabawki i idę do innej piaskownicy :D

 

 

już tak nie obiecuj :(

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że była w złocie bo bym wziął bo stan piękny. Na aukro.ua bywają, bo widziałem za 1000 hrywień, ale pewnie do tego dojdzie podatek VAT bo towar z poza UE. A właśnie Towarzysze jak to jest z tymi zegarkami kupowanymi u naszych wschodnich sąsiadów, może ktoś się podzieli spostrzeżeniami ?

Do jakiej kwoty jest się zwolniony z podatku VAT? Ja czekam teraz na Kirowskiego z piękną giloszowaną tarczą, koperta w stali. Kupiłem do kompletu do pozłacanej wersji. No ale zobaczymy czy przyjdzie bo jakoś tym wschodnim ziomkom nie ufam, kręcą na lewo i prawo, więc to był zakup taki na sprawdzenie jak jest. Ale kręcą strasznie, kupiłem zegarek, bo akurat wysyłał za granicę. Piszę maila oczywiście po rosyjsku bo gdzie tam angielski. A facet mi podaje cenę w USD dwa razy większą niż cena zegarka, że tyle u nich wysyłka. No to ja odpisuję, że w takim razie nie zapłacę w USD, tylko w lokalnej walucie, nie będzie problemu itp. Od razu zmienił zdanie i znowu napisał kwotę w USD, ale delikatnie powiększoną o koszty dostawy.

Szkoda gadać z nimi, adres to samo. 4 maile pisałem żeby mi napisać alfabetem łacińskim nie cyrylicą. Napisał po 4 razie, ale szczerze do końca nie jestem pewien czy dobry.

 

Może się ktoś podzieli swoim doświadczeniami z zakupów na Wschodzie.

 

Pozdrawiam,

Robcyk

 

Robcyk: Jak to mówią - naśladowanie jest najlepszym komplementem, więc dzięki! :D Dodam jeszcze, że Rakieta oczywiście przepiękna, aż dziw, że uchowała się gdzieś w takim stanie! Wielkie wielkie graty!

Zakupiłem już ziółka uspokajające, flaszka się mrozi, więc możesz pokazywać następne perły z kolekcji.

 

Co się zaś tyczy handlu z Ukrainą, to muszę stanowczo zaprotestować! Nigdy jeszcze żaden Ukrainiec mnie nie oszukał, a parę rzeczy tam kupiłem. Zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku, podczas gdy naciąłem się zarówno w Czechach, jak i w Polsce. Więc nie należy chyba mierzyć wszystkich jedną miarą. Że się akurat jeden cwaniak trafił, to jeszcze nie reguła.

Kiedyś miałem problem z wysyłką złotego zegarka z Ukrainy, paczka została zatrzymana na granicy. Celnicy żądali przedstawienia dowodu zakupu zegarka w celu naliczenia opłat. Gdyby nie ten problem, to zdecydowałbym się teraz też na tę Zwiezdę, bo cena jest naprawdę atrakcyjna, a zegarek zacny. Niestety, nie mam już możliwości sprowadzenia zegarka z Ukrainy tą samą drogą, co poprzedni złoty zegarek.

 

Jeśli chcesz, żebym coś Ci poradził, to napisz na priva, pogadamy.

 

Chociaż Rakieta przebiła wszystko, to gratuluję również innym fajnych nabytków :(


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[slavny Hans] dziękuje za miłe słowa! Tak tak byłeś i ciągle jesteś inspiracją dla większości Towarzyszy, zapewne się zgodzą ze mną.

 

Pozdrawiam

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcyk,

nie twórz nowych postów osobno na każdy zegarek

 

 

[Krzysiek_W] chciałem umieścić w jednym poście, ale po załadowaniu pierwszego zdjęcia nie chciało mi dodać kolejnych, pisało, że limit 500KB został przekroczony. Także sorki, za małe zamieszanie, ale chciałem dobrze

 

Pozdrawiam,

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nabytki. U mnie zaś nieco skromniej, Mołnia sprawna, ale tarcza troszku obsmarkana - cóż nabytek poprzez Gumtree. Komandira wydębiłem dzisiaj, po dwóch tygodniach łażenia od mego zegarmistrza prosto ze stołu po konserwacji, prawie nówka.

post-46446-0-21497200-1330626376_thumb.jpg

post-46446-0-90669900-1330626386_thumb.jpg

post-46446-0-83333400-1330626396_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcyk - piekne nabytki.

Tajtek - swietne, idziesz jak burza z kolekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się kolego puki mogę bo już po świętach wyemigruję na działkę do lasu, a tam będę odcięty od internetu, bazarków na których można spotkać starocie itp. Tylko przypadek będzie sprawiał, że coś wpadnie do kolekcji i tak do jesieni :( Ten czas spożytkuję na robienie gablotki z prawdziwego zdarzenia bo nie zamierzam chować zegarków do szuflady :D

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytok :(

 

pobedazim5110.jpg

 

pobedazim5111.jpg

 

Nieczęsty widok :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmwas sprowokowałeś mnie do pokazania koleżanek twojej Pobiedy :( rocznik 50 i 58 i liczę na to, że w niedzielę może zdobędę 53 NOS :D

post-46446-0-68067000-1330630537_thumb.jpg

post-46446-0-12225700-1330630547_thumb.jpg

post-46446-0-34199100-1330630556_thumb.jpg

post-46446-0-80170700-1330630564_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne ci się Pabiedki trafiły :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 - trafiłem na południu dzięki pomocy jednego z naszych kolegów, który oprowadził mnie po swoich terenach łowieckich :rolleyes: 58 trafiłem w Toruniu na bazarku za 4zł jako praktycznie jako zdechły złomek, ale mój zegarmistrz skasował 3 dychy i Pobieda śmiga, aż miło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.