Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, no to kolejny raz trafiasz w ciekawostkę! dziwaczny a zarazem do mocnego pozazdroszczenia! Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot bajka, strasznie lubię kraby :huh: Pmwas gratuluję , jest jeszcze tyle skarbów nie odkrytych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[pmwas] piękny mechanizm, niesamowita ciekawostka. Duże gratulacje!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadła mi w ręce taka oto Rakieta.

Trochę za odważny kolor tarczy, jak dla mnie, ale podoba mi się.

post-45988-0-73117500-1331635961_thumb.jpg

post-45988-0-26273700-1331636020_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony kolor ponoć jest najszybszy B) Bardzo ciekawa tarcza, a i cały zegarek w bardzo dobrym stanie :) gratuluję nowej zabawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dziś gdy szedłem przez miasto kupiłem w antykwariacie za 40zł takiego, nowego fabrycznie komandira:

f629a34a5c62d2f0med.jpg

Co o nim sądzicie? Czy to popularny model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Wojciech1500] 40 zł za fabrycznie nowy to tak jakbyś zapłacił u zegarmistrza za usługę czyszczenia i smarowania, także chyba NIEŹLE :) Co do modelu to widywania tarcza, ale według mnie ciekawa, mnie osobiście się podoba. Sam zresztą chce sobie sprawić Komandira więc pewnie niedługo się pochwalę, co prawda będę polował na automata, no może i jaka Amfibia wpadnie, takie mam życzenie przynajmniej B)

Gratuluje nabytku.

 

Pozdrawiam

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dychy to za darmo. Zegarek ma swój radziecki sałdatskij klimat znany i lubiany przez amatorów zdobyczy techniki naszych druzjej . Sam na ręku bym go pewnie nie nosił przez ten czołg, ale podoba mi się i ze swojej kolekcji bym go nie wyrzuciłB) tylko pogratulować okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co o nim sądzicie? Czy to popularny model?

Ten to już rosyjski.Biały kruk to nie jest B)

U mnie wersja "lądowa":

post-34219-0-75128800-1331659481_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy popularny model? Kamandiry i amfibie są po prostu kultowymi zegarkami radzieckimi - rosyjskimi. Produkowane po dziś dzień, zawsze znajdują nabywców. Ten lądowy podoba mi bardzo i gratuluję nowej zabawki. Sam bym ją przytulił do swej piersi.B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

A mam pytanie: jak ustawić datę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni wstecz pisałem o nabytku nr jeden, w teorii sprawnym i na rękę - tylko poustawiać i ponakręcać. Dziś kupiłem drugi - za nieco ponad stówkę, mimo że do naprawy [wydaje mi się że nie powinno być z tym problemu]. Pisze na nim że zdiełano w cccp... czyli w najgorszym razie pod koniec lat 80-tych. Tarcza mi się spodobała.

Pytanie tylko dlaczego taka cena wysoka, czyżby ktoś w kulki leciał, czy naprawdę aż tak nietypowa?

Link: http://allegro.pl/show_item.php?item=2193832264#tabsAnchor

Ma ktoś pomysł dlaczego taka cena? Naprawdę myślałem że się zmieszczę w cenie tej co za poprzedni, a dałem taką samą górną jak za tamten, i niemal została przebita..

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły jest tak, że zegarek jest tyle wart ile ktoś za niego chce zapłacić. Ten w moich oczach wcale taki nietypowy nie jest, ma fajną tarczę i kopertę, ale za niesprawny tyle bym nie dał. Nie wiadomo co w nim padło, a informacja, że jest uszkodzony od nieumiejętnego nakręcania, wiele nie mówi. Interesu życia na tym zegarku wg mnie nie zrobiłeś, ale okaże się to dopiero jak przyjdzie zapłakać ci u zegarmistrza, może to drobnostka, a może grubsza sprawa. Swoją drogą podziel się tą informacją jak już będziesz wiedział.:mellow: Tak czy siak chciałeś to kupiłeś, a więc jesteś szczęśliwym posiadaczem następnego pięknego Kamandira ;) Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie: jak ustawić datę?

U mnie działa szybka data 9-12 :mellow:

Ustawiasz wskazówki na 12 (północ),cofasz na 9 i do przodu na 12.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T: podobał mi się jego wygląd taki troszkę nietypowy - w czerwienie. To słoneczko... czy diabli wiedzą co to jest. Szczerze przyznam, że jeszcze dziś tak naprawdę jak patrzyłem ostatni raz cena nie była chora nieco mniej jak pół z tego. Po czym pojechałem zarabiać pieniążki - i wyszło to.

Znać dam, oczywiście. Do tego trzeba będzie sobie zrobić jakiś fajny pasek. Stąd zastanawiam się nad tym co to zegarmistrz jest koło Wandy w Krakowie, ale to nie tu już temat.

Jakby ktoś miał jakieś inne pomysły dotyczące tego zegarka proszę usilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kolegów z Krakowa o NORMALNEGO cenowo zegarkomistrzunia. We Warsiawce wiedział bym gdzie cię skierować:mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[balto] podejdź do zegarmistrza na ulice Basztową 17, pan Piotr Kowal - świetny zegarmistrz specjalizujący się w radzieckich zegarkach i tani, jeden z najtańszych w Krakowie. Bardzo miły gość. Szczerze polecam, masę chłopaków serwisuje u niego swoje radzieckie piękności.

 

Pozdrawiam,

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady. Zegarek numer 1 - doszedł. Stan super, szkiełko w zasadzie bez rysek - to co jest widzialne pod światło. Zegarek nakręcony - i zobaczę jak bardzo się spóźnia lub pędzi do przodu :mellow:

Być może znalazłem też machera od zegarków w Krzeszowicach. Facet nie robił wielkich oczu na jego widok, warsztat po ojcu, sam ma ok 40-45 lat. Naprawia zegarki. Do Krakowa o tyle nieciekawie, że zwykle do "po 18" mnie nie ma...

Rewelacja.

Edytowane przez Balto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie kolejna Mołnia. Jest moją pierwszą z otwieranym dekielkiem, jakoś do tej pory nie doceniałem tego ubranka. Siedzi w niej poczciwy 3603. Mam ich teraz 6 szt + Aviator na Mołni i pewnie nie powiedziałem ostatniego słowa w tym temacie bo strasznie kręcą mnie te zegarki.

post-46446-0-19639400-1331894025_thumb.jpg

post-46446-0-95253400-1331894037_thumb.jpg

post-46446-0-43411500-1331894049_thumb.jpg

post-46446-0-68625400-1331894060_thumb.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj jeden z odebranych po udanej reanimacji :

post-41508-0-78813500-1331896200_thumb.jpg

 

i jeszcze z serii " za butelkę piwa" :

post-41508-0-98184400-1331896878_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten Kamerton. Sława jest bardzo fajna i jak chwilę popracujesz nad jej wyglądem zewnętrznym (polerowanie szkiełka oraz kąpiel, lekkie polerowanie koperty) 15 minut samodzielnej pracy i będzie wyglądać jak nówka.;)Jak widać reanimacje dają dużo satysfakcji :) gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wreszcie zawsze o nim marzyłem w koncu przyszła piękna duża slava co o niej sądzicie? jak wam się podoba?

post-46057-0-48089900-1331974259_thumb.jpg

post-46057-0-56209600-1331974269_thumb.jpg

post-46057-0-05050200-1331974280_thumb.jpg

post-46057-0-37979000-1331974292_thumb.jpg

Edytowane przez wojteksend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.