Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za słowa współczucia. ;) Raz na jakiś czas jak dorwę się gdzieś do internata to zajrzę na forum żeby zaległości nie były zbyt duże ;) Jutro jeśli odbiorę Slavę od Z-mistrza to ostatni raz przed wygnaniem pochwalę się moimi nabytkami ;) Potem pewnie będzie posucha bo okolica jest raczej mało sprzyjająca zegarkobraniu, ale co tam przecie zawsze coś tam się znajdzie przez pół roku ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zagościli kwarcowi bracia ;)

 

imag0083mx.th.jpg

 

Obydwa w stanie bardzo dobrym, wymagają jedynie wymiany baterii (oryginalnie obydwa miały zainstalowane baterie "USA made", co w przypadku zegarków radzieckich może nieco dziwić ;) )

 

Stylistycznie są to dość delikatne kostki - maja skromne wymiary (36x27x7mm), zatem nie jestem przekonany czy mogę nosić takiego Poljocika nie będąc posądzanym o noszenie "damki" ;)

 

imag0088ez.th.jpg

 

Ciekawostką w obu egzemplarzach jest ponadto potrójna pozycja koronki - tak jak w zegarkach z szybką zmianą daty :) Druga pozycja (pierwsza po odciągnięciu koronki) jest neutralna :) W środku oczywiście poljotowski 2456.

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze ma nieoryginalną - to była kiedys Pabieda. Ta Kama to zamiennik (zw warszawski).

Za 3 zł. i tak było warto B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

się pochwalił B)

 

 

:o W końcu ją masz!!!

Czekałem kiedy to się stanie... i jest!

A werk, normalnie jak nowy! Gratuluje!

Edytowane przez corn86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed dłuższą przerwą pochwalę się i ja, skromniutko, ale zawsze to coś :D

Slavą chwaliłem już się wcześniej, ale z tamtej została tylko koperta bo werk był dość mocno padnięty. Teraz ma nowy środeczek choć i ten jest po przejściach. Właśnie odebrałem ją od Z-mistrza :D a na koniec pozostawiam sobie kolejarskie pozdrowienie (Mołnia) dla wszystkich poszukiwaczy czasomierzy :D

post-46446-0-59876700-1334318590_thumb.jpg

post-46446-0-56925300-1334318601_thumb.jpg

post-46446-0-59848700-1334318610_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki się trafił - jakiś unikat to to nie jest ale stan idealny, cena bardzo przystępna i na dodatek swego czasu trafił na wishlist więc wziąłem :rolleyes:

 

pola1.jpg

 

pola2.jpg

 

pola3g.jpg

 

 

ps. w wielkanoc przeszedł mi koło nosa NOS 55 G niebieski :angry: wstawiłem w snipera cenę 157 PLN i taka była cena sprzedaży ale moja oferta była druga ponieważ sekundę wcześniej ktoś strzelił taką ofertę - to się nazywa pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest piękny Poljocik 23j, mój ulubiony zegareczek. Gratuluje bo piękny stan masz. Czy to ten może który się sprzedał parę dni temu na Allegro ?

Popołudniu dla towarzystwa wstawię moją gromadkę takich Poljocików :rolleyes:

 

Pozdrawiam,

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest super Poljocik 23 też muszę sobie takiego upolować bo bardzo podobają mi się wszystkie Poljociki

 

Tymczasem wpadł mi taki:

 

11poljot17.jpg

 

22poljot17.jpg

 

tarcza w stanie idealnym, szkiełko tak jak na fotce do polerki, bransoleta tez nie pierwszej młodości - chyba do wymiany.

 

Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest piękny Poljocik 23j, mój ulubiony zegareczek. Gratuluje bo piękny stan masz. Czy to ten może który się sprzedał parę dni temu na Allegro ?

Popołudniu dla towarzystwa wstawię moją gromadkę takich Poljocików :rolleyes:

 

Pozdrawiam,

robcyk

 

Hej - ten kupiony okazyjnie ze 2 miesiące temu tutaj na forum. Na Alledrogo przy ostatnich cenowych wyskokach aż strach coś kupować :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej - ten kupiony okazyjnie ze 2 miesiące temu tutaj na forum. Na Alledrogo przy ostatnich cenowych wyskokach aż strach coś kupować :angry:

 

Kurczę, że ja nie mogę nigdy nic trafić fajnego z forum. Porażka :( a z Alledrogo faktycznie coś ostatnio się tam źle dzieje z tymi cenami a przy tym nic sensownego nie ma.

Poljocik bardzo ładny! Mnie jeszcze brakuje tylko z wiśniową tarczą, no chyba że ktoś ma taką nową wiśniową tarczę to chętnie przygarnę.

 

A tu moje maleństwa:

 

http://img801.imageshack.us/img801/9755/dsc00661w.jpg

 

 

Edytowane przez robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dwa nowe

Sława

dsc03841g.jpg

 

kwarcowy łucz, ale uwaga, oryginalna NOS wersja z innym wypełnieniem wskazówek (tu mój drugi z czarnym wypełnieniem) :)

 

dsc03847cs.jpg

 

i przy nim się zastanawiam nad przekazaniem go w dobre ręce za co łaska, nie mniej niż...;)

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz wygląda jak przeźroczysty, tak się Krzyśku wstrzeliłeś z tłem :D


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, łuczyk sliczny :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz jest ekstra.Najpiękniejszy z Łuczowych kwarcy ale ta lodówka to dopiero perełka! Witaj w klubie jejszczęśliwych posiadaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widze tego Łucza z jasnymi wskazowkami :o Wszystkie dotychczasowe mialy srodek wskazowki na czarno zrobiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewane zakupy

post-23779-0-77769400-1334651221_thumb.jpg

post-23779-0-10279800-1334651094_thumb.jpg

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi załadować zdjęcia do poprzedniego posta więc dosyłam jeszcze ten

post-23779-0-12333200-1334651919_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroskop PIĘKNE NABYTKI ! I jeszcze niespodziewane, tym bardzo napewno cieszą. Tego z giloszowaną tarczą mam takiego samego i poluje na tego pierwszego, rodzinka Kirowskich musi się powiększać.

Rakieta tym bardziej miodzio staruszka, urokliwa jak na swój wiek :rolleyes:

Pozdrawiam !

 

robcyk

Edytowane przez robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zif10.jpg

 

zif13.jpg

 

Rzadko w takim stanie się je spotyka :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.