Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm..:D dzień należy uznać za udany bo Rakietka nówka sztuka koledze się trafiła - pogratulować, a i Buczo85 ma coś wspaniałego na ręku i to odratowanego po reanimacji :) bardzo lubię i Łucza i Poljota de lux w tej budzie i z tym serduszkiem :) ot bratcy małdcy riebiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego D@dik, jeśli masz sentyment do Łucza, obejrzyj ten model. Mnie osobiście bardzo się on podoba. Ja nie umiem robić dobrych zdjęć, w rzeczywistości jest wiele ładniejszy. Zegarek jest na werku 1801.1.

post-45988-0-79403800-1331387167_thumb.jpg

post-45988-0-61240900-1331387193_thumb.jpg

post-45988-0-56352100-1331387314_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buczo85 piękny Łucz, klasa sama w sobie. Widziałem takiego samego w pudle u zegarmistrza ze zniszczonymi zegarkami, pomimo zniszczeń koperty oraz tarczy to był piękny zegarek, niestety zegarmistrz zapalił sobie za niego cenę 100 zł na dzień dobry ( dodam, że koperta oraz tarcza była do renowacji od razu) a najlepsze, że mechanizm też nie chodził. Pan wogóle jak mówił te 100 zł to miałem wrażenie, że kupujący powinien brać z miejsca nawet się nie zastanawiać. Odparłem mu na to z uśmiechem, że oj widzę, że ceny na rynku strasznie skoczyły w górę, dodając po chwili, że jakby był szufladowy stan to Pan by sobie pewnie cenił z 500 zł na dzień dobry ;)

 

Gratuluje naprawdę pięknego nabytku, niech się nosi dobrze.

 

Pozdrawiam,

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Witam, wczoraj dostałem taki oto zegarek. Na dekielku ma grawerkę z datą 1971. Czy to jest popularny model?

ca9513f620ae1a29med.jpg

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem taką rakietę z datownikiem. Nie dałem za nią dużo, ale jest w naprawdę świetnej kondycji.

 

post-45988-0-38733300-1331377452_thumb.jpg

post-45988-0-60692400-1331377472_thumb.jpg

 

Mam słabość do Rakiet - bardzo ładna, gratuluję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odparłem mu na to z uśmiechem, że oj widzę, że ceny na rynku strasznie skoczyły w górę, dodając po chwili, że jakby był szufladowy stan to Pan by sobie pewnie cenił z 500 zł na dzień dobry ;)

robcyk

 

Na dzień dobry może ceniłby na 500 :) , ale po negocjacjach pewnie dużo mniej B):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[oprzemyslaw] Rakiety to bardzo dobre zegarki a i również nazwa brzmi "bojowo"

Fajna Rakietka - gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Kolego D@dik, jeśli masz sentyment do Łucza, obejrzyj ten model. Mnie osobiście bardzo się on podoba. Ja nie umiem robić dobrych zdjęć, w rzeczywistości jest wiele ładniejszy. Zegarek jest na werku 1801.1.

Łuczek nowomodny z Białorusi prezentuje się nieźle, ale bardziej mi się podobają i pociągają te "sdiełane" w CCCP ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj dostałem taki oto zegarek. Na dekielku ma grawerkę z datą 1971. Czy to jest popularny model?

 

Ładny Poljot - nie tak popularny, garniturowiec na dobrym werku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bojowe brzmi :-P .... pudełka tylko miały liche w 90` latach

 

Mam taką jedną - na dobrym chodzie, ale niestety ma przybrudzoną tarczę, ktoś próbował ją pomalować :D Chętnie bym skompletował ;)

Ale znakomicie leży na nadgarstku i do garnituru pasuje.

Gratuluję dwóch fajnych egzemplarzy.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką jedną - na dobrym chodzie, ale niestety ma przybrudzoną tarczę, ktoś próbował ją pomalować :D Chętnie bym skompletował ;)

Ale znakomicie leży na nadgarstku i do garnituru pasuje.

Gratuluję dwóch fajnych egzemplarzy.

 

 

oj... tam

 

Do garnturu z zakupów dzisiejszych Rakiet :

post-41508-0-62159700-1331492687_thumb.jpg

post-41508-0-63101600-1331492869_thumb.jpg

 

lub wczorajszych np:

post-41508-0-06444300-1331492938_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum.

Przed godziną kupiłem na ebay`u tako oto zegarek

POLJOT AVIATOR LARGE FACE SKELETON CHRONOGRAPH

Co o nim sadzicie?

Zegar całkiem całkiem (oglądałeś może Aeronavigatora z MC z chrono, podobna forma ale wodoszczelność 10atm), ale ja bym nie dał 940 pln z przesyłką, za używany, bez sensownej gwarancji, z przepoconym pachem (na zdjęciach widać poczerniały) zegarek. Dokupisz fajny pasek to już masz 1000 a za 1350 są u nas nowe.... no ale życzę by dotarł bezpiecznie na miejsce i Cię cieszył.

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum.

Przed godziną kupiłem na ebay`u tako oto zegarek

http://cgi.ebay.co.u...E:B:BCA:GB:3160

POLJOT AVIATOR LARGE FACE SKELETON CHRONOGRAPH

Co o nim sadzicie?

 

Wg mnie jest to bardzo fajny zegarek. Jego wygląd bardzo mi się podoba, natomiast nie jestem wstanie ocenić samego mechanizmu. Niech ten nabytek dobrze ci służy. Inna sprawa to właśnie opłacalność jego zakupu? D@dik bardzo dobrze to ujął. Też bym najpierw rozejrzał się wokół siebie. Na naszym rynku jest coraz więcej rosyjskich zegarków i do wyboru z różnych półek i jakościowych i cenowych. To jednak jest zawsze indywidualny wybór nabywcy. Gratuluję fajnego zakupu i witaj w klubie ;)

Pozdrawiam :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest to bardzo fajny zegarek. Jego wygląd bardzo mi się podoba, natomiast nie jestem wstanie ocenić samego mechanizmu. Niech ten nabytek dobrze ci służy. Inna sprawa to właśnie opłacalność jego zakupu? D@dik bardzo dobrze to ujął. Też bym najpierw rozejrzał się wokół siebie. Na naszym rynku jest coraz więcej rosyjskich zegarków i do wyboru z różnych półek i jakościowych i cenowych. To jednak jest zawsze indywidualny wybór nabywcy. Gratuluję fajnego zakupu i witaj w klubie ;)

Pozdrawiam :D

 

Wiesz, mogę powiedzieć, ze rozglądałem się "u siebie" :) Mieszkam w UK. Ciężko mi było znaleźć taki model z napisem Poljot cyrylica na tarczy.

Znajdowalem jedynie Maktime.

Teraz jeszcze jakiś ładny pasek do niego, jakie polecacie?

 

p.s A propos Maktimy, to prawda?

 

Maktime has stopped production and gone bankrupt

No more Poljot movements...

http://forums.watchuseek.com/f10/no-more-poljot-movements-654408.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar całkiem całkiem (oglądałeś może Aeronavigatora z MC z chrono, podobna forma ale wodoszczelność 10atm), ale ja bym nie dał 940 pln z przesyłką, za używany, bez sensownej gwarancji, z przepoconym pachem (na zdjęciach widać poczerniały) zegarek. Dokupisz fajny pasek to już masz 1000 a za 1350 są u nas nowe.... no ale życzę by dotarł bezpiecznie na miejsce i Cię cieszył.

Ale za to napisy po rosyjsku, mi się podoba :D

Cena, cóż zawsze można znaleźć taniej ;)

Gratuluję nabytku, na pewno będzie się dobrze nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;

jestem świeżynką, i to zarówno tu na forum i w kwestii zegarków mechanicznych - no nie na bateryjkę:huh: Dawno dawno temu - Tata miał Poljota nakręcanego co dzień, stawiam, że z końca lat 70-tych, lub w ogóle z lat 70 tych. Z tego co wiem do dziś na chodzie. Ktoś kiedyś gdzieś zapuścił temat Komandira, pochodziłem poszperałem i stwierdziłem - fajny pomysł, fajny zegarek, tym bardziej - że z różnych powodów mam sentyment do starych czasów i rzeczy które miały w sobie coś.

Niedawno, bo wczoraj na allegro [mam nadzieję, że nie przepłaciłem] zafundowałem sobie taki wynalazek: http://allegro.pl/zegarek-wostok-komandirski-i2191872733.html . Po telefonie do sprzedającego uznałem, że coś z tego może być. Mam opinię: czy to pieniądze wyrzucone w błoto czy coś z tego może być.

Delikatnie kręcę się koło drugiego - po prostu mi się tarcza podoba ;) i byłby zamiennik ;) jak się uda sfinalizować pochwalę się.

pozdr

PS.: Zna ktoś dobrego zegarmistrza w takich "wynalazkach" w Krakowie lub bliskiej okolicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;

jestem świeżynką, i to zarówno tu na forum i w kwestii zegarków mechanicznych - no nie na bateryjkę:huh: Dawno dawno temu - Tata miał Poljota nakręcanego co dzień, stawiam, że z końca lat 70-tych, lub w ogóle z lat 70 tych. Z tego co wiem do dziś na chodzie. Ktoś kiedyś gdzieś zapuścił temat Komandira, pochodziłem poszperałem i stwierdziłem - fajny pomysł, fajny zegarek, tym bardziej - że z różnych powodów mam sentyment do starych czasów i rzeczy które miały w sobie coś.

Niedawno, bo wczoraj na allegro [mam nadzieję, że nie przepłaciłem] zafundowałem sobie taki wynalazek: http://allegro.pl/ze...2191872733.html . Po telefonie do sprzedającego uznałem, że coś z tego może być. Mam opinię: czy to pieniądze wyrzucone w błoto czy coś z tego może być.

Delikatnie kręcę się koło drugiego - po prostu mi się tarcza podoba ;) i byłby zamiennik ;) jak się uda sfinalizować pochwalę się.

pozdr

PS.: Zna ktoś dobrego zegarmistrza w takich "wynalazkach" w Krakowie lub bliskiej okolicy?

 

Witaj Balto. To bardzo fajny i trwały zegareczek. Jeśli ktoś nie włożył do niego swoich łapek to jest naprawdę wodoszczelny i antyudarowy. Jeśli jego stan jest taki jak opisuje sprzedawca to myślę, że będziesz zadowolony. Jedynie bransoleta wg mnie od razu do koszalina. Fajny skórzany pasek i jak lubisz te klimaty to będziesz miał wielką frajdę. Wydaje mi się, że szkiełko jest trochę porysowane (może to tylko efekt foto), ale jeśli nie jest pęknięte to nie wymieniaj go (wodoszczelność!), a jedynie wypoleruj i będzie jak nowe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Z opisów jakie znalazłem na necie i różnych zbiorów wnioskuję, że jest on z lat 80-tych. Lub coś koło tego - ale jest to opinia laika. Szkło podobno bardzo o.k., zegarek otwierał zegarmistrz - jest to podobno wyprzedaż czy porządki jakiejś kolekcji, po kimś z rodziny. Ale tak czy inaczej pewnie przejdę się do zegarmistrza. Z racji pasji fotografa - stawiam, że ktoś nie umie robić zdjęć. Lampa błyskowa tam gdzie powinno się "nadrzucić" czasem lub czułością matrycy / filmu.

Edytowane przez Balto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Z opisów jakie znalazłem na necie i różnych zbiorów wnioskuję, że jest on z lat 80-tych. Lub coś koło tego - ale jest to opinia laika. Szkło podobno bardzo o.k., zegarek otwierał zegarmistrz - jest to podobno wyprzedaż czy porządki jakiejś kolekcji, po kimś z rodziny. Ale tak czy inaczej pewnie przejdę się do zegarmistrza. Z racji pasji fotografa - stawiam, że ktoś nie umie robić zdjęć. Lampa błyskowa tam gdzie powinno się "nadrzucić" czasem lub czułością matrycy / filmu.

 

Wyprzedaż kolekcji itp to często tylko czcze gadanie. Wieku ci nie podam bo za cienki Bolek jestem, ale wydaje mi się, że to lata 80/90. Na początku lat 90-tych jak jeszcze nie wpadło mi do głowy kolekcjonerstwo, miałem Kamandira do codziennego użytku. Katowałem go przez kilka lat w różnych ekstremalnych warunkach i był niezniszczalny, aż na własną prośbę z głupoty bezapelacyjnie zniszczyłem go przy próbie majstrowania. Do dziś nie mogę sobie tego darować.:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój urobek wczorajszego dnia Pobiedy: Pobieda 2-56 (dzisiaj porażka :huh: z urwaną wskazówką godzinową, brak sekundowej i uwana oś sek), dwie nowsze Pobiedy jedna ponoć z oryginalną bransoletką?, a druga pozłacana. ;) Ostatni nabytek to Łucz z żółtym mechanizmem 2209. Łucz jest w wydaniu na uczczenie 12 Międzynarodowego Zlotu Młodzieży w Moskwie w roku 1985. ;) Co sądzicie o tym Łuczu?

post-46446-0-38805100-1331551683_thumb.jpg

post-46446-0-47424200-1331551692_thumb.jpg

post-46446-0-11686100-1331551702_thumb.jpg

post-46446-0-69907700-1331551710_thumb.jpg

post-46446-0-40616300-1331551718_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni z grona - okolicznościowy Łucz - smakowity. Gratulacje!

U mnie coś dochodzi powoli - Poljot 22kam Automat prezentowany już co prawda - ale lepsze foto wraz z serduszkiem:)

Poljot%252022kam.jpg22KamAutomat.jpg

Edytowane przez armian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Poljot :huh:

 

Ja też kupiłem coś ciekawego ;). Nie tak dawno myślałem, że dorwałem wszystkie rzadkie mechanizmy z Uglicz, a tu guzik z pętelką, bo jest jeszcze jeden. Trafił się fabrycznie nowy, zapakowany w plastikowe pudełeczko, mechanizm zamienny... o taki:

 

16092.jpg

 

Nazywa się 1609, ma 21 kamieni i jest... dziwaczny. A przy tym bardzo rzadki ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.